Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 43 z 43

Wątek: Zmierzch aparatów fotograficznych

  1. #41
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2004
    Miasto
    Opole
    Posty
    1 361

    Domyślnie Odp: Zmierzch aparatów fotograficznych

    Cytat Zamieszczone przez Tom77 Zobacz posta
    Tak naprawdę to nawet nie zależy od u użytkowników,będziemy używać tego co będą produkować koncerny, Canon i Nikon wejdą w smartfony i będzie po lustrach
    Na razie to pójdą w bezlusterkowce. A później to kto wie co będzie.

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez Bechamot Zobacz posta
    jak mozesz usilowac zroumiec kogos , kto twierdzi , ze 2 +2 jest 5 , kiedy jest 4 ?

    wolalbym sobie porozmawiac o d... Maryny.
    I po co te uszczypliwości ?

  2. #42
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2015
    Miasto
    WN
    Posty
    374

    Domyślnie Odp: Zmierzch aparatów fotograficznych

    Cytat Zamieszczone przez Tom77 Zobacz posta
    Przeżyłem kres konsol, komputerów stacjonarnych, więc i lustrzanek pewnie tez przeżyję.
    Łomatko, w domu konsola, w pracy stacjonarny, w plecaku lustrzanka. Pora umierać

    Co do jednego można się zgodzić z autorem tego quasitrollicznego wątku - selfie wygodniej robi się smarkfonem. Pamiętam w latach 90. kolega miał manierę odwracania zenita i robienia sobie fotki na chybił-trafił i nawet często to wychodziło. Ale smarkfonem łatwiej. I tyle, co ma lepsze telefon w sensie fotografii - ergonomię narcyzmu.

  3. #43
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jun 2020
    Miasto
    Lublin
    Posty
    382

    Domyślnie Odp: Zmierzch aparatów fotograficznych

    Przypomniały mi się czasy, kiedy pierwszy raz zaniosłem do drukarni pliki cyfrowe zamiast slajdu, było to w czasach kiedy w naszych sklepach nikt nie słyszał o aparatach cyfrowych. Później nastała zażarta dyskusja, czy cyfra wyprze analogi i dyskutanci byli ostro podzielni. Jedni uparcie twierdzili, że cyfra nigdy jakością nie dogoni analoga, i np. śluby tylko na analogu. Karta pamięci miała, aż........8 MB. Zmiany, zmiany, zmiany, kto dzisiaj chciałby robić reportaż aparatem w którym zamiast karty pamięci wkładało się dyskietki???
    Dzisiaj mam wielu znajomych, co robią duży format, ale z cyfry też czasami korzystają. Zobaczymy co czas pokaże, o ile dożyjemy???

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •