Witam. Chciałbym przedstawić problem jaki powstał w moim 700D po zainstalowaniu wspomnianego stylu obrazów: CINEMASTYLE i timelaps. Problem objawia się tym, że obraz na ekranie samoczynnie bez przechylania aparatu przestawia się o 180 stopni - czasami pozostaje bez zmian "do góry nogami" czasami przestawia się pomimo trzymania aparatu nieruchomo. Drugi problem to niemożność uruchomienia aparatu, kiedy zainstalowana jest w nim karta pamięci SDHC TOSHIBA FlashAir - (WiFi) model W-02. Wyrzuciłem powyższe oprogramowanie z aparatu (soft jest aktualny) jednak problem skakania obrazu coc jakiś powraca. Ponadto aparat nie włącza się z w/wym. kartą WIFI. Komputer oczywiście kartę rozpoznaje, karta daje się konfigurować. Nadmienię, że (nie mam dostępu do innego Canona z obsługą karty WiFi) i nie mogę sprawdzić czy wina leży po stronie aparatu. Próbowałem przywrócenia ustawień fabrycznych, ponownie wgrałem najnowszy soft jednak nic to nie dało. Aparat uruchamia się z inną standardową kartą pamięci. Chciałem spróbować jakiegoś twardego resetu jaki można przeprowadzić w telefonach komórkowych, ale nie znalazłem takiego "przepisu". Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam