Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Adobe usunęła ze strony aktualizacje LR6. Skąd zdobyć LR 6.14?

  1. #11
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Sep 2007
    Miasto
    Lublin
    Wiek
    52
    Posty
    18

    Domyślnie Odp: Adobe usunęła ze strony aktualizacje LR6. Skąd zdobyć LR 6.14?

    Wielka prośba o udostępnienie LR 6.14. Nigdzie nie mogę znaleźć. Dzięki

  2. #12
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    Posty
    1 260

    Domyślnie Odp: Adobe usunęła ze strony aktualizacje LR6. Skąd zdobyć LR 6.14?


  3. #13
    Uzależniony
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    892

    Domyślnie Odp: Adobe usunęła ze strony aktualizacje LR6. Skąd zdobyć LR 6.14?

    Przepraszam za archeologię. Jednak moje pytanie świetnie pasuje do tego wątku.

    Czy ktoś ostatnio próbował aktywować Lightrooma 6? Otóż okazuje się, że adobe zaktualizowała proces aktywacji gdzie jest wymagane zeskanowanie QR kodu. Pech chce, że ponoć ten sposób nie jest kompatybilny z Lightroom 6 i po pomyślnym zalogowaniu się do adobe Lightroom się zawiesza. Powtórzyłem ten proces około 7 razy zanim się dowiedziałem, że można użyć aktywacji offline pod tym linkiem www.adobe.com/go/getactivated. . Niestety jak próbuję aktywacji offline to wówczas dostaję komunikat mówiący o tym, że mój numer seryjny został unieważniony przez adobe...

    Chciał bym odzyskać dostęp do lightroom'a ponieważ mam w jego katalogu dużo zdjęć z 6d... Generalnie za anglojęzycznych forach jest sporo narzekania na politykę adobe.

  4. #14
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2004
    Miasto
    Opole
    Posty
    1 504

    Domyślnie Odp: Adobe usunęła ze strony aktualizacje LR6. Skąd zdobyć LR 6.14?

    A właśnie tak przy okazji jak to jest z tym Lightroomem. Są jakieś dwie wersje jedna zwykła a druga Classic o co w tym chodzi? I jak wyglądają te płatności że teraz jest ta subskrybcja. Nie wiem też co to za jakieś wersje tutaj za taką niską cenę https://arcyit.pl/oprogamowanie-adob...omercyjna.html

  5. #15
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 499

    Domyślnie Odp: Adobe usunęła ze strony aktualizacje LR6. Skąd zdobyć LR 6.14?

    Cytat Zamieszczone przez luso Zobacz posta
    Przepraszam za archeologię. Jednak moje pytanie świetnie pasuje do tego wątku.

    Czy ktoś ostatnio próbował aktywować Lightrooma 6? Otóż okazuje się, że adobe zaktualizowała proces aktywacji gdzie jest wymagane zeskanowanie QR kodu. Pech chce, że ponoć ten sposób nie jest kompatybilny z Lightroom 6 i po pomyślnym zalogowaniu się do adobe Lightroom się zawiesza. Powtórzyłem ten proces około 7 razy zanim się dowiedziałem, że można użyć aktywacji offline pod tym linkiem www.adobe.com/go/getactivated. . Niestety jak próbuję aktywacji offline to wówczas dostaję komunikat mówiący o tym, że mój numer seryjny został unieważniony przez adobe...

    Chciał bym odzyskać dostęp do lightroom'a ponieważ mam w jego katalogu dużo zdjęć z 6d... Generalnie za anglojęzycznych forach jest sporo narzekania na politykę adobe.
    Kiedyś miałem problem z aktualizacją programu Corela (bo takiego używam), podobny do Twojego, napisałem do pomocy technicznej i coś mi tam odblokowali.
    Może po prostu napisz do Adoba, wyjaśnij sytuację i pomogą.
    Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.
    Ja
    Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
    Konfucjusz

  6. #16
    Uzależniony Awatar sal
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Gdzieś w lesie
    Posty
    995

    Domyślnie Odp: Adobe usunęła ze strony aktualizacje LR6. Skąd zdobyć LR 6.14?

    Wersja bez Classic jest generalnie "chmurowa" (nawet jeśli instalujesz binarkę na PC).
    Musisz wrzucać zdjęcia do Clouda i tam je obrabiasz.
    Classic to odpowiednik starego LR, działający na lokalnym zbiorze zdjęć na dysku.
    Czasu nie mam, ale mam kompakt...


  7. #17
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2004
    Miasto
    Opole
    Posty
    1 504

    Domyślnie Odp: Adobe usunęła ze strony aktualizacje LR6. Skąd zdobyć LR 6.14?

    Cytat Zamieszczone przez sal Zobacz posta
    Wersja bez Classic jest generalnie "chmurowa" (nawet jeśli instalujesz binarkę na PC).
    Musisz wrzucać zdjęcia do Clouda i tam je obrabiasz.
    Classic to odpowiednik starego LR, działający na lokalnym zbiorze zdjęć na dysku.
    Rozumiem. A te opłaty? Kupię LR czy PS to co za miesiąc czy po roku klucz mi deaktywują i muszę te subskrypcje płacić? Czy jednak to działa tak jak kiedyś. Raz kupisz, zapłacić i masz dożywotnio.

  8. #18
    Uzależniony Awatar sal
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Gdzieś w lesie
    Posty
    995

    Domyślnie Odp: Adobe usunęła ze strony aktualizacje LR6. Skąd zdobyć LR 6.14?

    To jest model subskrypcji - abonamentowy. Kupisz na rok, możesz używać przez rok.
    Najtaniej wychodzi w promocji wziąć globalną aktywację z serwisów z kluczami (kinguin) - cena wychodzi połowę niższa niż promocja Adobe.
    Czasu nie mam, ale mam kompakt...


  9. #19
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2004
    Miasto
    Opole
    Posty
    1 504

    Domyślnie Odp: Adobe usunęła ze strony aktualizacje LR6. Skąd zdobyć LR 6.14?

    A tutaj piszą że licencja wieczysta i bezterminowa to co oszustwo? https://arcyit.pl/oprogamowanie-adob...919263083.html

  10. #20
    Uzależniony Awatar sal
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Gdzieś w lesie
    Posty
    995

    Domyślnie Odp: Adobe usunęła ze strony aktualizacje LR6. Skąd zdobyć LR 6.14?

    Cytat Zamieszczone przez Shadow Zobacz posta
    A tutaj piszą że licencja wieczysta i bezterminowa to co oszustwo? https://arcyit.pl/oprogamowanie-adob...919263083.html
    Wybacz, nie zerkałem w link i założyłem że pytasz o aktualne pakiety od Adobe. Nie wiem jak to wygląda teraz z LR6, ale powyżej masz komentarz jednego użytkownika że jest problem z aktywacją...
    Czasu nie mam, ale mam kompakt...


Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •