Strona 7 z 27 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 264

Wątek: Black Friday - promocje sprzętu, okazje.

  1. #61
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 087

    Domyślnie Odp: Black Friday - promocje sprzętu, okazje.

    Są za to świetni w spamie, którym zalewają mnie regularnie drugi dzień
    Czy wy serio serio chcecie żebym teraz wystawił ocene? Zastanowcie się 10 razy zanim wyslecie kolejny taki spam zamiast informacji o przesyłce.
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  2. #62
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jun 2020
    Miasto
    Zamość
    Posty
    19

    Domyślnie Odp: Black Friday - promocje sprzętu, okazje.

    Też kilka razy otrzymałem taki sam spam. Aż korci aby wystawić im laurkę.

  3. #63
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 417

    Domyślnie Odp: Black Friday - promocje sprzętu, okazje.

    Właśnie postanowiłem skorzystać z promocji w RTV Euro ADG - 30 rat 0% w tym 2 raty gratis i zakupiłem szkiełko Sigma 56/1.4.
    Dokonałem rezerwacji z odbiorem w sklepie bo przy tej opcji były dostępne te raty. Po wypełnieniu wszelkich formalności ratalnych wyszło na jaw, że mogę skorzystać z tej promocji pod warunkiem wykupienia jakiegoś ubezpieczenia na uszkodzenia mechaniczne za jakieś 400 PLN. W rezultacie kupiłem po normalnej cenie bo chciałem mieć to szkło na Święta a u mnie na wsi gdzie indziej już nie zdążę kupić.
    Jestem doszczętnie zniesmaczony takim załatwieniem sprawy. Niby niepotrzebnie skusiłem się na jakąś promocję, zwłaszcza w tej badziewni, ale to szkło od ponad roku ani drgnęło i to w sumie jedyna "promocja".
    Oczywiście nigdy nic tam już nie kupię i zachęcam innych do wnikliwej analizy ich promocji ratalnych.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  4. #64
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2018
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    444

    Domyślnie Odp: Black Friday - promocje sprzętu, okazje.

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    Właśnie postanowiłem skorzystać z promocji w RTV Euro ADG - 30 rat 0% w tym 2 raty gratis i zakupiłem szkiełko Sigma 56/1.4.
    Dokonałem rezerwacji z odbiorem w sklepie bo przy tej opcji były dostępne te raty. Po wypełnieniu wszelkich formalności ratalnych wyszło na jaw, że mogę skorzystać z tej promocji pod warunkiem wykupienia jakiegoś ubezpieczenia na uszkodzenia mechaniczne za jakieś 400 PLN. W rezultacie kupiłem po normalnej cenie bo chciałem mieć to szkło na Święta a u mnie na wsi gdzie indziej już nie zdążę kupić.
    Jestem doszczętnie zniesmaczony takim załatwieniem sprawy. Niby niepotrzebnie skusiłem się na jakąś promocję, zwłaszcza w tej badziewni, ale to szkło od ponad roku ani drgnęło i to w sumie jedyna "promocja".
    Oczywiście nigdy nic tam już nie kupię i zachęcam innych do wnikliwej analizy ich promocji ratalnych.
    Ale kiedy dowiedziałeś się że musisz to ubezpieczenie wykupić? Dopiero jak byłeś odebrać czy wcześniej?

    Ja pamiętam jak kiedyś już dawno temu kupowałem rodzicom tv, a że na raty no to na siebie brałem. Była cena 3000 zł w ratach 30 x 0% a jak paniusia mi pokazała umowę która przygotowała to wyszlo łącznie ponad 3600 no bo ubezpieczenie dodała, nic nie pytając i nie mówiąc. Jak się zorientowałem i zapytałem o co chodzi to w końcu wyszło że to ubezpieczenie wcale nie jest obowiązkowe, tylko paniusia je dodała ot tak od siebie. Co ciekawe to ubezpieczenie to dawało tyle, że w przypadku utraty pracy ubezpieczyciel mógłby spłacić za mnie do max 5 rat, ale czy i ile by spłacił to wróżka może wiedziała. Jednak patrząc że 1 rata to 100 zł to w najlepszym wypadku wpłacili by za mnie 500 zł a za ubezpieczenie wyszło ponad 600 zł. Idiotów szukają dlatego od dawna żadnych sprzętów RTV, foto itd na raty nie biorę z założenia.
    Canon EOS R + C RF 24-105/4L; C 100/2.8 L Macro; C 70-300/4.0-5.6 II

  5. #65
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 417

    Domyślnie Odp: Black Friday - promocje sprzętu, okazje.

    Cytat Zamieszczone przez Marcinus Zobacz posta
    Ale kiedy dowiedziałeś się że musisz to ubezpieczenie wykupić? Dopiero jak byłeś odebrać czy wcześniej?
    W ofercie była rata 59,63 PLN czyli nominalna. A w umowie pojawiła się rata 74,95 PLN co daje 460 PLN drożej. No i wtedy wyszło, że to jest dodatkowe ubezpieczenie i ta promocja jest możliwa tylko w tej formie. Obiektyw już miałem w rękach no to kupiłem po normalnej cenie.
    Ostatnio edytowane przez marfot ; 22-12-2021 o 21:22
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  6. #66
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: Black Friday - promocje sprzętu, okazje.

    Ubezpieczenie nie jest w euro obowiązkowe. Sprzedawca Cię wkręcił. Mają premie za sprzedaż ubezpieczeń.

  7. #67
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 417

    Domyślnie Odp: Black Friday - promocje sprzętu, okazje.

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Ubezpieczenie nie jest w euro obowiązkowe. Sprzedawca Cię wkręcił. Mają premie za sprzedaż ubezpieczeń.
    Oczywiście, że wkręcił - w opisie promocji rata była jawnie podana. Gdybym się nie napalił na ten obiektyw to bym sobie poszedł
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  8. #68
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 087

    Domyślnie Odp: Black Friday - promocje sprzętu, okazje.

    R6 już dostępny, możliwa wysyłka jutro, ale poprosiłem po świętach
    a G7X MK II miło mnie zaskoczył szkoda, że nie ma 4k
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  9. #69
    Uzależniony Awatar solti
    Dołączył
    Oct 2005
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    43
    Posty
    945

    Domyślnie Odp: Black Friday - promocje sprzętu, okazje.

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    W ofercie była rata 59,63 PLN czyli nominalna. A w umowie pojawiła się rata 74,95 PLN co daje 460 PLN drożej. No i wtedy wyszło, że to jest dodatkowe ubezpieczenie i ta promocja jest możliwa tylko w tej formie. Obiektyw już miałem w rękach no to kupiłem po normalnej cenie.
    Sprzedawca Cię wkręcił, bo oni od ubezpieczeń mają prawdopodobnie prowizję. Też tak chcieli mnie zrobić, ale jak ich wyśmiałem i powiedziałem, ze w takim razie kupię u konkurencji, albo bez łaski, za gotówkę, to raptem okazało się, że żadnego ubezpieczenia nie potrzeba i mogę wziąć na raty bez żadnych głupich dodatków. Ogólnie zakupy w Euro są OK, tylko trzeba uważać na namolnych sprzedawców. Z tego powodu, jeśli teraz coś u nich kupuję, to staram się wszystko załatwiać przez net.
    Sprzęt jest ważny, ale ważniejsze są chęci i umiejętności Niestety ja mam tylko chęci
    galeria na forum Canon-board
    galeria na stronie lotnictwo.net.pl
    galeria.solti.pl

  10. #70
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2018
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    444

    Domyślnie Odp: Black Friday - promocje sprzętu, okazje.

    Przy tych ratach zwłaszcza 0% to jeszcze często dają obowiązkowo w umowie jakąś kartę i konto zakładają co też wiąże się często z dodatkowymi kosztami...
    Canon EOS R + C RF 24-105/4L; C 100/2.8 L Macro; C 70-300/4.0-5.6 II

Strona 7 z 27 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •