Moje posty to w wiekszosci tragedia, tam gdzie byly zdjecia jest informacja, ze zdjec brak. Te posty sa bez sensu bo nie wiadomo o co chodzi. Wiec te "przepraszam" w tytule jest na powaznie. Obiecuje w najblizszej przyszlosci poprawe, mam nadzieje, ze mi to wyjdzie chociaz moje postanowienia czasem przypominaja rzucanie palenia. Ale w koncu po 25 latach odszedlem od nalogu, czyli udalo sie. Jednak wracajac nie pisze w zadnym poscie o fotografii ale tutaj.
Przez kilka miesiecy bylem swiadkiem powstawania muzyki do nagrania plyty. 3 muzykow, jeden w Polsce 2 tutaj, w Chicago. Jest 7 godzin roznicy ale w koncowej fazie pracowali razem w czasie rzeczywistym. Muzyka wydaje mi sie bardzo sympatyczna ale nie bedac nawet amatorem nie znam sie i moge nie miec racji. Na CD jest 8 utworow i wszystkie sa juz na YouTube na razie z mininimalna iloscia wejsc. Nagrywanie plyty zakonczono 19 wrzesnia. Bardzo by mnie interesowala ocena, czy muzyka podoba sie czy nie. Na poczatek moze otwierajacy plyte kawalek, dlugi bo 11min ale to jest zamierzone poniewaz na koncercie na telebimach bedzie wyswietlane video korespondujace z muzyka.



zeby bylo jednak fotograficznie to 2 zdjecia jednego z tworcow muzyki na plycie, w czasie wieczornej imprezy w jednym z Chicago'wskich lokali