Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Canon 70-200 f/4 USM bez IS

  1. #1

    Dołączył
    Jun 2019
    Miasto
    Kielce
    Posty
    1

    Domyślnie Canon 70-200 f/4 USM bez IS

    Witajcie, chciałbym zapytać was czy mieliście styczność z tym szkłem i jakie macie wrażenia? Zamierzam nabyć to szkiełko ale zastanawiam się jak ostre będą fotki z reki bez IS i czy jest sens kupować ten obiektyw bez IS. Jestem ciekawy waszych opinii, może nawet pokażecie przykładowe fotki. Pozdro.

  2. #2
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2010
    Miasto
    TWOJA STARA
    Posty
    697

    Domyślnie Odp: Canon 70-200 f/4 USM bez IS

    mam to szkło. jestem mega zadowolony, ale nie w 100% z powodu braku IS. jak na moje standardy jest ostry w całym zakresie, AF śmiga jak oszalały, nawet na moim 6d. fotki z ręki na 200mm tylko przy czasach 1/250 i krótszych, jeśli chcesz mieć wystarczająco wysokie prawdopodobieństwo, że nie będzie poruszenia. na czasach rzędu 1/160 mam na 200mm może z 60% ostrych fot, ale to naprawdę zależy od warunków. wystarczy podmuch wiatru, by nie wyszło ostre. w dodatku ja muszę popracować nad stabilizacją ręki przy takim foceniu. zastanawiałem się, czy zamiast tego szkła nie wziąć coś klasy c70-300 IS II, ale wygrała pancerna obudowa. takie szkło nie straci dużo na wartości, jeśli będę chciał za parę lat sprzedać. jedyny minus tego szkła to praca pod ostre światło moim zdaniem.
    ebe ebe

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •