Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Problem z zaznaczniem w lightroom'ie (a moze nie)

  1. #1

    Domyślnie Problem z zaznaczniem w lightroom'ie (a moze nie)

    Fotografia. Lightroom - masowo dodane logo do zdjec z wesela w 2 wersjach - duze i małe do netu.
    Klient prosi o zdjecia finalne w jednej wersji bez logo ... i tu pojawia sie problem
    Mam oczywiscie podfolder z gotowymi plikami jpeg z logo ale zapisywanie ich ponownie oczywiscie pozostawia logo.
    Czy w Lightroom'owej Bibliotece jest jakas funkcja pozwalająca na wyodrębnienie przerobionych plikow ??
    Były w zaden sposob wczesniej oflagowane, ogwiazdkowane czy oznakowane kolorem ... może to będzie nauczka haha
    Dodam tylko że poszedłem na rekord i jako ostatnie wesele w sezonie przebiłem wszystkie racjonalne liczby oddanych finalnie obrobionych plików.

  2. #2

    Domyślnie Odp: Problem z zaznaczniem w lightroom'ie (a moze nie)

    Chodzi o wyodrębnienie plików obrobionych? W pudełkowym Lightroom pownno pomóc sortowanie po casie edycji - Sort: Edit Time, wtedy obrobione powinny się ustawić jako pierwsze na filmstripie. Lightroom Classic CC ma zdaje się taką funkcję która umożliwia stworzenie kolekcji obrobionych zdjęć albo w inteligentnych kolekcjach albo szybkich kolekcjach, niestety nie używam go i do końca nie jestem pewien.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •