Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: 200d vs 250d?

  1. #1

    Domyślnie 200d vs 250d?

    Witam,
    Przymierzam się do kupna pierwszego aparatui zastanawiam się między modelami 200d, a 250d. Który będzie lepszy dla osób poczatkujacej? Nie zamierzam zbytnio kręcić nim wideo, chcę aparat głównie do robienia zdjęć.

  2. #2

    Domyślnie Odp: 200d vs 250d?

    Jak zwykle tu bywa... Zamiast odpowiedziec ten albo ten - powiem M50. Sam tez cale zycie chcialem miec lusterko w srodku jak w analogowych canonach (i mam) ale teraz widze, ze bez lustra mimo jednej, moze dwoch wad, dostac mozna kilka fajnych zalet. Znajdz wypozyczalnie, wypozycz na dzien cos z lustrem, cos bez i zobaczysz. Jakosc zdjec bez roznicy ale samo focenie jest ciut "inne".
    Mały, prosty, fajny 100D. https://www.flickr.com/photos/andrzejxm/

  3. #3

    Domyślnie Odp: 200d vs 250d?

    Myślę że na początek , jeden i drugi dadzą radę.
    Możesz też kupić coś używanego na start za mniejsze pieniądze i na początek też będzie dobrze. Jak się oswoisz i spodoba Ci się fotografia to kupisz sobie coś lepszego

  4. #4
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2 512

    Domyślnie Odp: 200d vs 250d?

    Cytat Zamieszczone przez Cynamonka Zobacz posta
    Witam,
    Przymierzam się do kupna pierwszego aparatui zastanawiam się między modelami 200d, a 250d. Który będzie lepszy dla osób poczatkujacej? Nie zamierzam zbytnio kręcić nim wideo, chcę aparat głównie do robienia zdjęć.

    dla osoby poczatkujesesj jeden i drugi sa tak samo odpowiednie , podobnie jak i np najdrozszy aparat za 24000 pln ( ten nawet jest bardziej odpowiedni , gdyz mniej zawodny , obsluga taka sama).

    raczej zadaj sobie pytanie ktory system w ogole wybrac - sony , canon , nikon ? - to jest istotne pytanie , gdyz od wyboru zalezec bedzie przyszlosc.

    jesli juz konkretnie pytasz o te modele - to ten z wyzszym numerem , gdyz pozniejszy - nie wnikajac w mozliwosci aparatow.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •