Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45

Wątek: jak stac sie profesjonalnym fotografem :)

  1. #41
    Dopiero zaczyna Awatar Skiper75
    Dołączył
    Sep 2018
    Miasto
    Philadelphia
    Posty
    30

    Domyślnie Odp: jak stac sie profesjonalnym fotografem :)

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    https://youtu.be/8YrGCD9NTTQ

    Są trzy części, podejrzewam, że kobieta zna się na fachu.
    Bron Panie Boze nie umniejszam jej ani oceniam. Poprostu twierdze ze nie taki straszny diabel....
    Ktos ma chec i czas warto sprobowac. Tyle w temacie

  2. #42
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2010
    Miasto
    TWOJA STARA
    Posty
    697

    Domyślnie Odp: jak stac sie profesjonalnym fotografem :)

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    Focisz czym chcesz i jak chcesz.
    jakby to powiedzieć, starałem się właśnie to przekazać

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    To tak jakby twierdzić, że mechanik tesli który nie dłubał przy dieselu to nie mechanik.
    czyli co, kobieta z małymi piersiami i w długich spodniach to nie kobieta, facet w różowej koszuli to nie facet, muzułmanin bez bomby to nie muzułmanin itd itp...
    ebe ebe

  3. #43
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 046

    Domyślnie Odp: jak stac sie profesjonalnym fotografem :)

    Czego by nie mówić o Sony, sensory ma ok. Nawet taki D850 ma Soniacza w środku.

    Bycie prosem zobowiązuje. Niestety na fali FB zrodziła się nowa fala fotoziutków, tych co robią po kosztach, i innych którzy nie chcą okradać pary młodej z DR

  4. #44
    Uzależniony Awatar trothlik
    Dołączył
    Sep 2004
    Wiek
    46
    Posty
    782

    Domyślnie Re: Odp: jak stac sie profesjonalnym fotografem :)

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    A ja myślałem, że wystarczy dodać sobie w profilu na FB "photography"
    Z tego co ja widzę to żeby zostać profi to wystarczy swoje "jakieśtam" w miarę udane zdjęcia osobom które o fotografii nie mają bladego wyobrażenia. I jest ŁAŁ
    trothlik
    "Nie istnieją różnice prócz różnic stopni między różnymi stopniami i brakiem różnicy. To znaczy w przekładzie na ludzki język: któż teraz nie pije".

  5. #45

    Domyślnie Odp: jak stac sie profesjonalnym fotografem :)

    To "profesjonalny" brzmi tak, jak by podnosilo prestiz. Mirror pisal o zdjeciach do dokumentow od profesjonalnego fotografa. Tez chodze robic sobie takie zdjecia do takiej Pani w poblizu i wiem ze bede wygladal na nich jak bandzior, ale sa tanie i godze sie z tym. Mam swoje studio, ale jak pojde po paszport z pieknym portretem, to mnie wywala, a z jej zdjeciami nigdy (chyba ja uwielbiaja). Tak w uproszczeniu, to moim zdaniem, zeby zostac profesjonalnym fotografem, to trzeba zarejestrowac dzialalnosc i zyc z fotogafii. Nikt nie pytal mnie czy mam jakas szkole (mam), powiedzieli kiedy placic podatki, zrbilem strone internetowa,a reszte weryfikuje publicznosc, ktora chce zaplacic za Twoje zdjecia. Nie mowie nikomu, ze jestem profesjonalnym fotografem, mowie, ze jestem fotografem.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •