Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Fotografia noworodkowa - 22.03.2020r.

  1. #1
    Początki nałogu PREMIUM member Awatar Studio Huśtawka
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    443

    Domyślnie Fotografia noworodkowa - 22.03.2020r.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Jagoda-5dni-Julka-3L-189.png
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	230,0 KB
ID:	3279

    Fotografowanie noworodków staje się coraz bardziej popularne - każdy rodzic chciałby uwiecznić swoją pociechę w kilka dni od narodzin. Niestety, zrobienie tego w zapadający w pamięć sposób nie jest takie proste jakby mogło się nam wydawać. W związku z tym, wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i razem z Barbarą Pietrzak serdecznie zapraszamy na warsztaty poświęcone fotografii noworodkowej.

    Barbara Pietrzak - Przygoda z fotografią zaczęła się od podróży, gdzie chwytałam
    dosłownie wszystko.Potem na świat przyszły moje dzeci i lustrzanka towarzyszyła mi praktycznie codziennie. Nie chcąc wracać do korporacji, postanowiłam zainwestować w profesjonalne kursy (wtedy w Polsce takowe raczkowały), połączyłam dalekie podróże na Hawaje i do Australii z warsztatami u najlepszych i teraz już nie wyobrażam sobie innej pracy Fotografia to moja pasja i przygoda z nią trwa już 5 lat.

    PROGRAM:

    • Ustawienia aparatu i kwestie techniczne.
    • Jak układać/ubierać i pozycjonować na bean bag-u.
    • Metody usypiania i uspakajania noworodków.
    • Jak sprawnie zmienić tło/kocyk, żeby sesja nie trwała dłużej niż 3 godziny.
    • Układanie w koszyczkach/propsach.
    • Od czego zacząć jeśli maluszek nie współpracuje.
    • Jak zrobić zdjęcie na dłoni oraz wspólne zdjęcie z rodzicami.
    • Bezpieczeństwo maluszka podczas sesji.
    • Co powinno być zawarte w Waszej ofercie.
    • Podstawy edycji zdjęć noworodkowych w Adobe Photoshop.


    Warsztaty trwają 8h zegarowych i są praktyczne - każdy z uczestników będzie wykonywać zdjęcia, które będzie mógł wykorzystać w swoim portfolio.

    Wymagania do udziału w warsztatach:
    Znajomość podstaw fotografii – czas, przysłona, ISO oraz ich wzajemne zależności.
    Aparat z obiektywem 50mm, opcjonalnie 100mm (do ujęć makro).

    DATA: 22.03.2020r.
    CZAS TRWANIA: 10:00-18:00
    MIEJSCE: Grodzisk Mazowiecki, ul. Królewska 47 – centrum Maxa (Studio prowadzącej)
    ILOŚĆ MIEJSC: 6
    KOSZT: 1499 zł brutto
    PROMUJEMY DUETY: Jeśli zapiszesz się w tym samym czasie z drugą osobą, każda/y z Was otrzyma rabat w wysokości 10% (promocje się nie łączą).

    ZASADY UCZESTNICTWA (prosimy o zapoznanie się z ich treścią przed zapisem): Regulamin

    Zapisy : Kliknij tutaj

    W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu:
    wiktor@studiohustawka.pl
    577 339 949

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Lilianna2.png
Wyświetleń:	56
Rozmiar:	273,6 KB
ID:	3280

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Pola-2-tyg-305.png
Wyświetleń:	57
Rozmiar:	224,9 KB
ID:	3281

  2. #2
    Początki nałogu PREMIUM member Awatar Studio Huśtawka
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    443

    Domyślnie Odp: Fotografia noworodkowa - 22.03.2020r.


  3. #3
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2 512

    Domyślnie Odp: Fotografia noworodkowa - 22.03.2020r.

    Dla moich uszu " fotografia noworodkowa" brzmi i strasznie i nielogicznie.

    przyjelo sie niestety "fotografia produktowa" - brzydkie tlumaczenie z j angielskiego na polski - ani to ladnie , ani porecznie - bo przeciez prosciej i bardziej po polsku byloby " fotografia produktow". Pewnie przez Analogie twoorzy sie to fatalne " fotografia noworodkowa"

    "Fotografia noworodkowa" przez Analogie do np " fotografia mlodziezowa" , sugeruje iz sa to zdjecia robione przez noworodki lub dla noworodkow.
    Nie prosciej i nie latwie zwyczajnie prosto i po polsku " fotografia dzieci" , " fotografia noworodkow" " f. dziecieca".
    To samo Studio kiedys propoagowalo " fotografie aktowa ". To bylo juz nie do wytrzymania , na szczescie przyjeli widac moja argumentacje , gdyz tego blednego potworka jezykowego nie stosuja wiecej.

    Szanowni Panstwo , dlaczego propagujecie takie paskudne anglicyzmy?

    mamy sliczne w j. polskim " fotografia dzieci " , " fotografia niemowlakow " itd itp.

    Mam nadzieje , ze sie nie przyjmie.

  4. #4
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2 512

    Domyślnie Odp: Fotografia noworodkowa - 22.03.2020r.

    gorzej - to nie sa nawet anglicyzny tylko bardziej germanizmy.

  5. #5

    Domyślnie Odp: Fotografia noworodkowa - 22.03.2020r.

    Cytat Zamieszczone przez Bechamot Zobacz posta
    ...

    mamy sliczne w j. polskim " fotografia dzieci " , " fotografia niemowlakow " itd itp.

    ...
    Czyli idąc Twoim tokiem rozumowania, dziecko które wychodzi z brzucha matki to niemowlak ?
    3xEos R | 16-35L 2.8 III | 16-35L 4 IS | 24 1.4 art |35L 1.4 II | 50 1.4 art | 50 2.5 MACRO | 85L 1.4 IS | 85 1.4 art | 135 1.8 art | 70-200L 2.8 IS II | 70-300L 4-5.6 | 6x430ex rt III |

  6. #6
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2 512

    Domyślnie Odp: Fotografia noworodkowa - 22.03.2020r.

    oczywiscie - nowo narodzony niemowlak. Mowic przeciez nie potrafi. Chyba ze znasz przypadek , ze dziecko zaraz po wyjsciu powiedzialo " dzien dobry panstwu"

    ewentualnie fotografia noworodkow.

    a juz horrorem bylo wczesniej tego samego autorstwa " fotografia aktowa"-brrr...

    wyobraz sobie per analogia " fotografia salowa" - zdjecia sal ,- straszne

  7. #7

    Domyślnie Odp: Fotografia noworodkowa - 22.03.2020r.

    Cytat Zamieszczone przez Bechamot Zobacz posta
    oczywiscie - nowo narodzony niemowlak. Mowic przeciez nie potrafi. Chyba ze znasz przypadek , ze dziecko zaraz po wyjsciu powiedzialo " dzien dobry panstwu"
    LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
    3xEos R | 16-35L 2.8 III | 16-35L 4 IS | 24 1.4 art |35L 1.4 II | 50 1.4 art | 50 2.5 MACRO | 85L 1.4 IS | 85 1.4 art | 135 1.8 art | 70-200L 2.8 IS II | 70-300L 4-5.6 | 6x430ex rt III |

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •