Strona 5 z 14 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 136

WÄ…tek: EOS 1 Dx mk III

  1. #41
    Pełne uzależnienie Awatar kmeg
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    48
    Posty
    1 477

    Domyślnie Odp: EOS 1 Dx mk III

    Cytat Zamieszczone przez capo-di_tutti-capi Zobacz posta
    Podczas walk ulicznych lepiej wychylić zza węgła: głowę z aparatem, rękę i fotografować trochę na oślep, czy rękę i korzystać z ruchomego wyświetlacza?
    -Pytanie czysto teoretyczne.

    Niemniej Pulitzera i World Press Photo pośmiertnie chyba nie przyznają.
    Podczas walk ulicznych w ogole jest ciężko robić zdjęcia

  2. #42
    Początki nałogu
    Dołączył
    Aug 2017
    Miasto
    Białystok
    Posty
    462

    Domyślnie Odp: EOS 1 Dx mk III

    Ale ja nie miałem na myśli Marszów Równości.
    🤣

    --- Kolejny post ---

    Ale ja nie miałem na myśli Marszów Równości.
    ?

  3. #43
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: EOS 1 Dx mk III

    Do walk ulicznych 1D się całkiem dobrze nadaje ...
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  4. #44
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 599

    Domyślnie Odp: EOS 1 Dx mk III

    Cytat Zamieszczone przez capo-di_tutti-capi Zobacz posta
    @Jacek_Z

    Było jakieś biadolenie na nikoniarzach, że niedobry Nikon osłabił konstrukcje D500 i D850 wstawiając ruchomy tylny wyświetlacz?
    Nie, wszyscy byli zadowoleni. I nikt nie pisze o awariach. Mysle, że potencjalny zysk (dla 100% użytkowników) z ruchomego LCD jest większy niż strata i niezadowolenie 0,01% użytkowników przez te awaryjność.
    Jestem ciekawy czy D6 nie będzie miał ruchomego LCD.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 27-10-2019 o 20:15

  5. #45
    Początki nałogu
    Dołączył
    Aug 2017
    Miasto
    Białystok
    Posty
    462

    Domyślnie Odp: EOS 1 Dx mk III

    Czyli to rozwiązanie się sprawdziło, zostało przetestowane w wyższych modelach ...i zdziwię się jak go zabraknie w D6.

    Canon konserwatywnie nie zastosował ruchomego LCD w 7D II i 5D IV, więc w nowym 1D x pewnie go nie będzie.

  6. #46
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: EOS 1 Dx mk III

    Cytat Zamieszczone przez capo-di_tutti-capi Zobacz posta

    Canon konserwatywnie nie zastosował ruchomego LCD w 7D II i 5D IV, więc w nowym 1D x pewnie go nie będzie.
    Nie będzie. Ten korpus to pewna filozofia i nie sądzę żeby zmieniali to co akurat jest w nim najlepsze czyli budowa zbliżona do czołgu...
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  7. #47
    Pełne uzależnienie Awatar atsf
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Lublin
    Posty
    4 333

    Domyślnie Odp: EOS 1 Dx mk III

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Nie będzie. Ten korpus to pewna filozofia i nie sądzę żeby zmieniali to co akurat jest w nim najlepsze czyli budowa zbliżona do czołgu...
    Taaa... Nad ceną to ja jeszcze mogę pomyśleć, ale nad wagą wcale. Na co mi pancerna amfibia? Pewnie wielu ludzi ma do tego takie podejście, a i wielu uważa, że te wszystkie bajery i osiągi, które są pakowane we flagowce, z palcem w nosie dało by się zapakować w plastikowe body pokroju C 550D, i jeszcze by zostało trochę miejsca, i fura pieniędzy.
    EOS 550D, 6D, M2, M5, 80D, 7D II, kit 18-55 IS, EF-S 55-250 IS STM, EF-M 4-5,6/11-22 STM, EF-M 3,5-5,6/18-55 STM, EF-M 2/22 STM, EF 3,5-4,5/28-70, EF 1,8/50 Mk 1 i STM, EF 100-400L II, Tamron 100-400, Olympusy OM-1, OM-2N, OM-4, OM-10, stałki i zoomy Zuiko od 24 do 200 mm.

  8. #48
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 599

    Domyślnie Odp: EOS 1 Dx mk III

    Analogowe flagowce (Canon F1, Nikon F3 i podobne) miały wymienne pryzmaty i nie narzekano, tylko się cieszono. A potem firmy to zabrały bo .. no body mniej pancerne? Czy dlatego, że mało ludzi kupowało inny wizjer niż pryzmatyczny? Raczej to drugie.
    Z odchylanego wizjera fotoreporterzy by korzystali, dosyć masowo. Jak jedna firma to wprowadzi to druga za nią też to zrobi.

  9. #49
    Początki nałogu
    Dołączył
    Aug 2017
    Miasto
    Białystok
    Posty
    462
    Ostatnio edytowane przez capo-di_tutti-capi ; 28-10-2019 o 13:43

  10. #50
    Pełne uzależnienie Awatar atsf
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Lublin
    Posty
    4 333

    Domyślnie Odp: EOS 1 Dx mk III

    Kiedyś, w latach '70-tych, z nudów na lekcjach w technikum, zaprojektowałem sobie taki przestawialny celownik pryzmatyczny, a po mniej-więcej paru tygodniach Foto Kurier doniósł, że Canon wypuścił taki sam do F-1N. I od tamtej pory nie mogę się nadziwić, że to nie stało się standardem w lustrzankach.
    EOS 550D, 6D, M2, M5, 80D, 7D II, kit 18-55 IS, EF-S 55-250 IS STM, EF-M 4-5,6/11-22 STM, EF-M 3,5-5,6/18-55 STM, EF-M 2/22 STM, EF 3,5-4,5/28-70, EF 1,8/50 Mk 1 i STM, EF 100-400L II, Tamron 100-400, Olympusy OM-1, OM-2N, OM-4, OM-10, stałki i zoomy Zuiko od 24 do 200 mm.

Strona 5 z 14 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakÅ‚adać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomoÅ›ci
  • Nie możesz dodawać zaÅ‚Ä…czników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •