Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: EOS 77 D - rozmyte zdjęcia

  1. #1

    Domyślnie EOS 77 D - rozmyte zdjęcia

    Hej,
    Niedawno kupiłam mojego pierwszego Canona - Eos 77d. Ostatnio po wycieczce okazało się że robiąc zdjęcia aparat bardzo długo "myśli" tak jakby czas naświetlania był bardzo długi. Zmieniam ustawienia na manualu - i migawkę i przysłonę i nic nie daje rady. Kiedy robię zdjęcie aparat zamiast od razu pracować pokazuje czarny ekran z napisem Busy i dopiero po kilku sec słychać dźwięk. Oczywiście zdjęcia wychodzą rozmazane.

    Nie wiem czy ja czegos nie widzę czy ktoś z rodzinki która niedawno używała coś mi poprzestawiał. A przez to że dopiero zaznajamiamy się z Canonem to nir czuje się zbyt pewnie w grzebaniu w tym aparacie.

    Pomożecie?

  2. #2
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1 503

    Domyślnie Odp: EOS 77 D - rozmyte zdjęcia

    Pomożemy. Myślę, że aparat długo myśli, bo kontempluje w tym czasie Twoją urodę. Zasłaniaj twarz w czasie robienia zdjęć. Jakiś dziwny urodzaj pań mających problem z ostrością

  3. #3

    Domyślnie Odp: EOS 77 D - rozmyte zdjęcia

    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Pomożemy. Myślę, że aparat długo myśli, bo kontempluje w tym czasie Twoją urodę. Zasłaniaj twarz w czasie robienia zdjęć. Jakiś dziwny urodzaj pań mających problem z ostrością
    Może warto założyć osobny wątek?
    Ogólnie na początku myślałam że to wina migawki. Ale próbowałam już zmieniać na każdy możliwy sposób i nic nie działa. Przy każdym robienia zdjęcia jest czarny ekran, napis Busy i zapala się czerwona lampka z boku.

  4. #4
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2018
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    444

    Domyślnie Odp: EOS 77 D - rozmyte zdjęcia

    Sprawdz na innej karcie na początek czy tez będzie dlugo myslal. Robisz w LV czy przez wizjer?
    Ostatnio edytowane przez Marcinus ; 20-10-2019 o 20:52
    Canon EOS R + C RF 24-105/4L; C 100/2.8 L Macro; C 70-300/4.0-5.6 II

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 280

    Domyślnie Odp: EOS 77 D - rozmyte zdjęcia

    w menu mas coś takiego jak "przywrócenie ustawień fabrycznych"
    to pomoże, a potem polecam poczytać "instrukcje obsługi", akcja jak u Tokarczuk
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  6. #6

    Domyślnie Odp: EOS 77 D - rozmyte zdjęcia

    Może na początek przełączyć w tryb pełnej automatyki? To powinno wyjaśnić czy to wina ustawień ekspozycji czy nie. Sama karta nie powinna mieć wpływu na rozmazane zdjęcia. Jedynie zdjęcia mogą zapisywać się dłużej jeśli jest zbyt wolna lub zapisywać się uszczkodzone jeśli z kartą coś nie tak.
    https://www.photographer-limerick.com/
    Canon G3, Canon 450D, Canon 80D, Canon 6DMKII, Canon SX60HS, Canon R, Sigma 24-105mm F4 ART, Canon 50mm F1.8 STM, Canon 100mm F2.8, Canon 70-200mm F2.8 IS II USM, Canon 70-300mm F4-5.6 IS II USM Nano

  7. #7
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2010
    Miasto
    TWOJA STARA
    Posty
    697

    Domyślnie Odp: EOS 77 D - rozmyte zdjęcia

    ebe ebe

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •