Pokaż wyniki od 1 do 10 z 142

Wątek: RF 24-240 mm f/4-6.3 IS USM

Widok wątkowy

  1. #11
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 326

    Domyślnie Odp: RF 24-240 mm f/4-6.3 IS USM

    Cytat Zamieszczone przez atsf Zobacz posta
    Właśnie coś w tym stylu pisałem, jak mi się CB zawiesiło
    jakiś małpi humor mam po wizycie w Ojcowie również w temacie ciężaru i wielkości sprzętu - tysiące ludzi w Ojcowie - nie jestem zdziwiony bo pogoda niezła ale mam wrażenie że w moim niespełna milionowym mieście mieszka teraz z półtora miliona ludzi - spakowałem se za dużo sprzętu i rzucałem mięsem zmieniając iso w nowym wspaniałym aparacie (aparat rzeczywiście fajny, zdjęcia robi super a nawet lepiej - ale jednak oczekiwałbym prostszego interfejsu - przycisk iso, kręcimy kółkiem i zmieniamy iso, i jak jest przypadkiem ustawione auto to zawsze się z tego auto daje wybić na iso 100 bez zbędnej filozofii i żeby się to robiło normalnie, a nie mazianiem po ekranie (tak to nawet małpa zmieni to iso) bo takie tematy jak zmiana iso powinny się dać ogarnąć bez odrywania oka od wizjera - jednym słowem mz brakuje przycisku, podobnie jak brakuje prztyczka hardłerowego zmieniającego tryb foto na tryb wideo - nacisnięcie przycisku info aby przejść na video jest projektem idioty który zapomniał lub zaoszczędził (autocenzura powoduje że nie napiszę jak u mnie na wsi to nazywają) kasę na hardwarze) - ogólnie sarkazm - po zakupie bezlusterkowca kupiłem torbę większą, powiem więcej największą (z jakiejś tam serii lowepro) co prawda w razie W jestem tego bezlusterkowca z jednym obiektywem, filtrem baterią i wężykiem wcisnąć w torbę Nova1 (czyli maluteńką) ale zwykle potrzebuję trochę więcej sprzętu i wyszło mi że torba ma zmieścić trzy obiektywy i dwa korpusy - mieści ale trudno ją podnieść - dobrze by było jak by się korpus z zapiętym 100-400 pionowo zmieścił (niestety nie mieści się - tak to tylko w think tanku retrospective mi wchodzi ale miękka torba mnie ostatnio wkurza i przestalem używać) - ogólnie to chyba poczytam instrukcję obsługi drugi raz może to wszystko jednak ma jakiś ukryty głęboko sens którego ja amator nie dostrzegam, a w instrukcji zwykle jest to opisane
    Ostatnio edytowane przez mirror ; 09-10-2022 o 22:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •