Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Pora kupić bilet na stacji i wsiąść do pociągu , ale nie chce do byle jakiego

  1. #11
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jan 2014
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    34

    Domyślnie Odp: Pora kupić bilet na stacji i wsiąść do pociągu , ale nie chce do byle jakiego

    Cytat Zamieszczone przez becekpl Zobacz posta
    hmmm po 9 latach posiadania aparatu chyba powinnaś mieć choćby lekkie przypuszczenie co ci jeszcze potrzebne
    jeśli nie, to sprzedaj wszystko i kup huawei p30(ALTERNATYWNIE p20) i miej radość z robienia zdjęć

    a ha, huawei ma fajna funkcje, można z niego rozmawiać na odległość
    - prezśmiewca ; nie problem w tym, że nie wiem czego mi brakuje problem w tym, że nie wiem na ile to czego mi brakuje nowe aparaty / szkła spełnią,
    - brakuje - aparatu 700D przed wysyłką do serwisu
    - brakuje - iso w stosunku do szkła Tamronowskiego, przy zdjęciach w obiekcie zamkniętym (zajęcia sportowe)
    - brakuje - szczelności puszki umożliwiającej wyjęcie aparatu z torby w czasie kiedy kropi kapuśniak i na plaży przy wietrze
    - brakuje - ogniskowej (ale nie da się mieć wszystkiego w jednym szkle- więc radzę sobie kadrowaniem)
    - brakuje - środków finansowych na takie zachcianki

    - brakuje - p30, nawet p20, mam jakiegoś Y6 - i to jest jakaś światowa pomyłka
    Ostatnio edytowane przez macherstudio ; 25-07-2019 o 17:40

  2. #12
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 623

    Domyślnie Odp: Pora kupić bilet na stacji i wsiąść do pociągu , ale nie chce do byle jakiego

    Cytat Zamieszczone przez macherstudio Zobacz posta
    (...)foto to moje hobby niezarobkowe(...)
    Jak większości z nas.
    Wykombinuj coś co spowoduje, że kupisz 6d2.

  3. #13
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2010
    Miasto
    TWOJA STARA
    Posty
    697

    Domyślnie Odp: Pora kupić bilet na stacji i wsiąść do pociągu , ale nie chce do byle jakiego

    potwierdzam, p20 pro robi bardzo fajne foty, mam używam, zadowolony
    ebe ebe

  4. #14
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 046

    Domyślnie Odp: Pora kupić bilet na stacji i wsiąść do pociągu , ale nie chce do byle jakiego

    Cytat Zamieszczone przez macherstudio Zobacz posta
    - BUDŻET - niestety takiego budżetu nie dźwignę, foto to moje hobby niezarobkowe
    Wiesz, idąc tym tokiem nikt nie kupiłby np Nissana GT-R bo nie jest zawodowym kierowcą...

    Ogranicz inne przyjemności doskładaj i kup. Ew 4 dzieci - 500+ te tematy

  5. #15
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 944

    Domyślnie Re: Odp: Pora kupić bilet na stacji i wsiąść do pociągu , ale nie chce do byle jakieg

    Cytat Zamieszczone przez Kerry Zobacz posta
    "...- teraz jak to czytam to myślę, sobie kto to wymyślił..."
    Jak dalej będziesz kombinował z podpinaniem cropowych szkieł do FF to kiedyś się sam przekonasz...
    czemu siejesz zamet?

    cropowego szkla Canona, EF-S, nie da sie fizycznie wpiac. wiec i nie dojdzie do sytuacji, w ktorej cos sie da uszkodzic.

    cropowe kundelki Sigmy, Tamrona czy Tokiny, jesli tylko da sie fizycznie wkrecic, to beda dzialac poprawnie i nic nie strzaska lustra. ktos tutaj wspomnial Tamrona 17-50, ja sam uzywalem Tokiny DX 12-24, nie bylo zadnych problemow. juz wieksze sa z niektorymi szklami M42

    inna kwestia jest sens uzywania takich szkiel na dluzsza mete.
    www albo tez flickr

  6. #16

    Domyślnie Odp: Pora kupić bilet na stacji i wsiąść do pociągu , ale nie chce do byle jakiego

    Żadne cropy. Raz skosztujesz jakości obrazka FF to na cropa nie będzie Ci się chciało patrzeć. Wiem po sobie sprzed lat.
    3xEos R | 16-35L 2.8 III | 16-35L 4 IS | 24 1.4 art |35L 1.4 II | 50 1.4 art | 50 2.5 MACRO | 85L 1.4 IS | 85 1.4 art | 135 1.8 art | 70-200L 2.8 IS II | 70-300L 4-5.6 | 6x430ex rt III |

  7. #17
    Początki nałogu
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    294

    Domyślnie Odp: Pora kupić bilet na stacji i wsiąść do pociągu , ale nie chce do byle jakiego

    przechodzenie z Cropa na Cropa nie ma sensu..zyskasz niewiele..bier 6d mk2
    R + C 50 1.8 STM + C 17-40 + C 70-200 f/4 + CDN.
    https://www.facebook.com/dawidzawilafotografia

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •