Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 55 z 55

Wątek: Canon 70d zmiana na 6d mark ii czy eos r?

  1. #51
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2016
    Posty
    23

    Domyślnie Odp: Canon 70d zmiana na 6d mark ii czy eos r?

    Wybór padł na R-kę. Dzisiaj miałem go w rękach, dobrze leży w dłoniach, chwyt jest pewny i wygodny. Niestety nie mogłem go uruchomić w sklepie. Ostatnio miałem okazję potestować przez tydzień Sony a7iii i stwierdzam, że wizjer elektroniczny nie jest taki zły jak się obawiałem. Co do Sony to przyjemnie się nim fotografuje, myślę, że u canona będzie podobnie. Co zdecydowało, że R-ka? Podam tylko najważniejsze. Z racji tego, że dopiero będę budował swoją szklarnię, stwierdziłem, że będzie to już nowy system, który prawdopodobnie będzie dominował w za kilka lat. Dodatkowo dochodzi ergonomia w postaci mniejszego korpusu, pierścienia na obiektywie, wykrywanie oka i twarzy, celny AF, koniec z przekadrowywaniem. Myślę, że R-ka da mi to co najważniejsze radość z fotografowania. Kiedy kupię nie wiem, narazie poczekam aż cena trochę spadnie. Dziękuję za pomoc w podjęciu decyzji.

  2. #52
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 280

    Domyślnie Odp: Canon 70d zmiana na 6d mark ii czy eos r?

    to troszku poczekasz
    odezwij się za parę lat jak się hobby rozwija
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  3. #53
    Początki nałogu Awatar swallow77
    Dołączył
    Mar 2010
    Miasto
    Kristiansand, Koszalin
    Wiek
    46
    Posty
    322

    Domyślnie Odp: Canon 70d zmiana na 6d mark ii czy eos r?

    Cytat Zamieszczone przez marek2486 Zobacz posta
    Wybór padł na R-kę. Dzisiaj miałem go w rękach, dobrze leży w dłoniach, chwyt jest pewny i wygodny. Niestety nie mogłem go uruchomić w sklepie. Ostatnio miałem okazję potestować przez tydzień Sony a7iii i stwierdzam, że wizjer elektroniczny nie jest taki zły jak się obawiałem. Co do Sony to przyjemnie się nim fotografuje, myślę, że u canona będzie podobnie. Co zdecydowało, że R-ka? Podam tylko najważniejsze. Z racji tego, że dopiero będę budował swoją szklarnię, stwierdziłem, że będzie to już nowy system, który prawdopodobnie będzie dominował w za kilka lat. Dodatkowo dochodzi ergonomia w postaci mniejszego korpusu, pierścienia na obiektywie, wykrywanie oka i twarzy, celny AF, koniec z przekadrowywaniem. Myślę, że R-ka da mi to co najważniejsze radość z fotografowania. Kiedy kupię nie wiem, narazie poczekam aż cena trochę spadnie. Dziękuję za pomoc w podjęciu decyzji.
    Czekanie nie jest dobrym pomysłem. Sam system RF fajny dopiero będzie.. ewentualnie, a i to nie wiadomo kiedy. Na dziś, R ma swoje wady, ale obsługuje wszystko na EF. Poza tym, jeśli z powodu ceny odkładasz zakup aparatu, to na jeszcze dłużej bedziesz odkładał zakup szkieł RF. Największą zaletą R jest natywna obsługa szkieł na protokole eos. Trzeba z tego korzystać teraz.

    Pozdrawiam!
    wysłano z FRD-L19 przy użyciu Tapatalka

  4. #54
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2016
    Posty
    23

    Domyślnie Odp: Canon 70d zmiana na 6d mark ii czy eos r?

    No i stało się, nie musiałem strasznie długo czekać. Właśnie dołączyłem do grona posiadaczy R-ki. Pierwsza bateria rozładowana na zdjęciach próbnych, zapoznaniu się z menu i konfiguracji aparatu.

  5. #55

    Domyślnie Odp: Canon 70d zmiana na 6d mark ii czy eos r?

    Gratuluję

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •