Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Wątek: 350d rebel ale ze stanów...

  1. #31
    Uzależniony Awatar ErnestPierwszy
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    49
    Posty
    734

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Veene2
    Wez pod uwage, ze kazda paczka jest otwierana przez polskich celnikow i obawiam sie, ze najpierw ci ja ocla czyli dodaj 20% a potem jeszcze dorzuca VAT - kolejne 22%
    Cło na aparaty to jest chyba 4.6% potem VAT. Nie ma Sales TAX jak wysyłają.
    SalesTAX zapłaciłbyś kupując na miejscu w sklepie w USA.

  2. #32
    Bywalec Awatar dominix
    Dołączył
    May 2006
    Miasto
    Okpo Geoje South Korea
    Wiek
    47
    Posty
    103

    Domyślnie

    Witam,

    Ja jestem uzytkownikiem Digital Rebel XT sprowadzonego z USA. Mialem w reku oba modele - europejskiego 350d kolegi i mojego Rebel i nie roznia sie niczym poza logo z przodu body. Rzeczywiscie kitowe obiektywy moga byc rozne - ja mam ten bez "II" ale wiem ze roznia sie jedynie rokiem produkcji - "jedynka" to 2004, a "dwojka" to 2005. Co do zasilania to amerykanski Rebel (i tak samo japonski...) ma wtyczke typu amerykanskiego (dwa plaskie bolce) zintegrowana z ladowarka i chowana w obudowe - za dolara lub dwa wszedzie mozna kupic przejsciowke a napiecie zasilania jest uniwersalne w zakresie 110 - 250V wiec bez obaw bedzie dzialac w Europie. W momencie jak kupowalem (ok. poltora roku temu) to porownujac do cen europejskich zaoszczedzilem duuuuzo, no ale glownie dlatego ze mieszkam w normalnym kraju gdzie calkowity koszt cla i podatku na importowany towar to ponizej 10% Co do wyposazenia dolaczonego do niektorych aukcji to zalecam uwage bo o ile obiektywy i karta pamieci sa przewaznie dobrej lub znosnej jakosci to cala reszta (torba, lampa, statyw, filtry itp.) to smiecie i chlam najgorszy. No ale ceny sie zmieniaja z dnia na dzien i czasami w sklepie za rogiem mozna cos taniej kupic niz na ebayu...
    Pozdrawiam
    EOS 3, EOS 40D, EOS 7D, 17-40 f/4L, 28-135 f/3.5-5.6 IS USM, 75-300 f/4-5.6, 50 f/1.4,
    100 f/2.8 Macro USM, 580ex, kilka hoya hmc pro1, Lowepro SR 100 AW, CT AW Fotki tutaj

  3. #33
    Coś już napisał Awatar Brodi
    Dołączył
    May 2006
    Miasto
    Warsaw, Poland
    Wiek
    48
    Posty
    61

    Domyślnie

    Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Prawdopodobnie zakupię w Polsce "kit" (szczególnie po tym, jak zobaczyłem fotki Kami74!!!). A poźniej zobaczę, czego mi brakuję. Widzę, że sporo ludzi ma też tą Sigmę DG APO 70-300... Prawdopodobnie będzie to mój drugi obiektyw. A jak znajdę jakieś fundusze, dokupię tego osławionego już Tamrona 28-75/f2.8

    Paweł

  4. #34
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    May 2006
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    41

    Domyślnie

    Mam tą karte

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •