Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50

Wątek: Powrót do fotografii po latach! Uniwersalny ogarniacz podróży do 2-3k

  1. #41
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2010
    Miasto
    TWOJA STARA
    Posty
    697

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Powrót do fotografii po latach! Uniwersalny

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Samouwielbienie i narcyzm to akurat Twoja działka (wystarczy krótki rzut oka na INSTA), tak więc proszę nie wyjeżdżaj z informacją co we mnie kochasz - bo to naprawdę zły adres
    wooo myślę, że po tym wpisie się załamię i usunę wszystkie profile na społecznościówkach, bo Jaśnie Wielmożny @candar, ma jakieś urojenia dotyczące mojej osoby i jak widać po wpisać nie łapie ironii i nie rozumie, czym jest cudzysłów i jak działa w języku pisanym. elo.

    więcej nie zamierzam się uruchamiać wpisami candara. szkoda klawiatury. eot.
    ebe ebe

  2. #42
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 245

    Domyślnie Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Powrót do fotografii po latach! Uniwersa

    Cytat Zamieszczone przez p0m Zobacz posta
    wooo myślę, że po tym wpisie się załamię i usunę wszystkie profile na społecznościówkach, bo Jaśnie Wielmożny @candar, ma jakieś urojenia dotyczące mojej osoby i jak widać po wpisać nie łapie ironii i nie rozumie, czym jest cudzysłów i jak działa w języku pisanym. elo.

    więcej nie zamierzam się uruchamiać wpisami candara. szkoda klawiatury. eot.
    No to trzymam za słowo, że już nigdy więcej nie zobaczę Twoich bzdurnych wypowiedzi pod moimi wpisami !!!!

    Ale pamiętaj, że dżentelmen zawsze dotrzymuje słowa
    Ostatnio edytowane przez candar ; 17-07-2019 o 08:18
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  3. #43

    Domyślnie Odp: Powrót do fotografii po latach! Uniwersalny ogarniacz podróży do 2-3k

    Cytat Zamieszczone przez becekpl Zobacz posta
    ciekawe co przez to rozumiesz
    Jak rozumiem dobrą jakość zdjęć?
    To się chyba rozumie samo przez się?

    Szukam zestawu który w tej cenie da mi najlepszą jakość - ostrość, dobrą rozpiętość tonalną, niskie szumy.

  4. #44
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Re: Odp: Powrót do fotografii po latach! Uniwersalny ogarniacz podróży do 2-3k

    Cytat Zamieszczone przez wilczasty Zobacz posta
    Jak rozumiem dobrą jakość zdjęć?
    To się chyba rozumie samo przez się?

    Szukam zestawu który w tej cenie da mi najlepszą jakość - ostrość, dobrą rozpiętość tonalną, niskie szumy.
    Dowolna lustrzanka jak i bezlusterkowiec z obecnej jak i poprzedniej generacji da wystarczająco dobre zdjęcia.

    Ile z aparatu wyciągniesz zależy dużo bardziej od Ciebie niż konkretnego modelu. Różnica jest głównie (choć nie jedynie oczywiście) w obsłudze: szeroko pojętej ergonomii, szybkości działania, sprawności autofocusa.

    Kup ten, który Ci się najbardziej podoba, jak poużywasz sam będziesz wiedział, czego Ci najbardziej brakuje.

  5. #45
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2010
    Miasto
    TWOJA STARA
    Posty
    697

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Powrót do fotografii po latach! Uni

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Ale pamiętaj, że dżentelmen zawsze dotrzymuje słowa
    żodyn ze mnie dżentelmen
    ebe ebe

  6. #46

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Powrót do fotografii po latach! Uniwersalny ogarniacz podróży do 2-3k

    Cytat Zamieszczone przez michalab Zobacz posta
    Dowolna lustrzanka jak i bezlusterkowiec z obecnej jak i poprzedniej generacji da wystarczająco dobre zdjęcia.

    Ile z aparatu wyciągniesz zależy dużo bardziej od Ciebie niż konkretnego modelu. Różnica jest głównie (choć nie jedynie oczywiście) w obsłudze: szeroko pojętej ergonomii, szybkości działania, sprawności autofocusa.

    Kup ten, który Ci się najbardziej podoba, jak poużywasz sam będziesz wiedział, czego Ci najbardziej brakuje.

    To żadna rada. Nie znam nowych aparatów, nie wiem który z nich wypluwa najlepszy obrazek. Nie mam czasu na testowanie kilku puszek w celu wyboru najlepszej.
    Po to właśnie zadałem pytanie na forum

    Może w ogóle źle podchodzę do wyboru szukając sprzętów z nowej generacji / bezlusterkowców.
    Widzę, że takie aparaty jak 60D/70D są tanie jak barszcz a kiedyś uchodziły za świetne, półprofesjonalne puchy. Może taki staruszek z dobrym szkłem będzie lepszym wyborem.
    Ostatnio edytowane przez wilczasty ; 22-07-2019 o 11:20

  7. #47
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2010
    Miasto
    TWOJA STARA
    Posty
    697

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Powrót do fotografii po latach! Uniwersalny ogarniacz podróży do 2-3k

    Cytat Zamieszczone przez wilczasty Zobacz posta
    To żadna rada. Nie znam nowych aparatów, nie wiem który z nich wypluwa najlepszy obrazek.
    przecież dostałeś informację, że każda współczesna pucha pozwoli Ci na zrobienie odpowiednio dobre technicznie zdjęcia. co więcej - takie staruchy jak 5d "classic" czy 7d mark I pozwolą na zrobienie świetnych fot w odpowiednich warunkach. pytanie do Ciebie - czy będziesz potrafił wykorzystać potencjał tych puch. a jeśli lubisz tabelkowe porównania, zajrzyj na optyczne, tam masz porównania jakości ISO, DR i innych parametrów matryc. w necie krąży też wiele RAWów do pobrania i pobawienia się i SPRAWDZENIA SAMEMU czy jakość obrazka Ci odpowiada.

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez wilczasty Zobacz posta
    Widzę, że takie aparaty jak 60D/70D są tanie jak barszcz a kiedyś uchodziły za świetne, półprofesjonalne puchy. Może taki staruszek z dobrym szkłem będzie lepszym wyborem.
    być może. wszystko zależy co focisz i w jakich warunkach. jak dużo w ciemnych pomieszczeniach, gdzie forsujesz ISO, to ja wolałbym kupić jednak coś nowszego. choć ja poszedłem podobną drogą i kupiłem na początku roku 6dI, bo jakość obrazka jest dla mnie wystarczająca w tym staruszku.

    a tak w sumie to 60d/70d nigdy chyba nie uchodziły za świetne puchy plotka głosi, że seria dwucyfrowa od canona "skończyła się" na 50d
    ebe ebe

  8. #48
    Bywalec
    Dołączył
    Dec 2016
    Miasto
    Kołobrzeg
    Posty
    150

    Domyślnie Odp: Powrót do fotografii po latach! Uniwersalny ogarniacz podróży do 2-3k

    Dobry obiektyw sobie kup.
    M50, C22/2.0, C50/1.8, T70-300/4-5.6 VC.

  9. #49
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 046

    Domyślnie Odp: Powrót do fotografii po latach! Uniwersalny ogarniacz podróży do 2-3k

    Cytat Zamieszczone przez Bobby Peru Zobacz posta
    Dobry obiektyw sobie kup.
    Dobry obiektyw np taki:



    W kwocie którą podajesz nie znajdziesz rodzynka. Takie pytanie można zadać gdy się ma 20-30K do wydania - a to i tak mało.

    Idź do sklepu i kup najładniejszy/najwygodniejszy.

  10. #50
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Powrót do fotografii po latach! Uniwersalny ogarniacz podróży do 2-3k

    Cytat Zamieszczone przez wilczasty Zobacz posta
    To żadna rada. Nie znam nowych aparatów, nie wiem który z nich wypluwa najlepszy obrazek. Nie mam czasu na testowanie kilku puszek w celu wyboru najlepszej.
    Po to właśnie zadałem pytanie na forum
    No ale za Ciebie nikt tego nie zrobi. Jak nie masz czasu to kup cokolwiek.... ...
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •