Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Lampa 600EX-RT

  1. #1

    Domyślnie Lampa 600EX-RT

    Witam wszystkich :-)
    Starałem się przeszukać forum by wyszukać watki o lampie 600EX-RT ale nic mi nie znalazło. Wiec założyłem.
    Mam problem z moja lampa. mianowicie.
    w pewnym monecie przestała działać z body. sama działa bez problemu. wiec możne sanki się spaliły. ale nim oddam do serwisu chciałbym spróbować przywrócić do ustawień fabrycznych.
    Czy ktoś z was wie jak to zrobić? Lub ma pomysł co się mogło wydążyć?
    z góry dziękuje i pozdrawiam

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 046

    Domyślnie Odp: Lampa 600EX-RT

    Raczej tylko serwis ratuje.

  3. #3
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Sep 2018
    Posty
    25

    Domyślnie Odp: Lampa 600EX-RT

    Cześć, ja też w temacie lampy.

    U mnie sprawa dotyczy speed lite 430 ex II i canona 60D.

    Po założeniu reporterki i zrobieniu paru fot, zdjęłam ja, ale body tego nie zarejestrowało i uparcie twierdzi że lampa jest na stopce.. yyy?
    Nie mogę przez to uruchomić wbudowanej, ale wyłączyć ani zmodyfikować reporterki tez się nie da, jakieś błędne koło. Wyłączenie i włączenie body nic nie zmienia.
    Na razie nie próbowałam powrotu do ustawień fabrycznych, bo nie będę umiała potem wrócić do ustawień jakie mam, zmodyfikowanych...ech, jakiś pomysł co się dzieje?
    Ktoś miał takie zawieszenie? co się wtedy robi?

    Pozdrawiam!

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Re: Odp: Lampa 600EX-RT

    Cytat Zamieszczone przez Zielona_Trawa Zobacz posta
    Cześć, ja też w temacie lampy.

    U mnie sprawa dotyczy speed lite 430 ex II i canona 60D.

    Po założeniu reporterki i zrobieniu paru fot, zdjęłam ja, ale body tego nie zarejestrowało i uparcie twierdzi że lampa jest na stopce.. yyy?
    Nie mogę przez to uruchomić wbudowanej, ale wyłączyć ani zmodyfikować reporterki tez się nie da, jakieś błędne koło. Wyłączenie i włączenie body nic nie zmienia.
    Na razie nie próbowałam powrotu do ustawień fabrycznych, bo nie będę umiała potem wrócić do ustawień jakie mam, zmodyfikowanych...ech, jakiś pomysł co się dzieje?
    Ktoś miał takie zawieszenie? co się wtedy robi?

    Pozdrawiam!
    Może wyjmij baterię na dłużej albo wyjmij też drugą baterię.
    Druga opcja to ponowne założenie lampy i jej zdjęcie. Niekoniecznie tej samej.

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 046

    Domyślnie Odp: Lampa 600EX-RT

    Cytat Zamieszczone przez Zielona_Trawa Zobacz posta

    Po założeniu reporterki i zrobieniu paru fot, zdjęłam ja, ale body tego nie zarejestrowało i uparcie twierdzi że lampa jest na stopce.. yyy?
    W stopce pod blaszką jest pin który najprawdopodobniej się zablokował i "wykrywa" lampę choć jej tam fizycznie nie ma.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •