Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Zaufany sklep w Warszawie, gdzie pewnie kupić Canona bez nerwów?

  1. #1

    Domyślnie Zaufany sklep w Warszawie, gdzie pewnie kupić Canona bez nerwów?

    Witam, chciałbym kupić nową puszkę bez przebiegu.
    Z moich doświadczeń było tak: Zakup Nikon d810 w dużym znanym sklepie na C. Przebieg 1500 klatek, miał być nowy, a już pudełko było podejrzane bo dziwnie przechodzone.
    Później zakup Canon 1dx w najbardziej Pro sklepie w Wawie , przebieg ok 1000 , również miał być nowy a w domu okazało się że nie jest, niestety nie miałem czasu reklamować i tracić nerwów w oby dwu przypadkach.

    Pytanie więc czy jest sklep który sprzeda nie odpakowany i nie używany aparat Canona?
    A na pytanie o możliwość podpięcia przez USB do swojego laptopa w celu sprawdzenia przebiegu migawki nie zareaguje spazmami lub mętnymi wymówkami?

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Re: Zaufany sklep w Warszawie, gdzie pewnie kupić Canona bez nerwów?

    Cytat Zamieszczone przez matias74 Zobacz posta
    Witam, chciałbym kupić nową puszkę bez przebiegu.
    Z moich doświadczeń było tak: Zakup Nikon d810 w dużym znanym sklepie na C. Przebieg 1500 klatek, miał być nowy, a już pudełko było podejrzane bo dziwnie przechodzone.
    Później zakup Canon 1dx w najbardziej Pro sklepie w Wawie , przebieg ok 1000 , również miał być nowy a w domu okazało się że nie jest, niestety nie miałem czasu reklamować i tracić nerwów w oby dwu przypadkach.

    Pytanie więc czy jest sklep który sprzeda nie odpakowany i nie używany aparat Canona?
    A na pytanie o możliwość podpięcia przez USB do swojego laptopa w celu sprawdzenia przebiegu migawki nie zareaguje spazmami lub mętnymi wymówkami?
    Kupowałem kilka aparatów w sklepie na C. Sprawdzałem w domu przebieg migawki i zawsze były nieużywane. Jak jesteś taki wrażliwy to myślę sobie, że sklep na C nie powinien robić problemów z podpięciem aparatu do sprawdzenia przebiegu. Zupełnie inna sprawa to co rozumiesz "bez przebiegu". Jesteś pewien że jak puszka ma dajmy na to 10 klatek przebiegu to oznacza że ktoś ją kupił i wykonał te 10 zdjęć?

  3. #3

    Domyślnie Odp: Zaufany sklep w Warszawie, gdzie pewnie kupić Canona bez nerwów?

    Chodzi mi o to żeby nie kupować aparatu ze zwrotu lub lekko demo. Sprzedawcy niestety nie są tutaj zbyt uczciwi bo taki sprzęt powinien mieć stosowny dopisek np inna cenę lub jakiś bonus. Wiem ze kiedy np klient zwraca aparat i liczba klatek jest większa niż kilka to wtedy nie zwracają całej sumy co maja zapisane w regulaminach. Ja to rozumiem bo nie można traktować zakupów jak wypożyczalnie a ludzie to bez skrupułów potrafią wykorzystać i jeszcze się tym chwalić jak pewnie śniadaniowy dziennikarz. Ale żeby było uczciwie to powinno działać w druga stronę i klient mieć prawo do zakupy całkowicie nowego sprzętu bez proszenia się.

  4. #4
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2018
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    444

    Domyślnie Odp: Zaufany sklep w Warszawie, gdzie pewnie kupić Canona bez nerwów?

    Ja ostatnio wysylkowo w sklepie na C kupiłem drugą lampę yn600ex rtII ktora tez nie byla nowa pewnie ze zwrotu bo bez folii na wyswietlaczu bez woreczka foliowego na sanki i byle jak zapakowana w kartonie. Oczywiscie zaproponowano mi zebym zwrocil ale poniewaz uszkodzen zadnych nie miala i prawidłowo działała zostawiłem. W mailu poinformowano mnie ze wszelki sprzet ze zwrotow jest sprzedawany jako "pozwrotowy" w odpowiednio nizszej cenie a nie jako calkiem nowy. Tyle tylko że nie widzę takich ofert poza klasycznymi używkami które ktoś zostawił w rozliczeniu. Zapewniano mnie ze gdybym kupował body to na bank będzie nowe bez przebiegu migawki ale czy aby na bank?
    Canon EOS R + C RF 24-105/4L; C 100/2.8 L Macro; C 70-300/4.0-5.6 II

  5. #5

    Domyślnie Odp: Zaufany sklep w Warszawie, gdzie pewnie kupić Canona bez nerwów?

    No niestety kultura sprzedaży nie jest na najwyższym poziomie u nas w kraju.
    Ja reklamowałem w ww sklepie torbę Peak Design, w zasadzie nowa ale z wadą paska i mieli i wysłać nowy egzemplarz a wysłali mi używany , z poobcieranymi metalowymi elementami i śmierdzącą papierosami. Myślałem że śnię jak to zobaczyłem. Nie wchodzę już do tego sklepu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •