Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Jaki aparat na początek?

  1. #1

    Domyślnie Jaki aparat na początek?

    Witam,
    Dopiero zaczynam swoją przygodę z fotografią i chciałabym kupić swój pierwszy aparat. Zastanawiam się nad modelami EOS 250D, EOS 77D, EOS M6 i EOS M50. Wiem, że podałam tu i bezlusterkowce i lustrzanki, dlatego gdyż nie wiem co lepsze dla początkującego.

  2. #2
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    64

  3. #3

    Domyślnie Odp: Jaki aparat na początek?

    O, dzięki bardzo. Przydatne linki. A co do tematu lustrzanka czy bezlusterkowiec, to co wybrać?

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 246

    Domyślnie Odp: Jaki aparat na początek?

    Cytat Zamieszczone przez Cynamonka Zobacz posta
    O, dzięki bardzo. Przydatne linki. A co do tematu lustrzanka czy bezlusterkowiec, to co wybrać?
    Krótko pisząc - od ośmiu lat używam bezlusterkowców bo lubię elektroniczny wizjer oraz ostrość w tym miejscu, gdzie być powinna. Cała reszta to subiektywne własne wrażenia, które samemu trzeba sprawdzić organoleptycznie. Reasumując - w zasadzie wszystkie obecne na rynku nowe aparaty mają podobne możliwości i zrobią podobne zdjęcia. Pamiętać warto jedynie, że za jakość zdjęć odpowiada przede wszystkim optyka i warto o tym pamiętać przed zakupem aparatu.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez candar ; 28-07-2019 o 12:50
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 401

    Domyślnie Odp: Jaki aparat na początek?

    Cytat Zamieszczone przez Cynamonka Zobacz posta
    Witam,
    Dopiero zaczynam swoją przygodę z fotografią i chciałabym kupić swój pierwszy aparat. Zastanawiam się nad modelami EOS 250D, EOS 77D, EOS M6 i EOS M50. Wiem, że podałam tu i bezlusterkowce i lustrzanki, dlatego gdyż nie wiem co lepsze dla początkującego.
    Jeżeli nie masz doświadczenia to prościej zacząć zabawę z bezlusterkowcem z racji bezproblemowego autofokusa, trochę podobnego do smartfonów.
    Moim typem jest M50, który jest w pełni użytecznym aparacikiem. No i szkła do niego są malutkie.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  6. #6

    Domyślnie Odp: Jaki aparat na początek?

    Dziękuję za odp, wydaje mi się, że wybiorę bezlusterkowca jakiegoś.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •