Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Nie da Ci tego Ojciec, nie da Ci tego Matka Co może dać Ci dzisiaj, Twa Sąsiadka...

  1. #1
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 246

    Domyślnie Nie da Ci tego Ojciec, nie da Ci tego Matka Co może dać Ci dzisiaj, Twa Sąsiadka...

    SIGMA announces three DC DN prime lenses for the EF-M mount https://www.canonrumors.com/sigma-an...he-ef-m-mount/

    SIGMA 16mm f/1.4 DC DN
    SIGMA 30mm f/1.4 DC DN
    SIGMA 56mm f/1.4 DC DN


    „Za parę dni, proszę pana, to się dopiero zacznie: wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy…”
    Ostatnio edytowane przez candar ; 11-07-2019 o 17:09
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  2. #2
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Nie da Ci tego Ojciec, nie da Ci tego Matka Co może dać Ci dzisiaj, Twa Sąsiadk

    Fajnie, szkoda że znów wiaderka. Wolałbym nawet ciemniejsze ale naleśnika....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Nie da Ci tego Ojciec, nie da Ci tego Matka Co może dać Ci dzisiaj, Twa Sąsiadk

    W relacji do tego co się obecnie dzieje to są bardzo małe obiektywy system M nabiera dziś jeszcze większego sensu.
    Miłego dnia
    moja www

  4. #4
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Nie da Ci tego Ojciec, nie da Ci tego Matka Co może dać Ci dzisiaj, Twa Sąsiadk

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    system M nabiera dziś jeszcze większego sensu.
    Oby Canon też tak do tego podchodził, bo póki co to takie trochę macanie przez szybę. Może Sigma wie coś czego my nie wiemy ...
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Nie da Ci tego Ojciec, nie da Ci tego Matka Co może dać Ci dzisiaj, Twa Sąsiadk

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Oby Canon też tak do tego podchodził, bo póki co to takie trochę macanie przez szybę. Może Sigma wie coś czego my nie wiemy ...
    Myślę, że niektóre szkła canon odświeżył tylko i wyłącznie przez spadek sprzedaży na rzecz nowych Sigm. Miejmy nadzieję, że tu będzie podobnie.
    Miłego dnia
    moja www

  6. #6
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 246

    Domyślnie Re: Odp: Nie da Ci tego Ojciec, nie da Ci tego Matka Co może dać Ci dzisiaj, Twa Sąs

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Fajnie, szkoda że znów wiaderka. Wolałbym nawet ciemniejsze ale naleśnika....
    No szkoda, że nie nowe konstrukcje bo pewnie byłyby mniejsze. Ale zawsze to kolejny kamyczek do piaskownicy canona
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •