Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Samyang 14. Jaka wersje kupic?

  1. #1
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Kraków
    Posty
    94

    Domyślnie Samyang 14. Jaka wersje kupic?

    Planuje kopić Samyanga o ogniskowej 14. Jest kilka wersji. Jaka wersje najlepiej kupić do 6D?

  2. #2
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Kraków
    Posty
    94

    Domyślnie Odp: Samyang 14. Jaka wersje kupic?

    Dziękuję za udzielenie odpowiedzi.. Widać na tym forum chyba już nikt nie siedzi

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    55
    Posty
    2 195

    Domyślnie Odp: Samyang 14. Jaka wersje kupic?

    postawiłeś głupio/ no dobra "mało precyzyjnie" pytanie a teraz strzelasz focha, ze nikt nie leci z pomoca, a do czego chcesz go uzywac? foto? film? zdobywanie pkt do fajnosci? bo to ze z 6d to raczyłes napisac, ale wiecej info to juz niekoniecznie
    przemysl raz jeszcze pytanie i potem dopiero werbalizuj a nie odwrotnie,
    foch to może i jest własciwa droga, ale w piaskownicy lub przy kasie w markecie jak sie chce lizaka majac 3-4 lata
    Ostatnio edytowane przez tombas ; 06-09-2019 o 07:25
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  4. #4
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Kraków
    Posty
    94

    Domyślnie Odp: Samyang 14. Jaka wersje kupic?

    Co tu pisać. Wiadomo ze do krajobrazu. Pytałem się tylko o rodzaj wersji. Przecież jest kilka 14 Samyanga, chyba 4 lub 5 w tym jedna pod Nikona. A ty się tak nie oburzaj i nie odwracaj kota ogonem. Nie strzelam focha, zamknąłem w ten sposób ten post. Juz sobie wyrobiłem opinie na temat tego obiektywu ale nie dzięki Canon board tylko na zagranicznych forach. Pozatym z 6D raczej cienko się sprawdza i jest to raczej obiektyw pod Nikona niż Canona.

  5. #5
    Bywalec
    Dołączył
    Nov 2010
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    161

    Domyślnie Odp: Samyang 14. Jaka wersje kupic?

    Cytat Zamieszczone przez alexsob Zobacz posta
    Co tu pisać. Wiadomo ze do krajobrazu. Pytałem się tylko o rodzaj wersji. Przecież jest kilka 14 Samyanga, chyba 4 lub 5 w tym jedna pod Nikona. A ty się tak nie oburzaj i nie odwracaj kota ogonem. Nie strzelam focha, zamknąłem w ten sposób ten post. Juz sobie wyrobiłem opinie na temat tego obiektywu ale nie dzięki Canon board tylko na zagranicznych forach. Pozatym z 6D raczej cienko się sprawdza i jest to raczej obiektyw pod Nikona niż Canona.
    Wejdź na https://www.samyanglensglobal.com/en...oduct-main.php masz do wyboru AF MF i Premium, zaznacz sobie Canon EF > Confirm.
    Masz do przeanalizowania 3 obiektywy
    1.14mm F2.8 ED AS IF UMC
    2.XP 14mm F2.4
    3.AF 14mm F2.8 EF

  6. #6
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    45
    Posty
    7 427

    Domyślnie Odp: Samyang 14. Jaka wersje kupic?

    Raczej pod Nikona?

    PS. Do Canona optycznie różne są 3 wersje, a w sumie są 4.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •