Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Prosze o pomoc z WŁAMYWACZEM !!!

  1. #1

    Domyślnie Prosze o pomoc z WŁAMYWACZEM !!!

    Witam

    Jak wyzej napisalem bede bardzo wdzieczny za wyostrzenie zdjecia nawet minimalnie, wlamal mi sie poraz 4 na budowe do domu i szukam sprawcy ale zbiegl zamontowalem kamere ale obraz jest jaki jest. zdjecie w rozdzielczosci 4032x3024 / 72 dpi na 24 bitach. dziekuje za wszelka pomoc.

    zdjecie daje ponizej prosze pisac na maila jesli komus sie uda.

    tucio559@gmail.com
    Załączone miniatury Załączone miniatury SYEW0050.JPG  


  2. #2
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 622

    Domyślnie Odp: Prosze o pomoc z WŁAMYWACZEM !!!

    Jego twarz to jedna wielka plama, raczej nic z tego nie wyjdzie, patrząc przez pryzmat tego co to zamieściłeś.

  3. #3
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2018
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    444

    Domyślnie Odp: Prosze o pomoc z WŁAMYWACZEM !!!

    Tutaj to chyba jedynia NASA mogłaby coś pomóc a tak na poważnie to choć nie wiele widać to mam wrażenie że ma czapkę z daszkiem która i tak zasłania całą twarz.

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    55
    Posty
    2 195

    Domyślnie Odp: Prosze o pomoc z WŁAMYWACZEM !!!

    i co dalej...? samosąd? czy w zamian okradniesz jego? a może zgwałcisz mu córkę?
    państwo i jego orany śledczo/sądownicze mamy jakie mamy ,ale to one chyba sa od tego żeby zajmowac sie takimi sprawami
    Ostatnio edytowane przez tombas ; 18-06-2019 o 13:18
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  5. #5
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2010
    Miasto
    TWOJA STARA
    Posty
    697

    Domyślnie Odp: Prosze o pomoc z WŁAMYWACZEM !!!

    Cytat Zamieszczone przez tombas Zobacz posta
    i co dalej...? samosąd? czy w zamian okradniesz jego? a może zgwałcisz mu córkę?
    państwo i jego orany śledczo/sądownicze mamy jakie mamy ,ale to one chyba sa od tego żeby zajmowac sie takimi sprawami
    a co te"organy" niby zrobią? powiedzą to samo, co Wy tutaj - że się nie da, że twarz zasłonięta czapką ble ble ble. ewentualnie dzielnicowy przepyta notowanych złodzieji na rejonie.
    ebe ebe

  6. #6
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 622

    Domyślnie Odp: Prosze o pomoc z WŁAMYWACZEM !!!

    Cytat Zamieszczone przez tombas Zobacz posta
    i co dalej...? samosąd? czy w zamian okradniesz jego? a może zgwałcisz mu córkę?(...)
    Ty tak na poważanie?
    Jak 2 lata temu rąbnęli mi auto, to nasze wspaniałe organy sugerowały mi, abym w międzyczasie sam szukał, bo oni i tak nie znajdą
    Niecałe 30 dni od zgłoszenia, spraw została umorzona... ale przezorny zawsze ubezpieczony, więc tragedii nie było

  7. #7
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    96

    Domyślnie Odp: Prosze o pomoc z WŁAMYWACZEM !!!

    Ja bym zgłaszał za każdym razem. Statystyka im poleci, może kiedyś znajdą twoje rzeczy w jakiejś dziupli.

  8. #8
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 305

    Domyślnie Odp: Prosze o pomoc z WŁAMYWACZEM !!!

    wiem - to temat na test wyostrzania w dxo w końcu będzie coś konkretnego do testowania

  9. #9
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    55
    Posty
    2 195

    Domyślnie Odp: Prosze o pomoc z WŁAMYWACZEM !!!

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    Ty tak na poważanie?
    tak, na powaznie,
    może jeszcze dajmy każdemu okradzionemu pozwolenie na broń i zezwolenie na odstrzał jednego złodzieja rocznie
    (dla jasności, to pare razy w zyciu także zostałem pozbawiony własności)
    Ostatnio edytowane przez tombas ; 18-06-2019 o 16:21
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  10. #10
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Prosze o pomoc z WŁAMYWACZEM !!!

    Cytat Zamieszczone przez tombas Zobacz posta
    tak, na powaznie,
    może jeszcze dajmy każdemu okradzionemu pozwolenie na broń i zezwolenie na odstrzał jednego złodzieja rocznie
    (dla jasności, to pare razy w zyciu także zostałem pozbawiony własności)
    Moim zdaniem przesadzasz i to grubo. Pomoc policji w ściganiu takich typów ma sens. Sam tego doświadczyłem dostarczając w jednej sprawie dowodów. Policja ma tyle tego typu spraw, że to olewają ale jak im się da konkrety to bardzo chętnie działają, bo to właśnie poprawia im te statystyki.
    Takie emocjonalne skrajne podejście jakie tu prezentujesz jest zupełnie nie na miejscu.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •