Pokaż wyniki od 1 do 10 z 55

Wątek: Canon5d classic

Widok wątkowy

  1. #11
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 316

    Domyślnie Odp: Canon5d classic

    w cenie 1000zł przy odrobinie szcześcia i instynktu samozachowawczego można mieć fajny pełnoklatkowy korpus - kupiłem do zabawy dwa lata temu i nadal dobrze się bawię (mam jeszce 6D), lustro powinno być po serwisie (był robiony za darmo właściciel powien był tego dopilnować) dostałem na to papier od poprzedniego własciciela, żeby sprawdzić przebieg trzeba wysłać do autoryzowanego serwisu - nadal nie sprawdziłem kupowałem na forum i jakoś nie chce mi się bawić w sprawdzanie - chociaż zwykle kieruję się maksymą józefa wissarionowicza - "ufać znaczy kontrolować" - af jest jaki jest podobny jest w 5DII i w 6DI jeśli ktoś potrzebuje lepszy to jest spory wybór w pełnoklatkowych korpusach canona - mało megapikseli to może być problemem ale jest jednocześnie pewną zaletą - ale zgodnie z internetową influencerską internetową mową 13Mpixeliowa pełnoklatkowa matryca w 5D nie nadaje się do niczego ale 16mpixelowa matryca m4/3 wielkości mojego paznokcia jest szczytowym osiągnieciem technologicznym do każdych zastosowań profesjonalnych. z innych wad to jeszce widzę brak mikroregulacji ale mikroregulacja od canona jest przereklamowana na ciemnym zoomie mikroregulacja to tylko problem mentalny bo i tak (najczęściej) nie bedzie widać różnicy, a na jasnej stałce mikroregulacja może nie rozwiązać problemu - ale zawsze można kupić sigmę arta jak się potzrebuje jasna stałkę nie dość ze będzie lepsza optycznie to można se wszystko naregulować dockiem i tym optymistycznym akcentem zakończę posta - trudno cokolwiek więcej napisać bo nie wiadomo co chcesz focić i jaką optykę planujesz używać.
    Ostatnio edytowane przez mirror ; 26-07-2019 o 08:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •