Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 44

Wątek: a może zrobić listę nieuczciwych sprzedawców z allegro?

  1. #21
    Pełne uzależnienie Awatar mattnick
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    Wałbrzych
    Wiek
    42
    Posty
    1 735

    Domyślnie

    pewnie za to, że nieodebrałeś towaru
    30D, C 17-40 f4 L, 50 f1.8, 70-200 f4 L, 430 ex, oraz -=iii=<)
    CZYTAĆ I PAMIĘTAĆ !!!!

  2. #22
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    70

    Domyślnie

    no wlasnie, nieodebralem bo na sfinalizowanie tranzakcji sprzedawca ma.. 14 dni?
    350d+grip, tamron 28-75/2.8

  3. #23
    Początki nałogu Awatar yogi-bear
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    36
    Posty
    366

    Domyślnie

    No to wpadłem. Kupilem kilka dni temu u kasiacorporation filtr Hoya HMC super UV... Dopiero dzisiaj jak przyszedł, zorientowalem się że jest używany . Jak dla mnie to chore... Na aukcji nie było o tym ani słowa. Dopiero jak wszedłem na stronie "o mnie" przeczytałem że sprzęt który sprzedaje jest używany. Trugno.. używany... można używać dalej ale.. jedno ale. ON JEST W TAKIM STRASZNYM STANIE ŻE OJEZU! Cały jest pomazany i porysowany! Nie dotykam się go. Filtr wsadziłem z powrotem w koperte (:O) a pozniej do opakowania. Coś okropnego. Mogli chociaż napisać w jakim jest stanie...

    http://allegro.pl/item120271585_hoya...ti_coated.html

    W sumie moje gapostwo że nie wszedłem na stronę "o mnie". Ale na Boga! Ze jest używany to nie znaczy że może byc tak totalnie zniszczony! Napisałem do nich maila że chcę zwrócić TO COŚ. Czekam na odpowiedź... oby pozytywna.

  4. #24
    Uzależniony Awatar FOTOGRAF
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Holandia, Polska
    Wiek
    33
    Posty
    762

    Domyślnie

    watpie zebys mogl zwrocic, bo ewidentnie pisze nad zdjeciem filtra ''Proszę czytać stronę " O Mnie "
    Nikon Lowepro Zeiss Tamron Sigma Sony VAIO Manfrotto i duzo innych dupereli
    Canon? moze niedlugo!

  5. #25
    Początki nałogu Awatar yogi-bear
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    36
    Posty
    366

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FOTOGRAF
    watpie zebys mogl zwrocic, bo ewidentnie pisze nad zdjeciem filtra ''Proszę czytać stronę " O Mnie "
    A co to ma do rzeczy...?

    Cytat Zamieszczone przez yogi-bear
    W sumie moje gapostwo że nie wszedłem na stronę "o mnie". Ale na Boga! Ze jest używany to nie znaczy że może byc tak totalnie zniszczony!

  6. #26
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Metropolia Trzebinia :D
    Posty
    349

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez
    Wcale nie jego sprawa a sprawa Allegro, gdyz robienie czegos takiego ze swoja aukcja to wystepek przeciw Regulaminowi:

    http://www.allegro.pl/help_item.php?...tem=396&zoom=N

    He he...


    Sprzedawałem ostatnio gitarę i napisałem sobie ze jak co to usunę aukcje jak sprzedam w innych mediach i .... zamkneli mi aukcję

  7. #27
    Pełne uzależnienie Awatar mattnick
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    Wałbrzych
    Wiek
    42
    Posty
    1 735

    Domyślnie

    http://allegro.pl/item121258460_eos_350d.html nie ma to jak profesjonalny opis
    30D, C 17-40 f4 L, 50 f1.8, 70-200 f4 L, 430 ex, oraz -=iii=<)
    CZYTAĆ I PAMIĘTAĆ !!!!

  8. #28
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2005
    Miasto
    Ostrów Wlkp.
    Posty
    27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yogi-bear
    No to wpadłem. Kupilem kilka dni temu u kasiacorporation filtr Hoya HMC super UV... Dopiero dzisiaj jak przyszedł, zorientowalem się że jest używany . Jak dla mnie to chore... Na aukcji nie było o tym ani słowa. Dopiero jak wszedłem na stronie "o mnie" przeczytałem że sprzęt który sprzedaje jest używany. Trugno.. używany... można używać dalej ale.. jedno ale. ON JEST W TAKIM STRASZNYM STANIE ŻE OJEZU! Cały jest pomazany i porysowany! Nie dotykam się go. Filtr wsadziłem z powrotem w koperte (:O) a pozniej do opakowania. Coś okropnego. Mogli chociaż napisać w jakim jest stanie...

    http://allegro.pl/item120271585_hoya...ti_coated.html

    W sumie moje gapostwo że nie wszedłem na stronę "o mnie". Ale na Boga! Ze jest używany to nie znaczy że może byc tak totalnie zniszczony! Napisałem do nich maila że chcę zwrócić TO COŚ. Czekam na odpowiedź... oby pozytywna.
    ... gdzies niedawno wyczytałem, że kupując online kupujący ma 30 dni na zwrot zakupionego towaru jeżeli mu nie odpowiada ... oczywiscie oddanie w stanie w jakim go nabył ...
    pozdrawiam

  9. #29
    Pełne uzależnienie Awatar popmart
    Dołączył
    Sep 2005
    Wiek
    50
    Posty
    1 721

    Domyślnie

    W Polsce jak i Europie kupując poza lokalem masz 10 dni na rozmyślenie się z trabnsakcji ... nie można sobie dowolnie ustalać ...... ani zastrzegać ponad każdą umową stoi ustawa i umowa nie może jej łamać .... było już kilka razy o tym...

  10. #30
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 837

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez popmart
    W Polsce jak i Europie kupując poza lokalem masz 10 dni na rozmyślenie się z trabnsakcji ... nie można sobie dowolnie ustalać ...... ani zastrzegać ponad każdą umową stoi ustawa i umowa nie może jej łamać .... było już kilka razy o tym...

    Było też już że przepis ten nie ma zastosowania gdy kupujesz coś w na aukcji licytując.

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •