Witam wszystkich serdecznie. mam nadzieję że dzień mija dobrze

Niestety jestem tutaj nowy i nie jestem profesjonalistą w dziedzinie fotografowania oraz filmowania, dlatego uderzam do Was drodzy forumowicze.

Planuje zająć się filmowaniem aut, wewnątrz jak również zewnątrz. Wszystko będzie odbywało się w jednym, niezmiennym, zamkniętym pomieszczeniu przy sztucznym świetle. Filmowanie zewnętrzne będzie robione na prowadnicy, na całej długości, każdej strony auta, tak aby najdokładniej "obejrzeć" auto. Natomiast filmowanie wewnętrzne, będzie robione na elektrycznie sterowanej obrotowej głowicy (Hague Pan & Tilt Power Head). Dodam tylko, że filmowanie musi odbywać się dość szybko i sprawnie.

Z racji tego, że mój budżet jest ograniczony, prosiłbym o w miarę przystępne cenowo propozycję. Pomijając prowadnice, głowicę, statywy itp. które częściowo mam lub są w drodze, to chciałbym zapytać tylko o sprzęt do filmowania, a dokładniej o obiektyw tylko, ponieważ aparat (EOS Rebel T3i) już mam od dawna.
Posiadam standardowy obiektyw 18-55mm, którym próbowałem nagrać próbne sesję przy różnych ustawieniach, ale dość kiepsko to wygląda, a nie ukrywam, że chciałbym aby całość prezentowała się profesjonalnie.

Jaki moglibyście polecić obiektyw do tego typu filmowania panowie?

Moim zdaniem wchodzi w grę tylko zmienno-ogniskowy, ponieważ dość mocno jest ograniczone miejsce ustawienia aparatu wewnątrz auta, więc takim obiektywem, mógłbym dobrze wykadrować obszar który chcę filmować.
Zastanawiam się też, jak będzie wyglądać sprawa z ostrością. Chodzi mi o to, że filmowanie wewnętrzne, jak już wspomniałem, odbywać się będzie na obrotowej głowicy, w miejscu przybliżonym gdzie znajduję się głowa kierowcy i pasażera, z tego miejsca będzie filmowany kokpit. Jest to około 90cm odległości i około 5cm różnicy między środkowym punktem a lewym/prawym. Czy potrzebna będzie korekta ostrości przy takiej różnicy?

Z góry dziękuję za każdą odpowiedź i życzę miłego dnia.

Pozdrawiam.