Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: przeostrzone zdjęcia w Photoshopie-jak to naprawić?

  1. #21
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 621

    Domyślnie Odp: przeostrzone zdjęcia w Photoshopie-jak to naprawić?

    Cytat Zamieszczone przez becik23 Zobacz posta
    ale czy wtedy zdjęcia wyświetlałyby się z tym problemem jedynie w PS?
    Tak, problem ze sterownikiem może uaktywnić się tylko w PS (miałem tak kiedyś).

  2. #22
    Coś już napisał Awatar becik23
    Dołączył
    Dec 2007
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    55

    Domyślnie Odp: przeostrzone zdjęcia w Photoshopie-jak to naprawić?

    Niestety nic nie pomogło

  3. #23
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    Posty
    1 254

    Domyślnie Odp: przeostrzone zdjęcia w Photoshopie-jak to naprawić?

    Nie posiadam Photoshopa, bazuję na informacjach znalezionych w Internecie.

    Używasz systemu operacyjnego Windows?

    "Edit" > "Preferences" > "Performance" a dalej w sekcji "History & Cache" sprawdź czy masz ustawione "Cache Levels" na 4. Jak nie masz to ustaw i zrestartuj program.

    Jak to nie pomogło to "Edit" > "Purge" i po najechaniu myszą na "Purge" podobno wyświetlą się cztery różne opcje o nazwach "Undo", "Clipboard", "Histories" oraz "All". To jest takie czyszczenie pamięci Photoshopa. Nie wiem co tu wybrać, ja pewnie bezczelnie wybrałbym All. Jak któraś z tych opcji jest wyszarzała to znaczy że pamięć byłą już czyszczona. Ponownie zrestartuj program.

    Camera Raw to program który uruchamia się niezależnie od Photoshopa? Zamknij Photoshopa i uruchom Camera Raw. Jeżeli nic tam nie grzebałaś to OK, jeżeli grzebałaś to może warto byłoby powrócić do domyślnych ustawień http://www.creativeguide.com/Resourc...Camera_raw.pdf, na stronie numer cztery znajduje się screenshot najprawdopodobniej pokazujący takie właśnie ustawienia. Naciśnij na "Purge Cache", "OK", zrestartuj program i jak wszystko jest OK to zamknij go i uruchom Photoshopa.

  4. #24
    Coś już napisał Awatar becik23
    Dołączył
    Dec 2007
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    55

    Domyślnie Odp: przeostrzone zdjęcia w Photoshopie-jak to naprawić?

    Cytat Zamieszczone przez mkamelg Zobacz posta
    Nie posiadam Photoshopa, bazuję na informacjach znalezionych w Internecie.

    Używasz systemu operacyjnego Windows?

    "Edit" > "Preferences" > "Performance" a dalej w sekcji "History & Cache" sprawdź czy masz ustawione "Cache Levels" na 4. Jak nie masz to ustaw i zrestartuj program.

    Jak to nie pomogło to "Edit" > "Purge" i po najechaniu myszą na "Purge" podobno wyświetlą się cztery różne opcje o nazwach "Undo", "Clipboard", "Histories" oraz "All". To jest takie czyszczenie pamięci Photoshopa. Nie wiem co tu wybrać, ja pewnie bezczelnie wybrałbym All. Jak któraś z tych opcji jest wyszarzała to znaczy że pamięć byłą już czyszczona. Ponownie zrestartuj program.

    Camera Raw to program który uruchamia się niezależnie od Photoshopa? Zamknij Photoshopa i uruchom Camera Raw. Jeżeli nic tam nie grzebałaś to OK, jeżeli grzebałaś to może warto byłoby powrócić do domyślnych ustawień http://www.creativeguide.com/Resourc...Camera_raw.pdf, na stronie numer cztery znajduje się screenshot najprawdopodobniej pokazujący takie właśnie ustawienia. Naciśnij na "Purge Cache", "OK", zrestartuj program i jak wszystko jest OK to zamknij go i uruchom Photoshopa.

    jeju...udało się! Odpowiedzialne było za to "Cache Levels" - miałam na poziomie 1. Ogromnie dziękuję za pomoc!! Już nie wierzyłam, że się uda. Dziękuję też wszystkim za wcześniejsze wskazówki

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •