Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 50

Wątek: Powrót do fotografii po latach! Uniwersalny ogarniacz podróży do 2-3k

  1. #31
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Powrót do fotografii po latach! Uniwersalny ogarniacz podróży do 2-3k

    Cytat Zamieszczone przez wilczasty Zobacz posta
    70D + 50mm 1.8 + 17-50 2.8

    czy

    a6000 + kit + 35mm 1.8?

    Co byście wybrali?
    Żaden z tych.

    EDIT: co jest dla Ciebie zdecydowanym priorytetem przy tym wyborze?
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 15-07-2019 o 12:58
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  2. #32
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 401

    Domyślnie Odp: Powrót do fotografii po latach! Uniwersalny ogarniacz podróży do 2-3k

    Jeśli skromne bezlustro to:
    M50 + M22/2 + M32/1.4.
    Zamiast M35/1.4 można adapter i C50/1.8 STM. Wtedy podepniesz wszystko EF i EF-S.
    Ostatnio edytowane przez marfot ; 15-07-2019 o 18:25
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  3. #33
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 246

    Domyślnie Odp: Powrót do fotografii po latach! Uniwersalny ogarniacz podróży do 2-3k

    Tak w temacie dyskusji to może jednak warto wrócić do zdjęć z analoga? Wyjdzie taniej, niż kupować taką sobie cyfrę za tanie pieniądze. Nawiasem pisząc to jeden z ostatnich momentów, bo obserwuję ostatnio szał na analogowe puszki i szkła. Przykładowo moja Yashica T5 z Zeissem 35 f/3,5 chodzi obecnie w cenach 800-1500 zł

    Przedwczoraj nawet popełniłem klika fotek swoim ulubionym Canonem F1N z doskonałym i kultowym już obecnie szkłem FD 35-105 f/3,5 http://www.mir.com.my/rb/photography...ooms/50135.htm

    Canon F1N + FD 35-105 f/3,5 (negatyw bez korekty przy skanowaniu)

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	44530020n4m.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	1,05 MB
ID:	2531

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	44530022n3m.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	614,5 KB
ID:	2532

    Ze swojej strony strony polecam oczywiście genialnego Canona F1N i A1 (nawet AE-1 Program) oraz baaaaaaardzo niedocenianego Pentaxa Super A (genialny i niedoceniany korpus a ciekawszy MZ niż LX z uwagi na możliwości cenę - widziałem niedawno za 250 zł jednego). A Limitedy Pentaxa - bajka...

    A.... cyfrę można kupić byle jaką Generalnie większość puszek cyfrowych po roku 2015 generuje podobny obrazek A satysfakcja ze zdjęć aparatami analogowymi to crème de la crème. Foty z cyfry nie mają już takiego klimatu https://35photo.pro/andcar

    Z ponadczasowych genialnych kompaktów analogowych w AF-em polecam -> The 10 Best 35mm Compact Cameras Ever Made https://www.digitalrev.com/article/t...ctVzi49KRU28bU
    Ostatnio edytowane przez candar ; 15-07-2019 o 19:35
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  4. #34

    Domyślnie Odp: Powrót do fotografii po latach! Uniwersalny ogarniacz podróży do 2-3k

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Żaden z tych.

    EDIT: co jest dla Ciebie zdecydowanym priorytetem przy tym wyborze?
    dobra jakość zdjęć

  5. #35
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 280

    Domyślnie Odp: Powrót do fotografii po latach! Uniwersalny ogarniacz podróży do 2-3k

    ciekawe co przez to rozumiesz
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  6. #36
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2010
    Miasto
    TWOJA STARA
    Posty
    697

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Re: Odp: Powrót do fotografii po latach! Uniwersalny ogarniacz podróży

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Stanisław Lem
    widzę, że "kolega" swoją wiedzę bierze z jakiś kwejków, demotywatorów lub innych agregatorów gównotreści, bo nie ma żadnego dowodu, że S.Lem wypowiedział gdziekolwiek te słowa. szach mat.
    ebe ebe

  7. #37
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 246

    Domyślnie Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Powrót do fotografii po latach! Uniwersalny ogarniacz podr

    Cytat Zamieszczone przez p0m Zobacz posta
    widzę, że "kolega" swoją wiedzę bierze z jakiś kwejków, demotywatorów lub innych agregatorów gównotreści
    A kto i gdzie powiedział, że jestem Twoim "kolegą" ? Brudzia nie piliśmy... A swoją wiedzę na temat szeroko pojętej fotografii to czerpię z autopsji w przeciwieństwie do Ciebie. Wybacz, ale szkoda mi czasu na komentowanie Twoich bzdurnych wypowiedzi na tym forum. Zapewne zbierzesz wielu fanów podobnie jak I. F. E. R. S. , której podwaliny stworzył S. B. Rowbotham. A uwagi jak wyżej proponuję zwracać synkowi jak go odchowasz i samemu dorośniesz.
    Ostatnio edytowane przez candar ; 16-07-2019 o 19:50
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  8. #38
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2010
    Miasto
    TWOJA STARA
    Posty
    697

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Powrót do fotografii po latach! Uniwersalny ogarniacz

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    A kto i gdzie powiedział, że jestem Twoim "kolegą" ? Brudzia nie piliśmy... A swoją wiedzę na temat ogólnie pojętej fotografii to czerpię z autopsji w przeciwieństwie do Ciebie. Wybacz, ale szkoda mi czasu na komentowanie Twoich bzdurnych wypowiedzi na tym forum. Zapewne zbierzesz wielu fanów podobnie jak I. F. E. R. S. której podwaliny stworzył S. B. Rowbotham
    jak ja kocham czytać Twoje wypowiedzi, są tak pozbawione sensu, że gdyby nie śmiech to zrobiłoby mi się Ciebie żal.
    ebe ebe

  9. #39
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 246

    Domyślnie Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Powrót do fotografii po latach! Uniwersalny ogarn

    Cytat Zamieszczone przez p0m Zobacz posta
    jak ja kocham czytać Twoje wypowiedzi, są tak pozbawione sensu, że gdyby nie śmiech to zrobiłoby mi się Ciebie żal.
    Samouwielbienie i narcyzm to akurat Twoja działka (wystarczy krótki rzut oka na INSTA), tak więc proszę nie wyjeżdżaj z informacją co we mnie kochasz - bo to naprawdę zły adres
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  10. #40
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Powrót do fotografii po latach! Uniwersalny ogarniacz podróży do 2-3k

    Panowie ale te wyznania miłości proponuję kontynuować na PW - dzieci czytają ....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •