Strona 20 z 20 PierwszyPierwszy ... 10181920
Pokaż wyniki od 191 do 198 z 198

Wątek: Rezygnuję z Canona... tylko na co? Przesiadka na bezlustrkowca ...

  1. #191
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1 998

    Domyślnie Odp: Rezygnuję z Canona... tylko na co? Przesiadka na bezlustrkowca ...

    No jasne - "moja racja jest najmojsza". Ot parę cm różnicy, ale to oczywiście Ty masz rację jak zwykle...
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

  2. #192
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 245

    Domyślnie Odp: Rezygnuję z Canona... tylko na co? Przesiadka na bezlustrkowca ...

    Cytat Zamieszczone przez Eberloth Zobacz posta
    No jasne - "moja racja jest najmojsza". Ot parę cm różnicy, ale to oczywiście Ty masz rację jak zwykle...
    ROTFL

    Tia... Przecież to wyłącznie "parę cm różnicy" w obu zestawach. Cała reszta zupełnie nieistotna.
    Ostatnio edytowane przez candar ; 17-06-2019 o 16:30
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  3. #193
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1 998

    Domyślnie Odp: Rezygnuję z Canona... tylko na co? Przesiadka na bezlustrkowca ...

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    ROTFL

    Tia... Przecież to wyłącznie "parę cm różnicy" w obu zestawach. Cała reszta zupełnie nieistotna.
    Uwierz, że więcej użytkowników tego forum tarza się się po podłodze czytając twoje wpisy, nie moje. Pisząc o cm miałem na myśli ergonomię. A skoro już w obu omawianych zestawach ją tracimy, to wolę mieć przykręcone jedno szkło o wielu ogniskowych ze światłem 1.8, niż mało użytecznego poza portretem słoja.

    Koniec karmienia troli na dziś.
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

  4. #194
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 245

    Domyślnie Odp: Rezygnuję z Canona... tylko na co? Przesiadka na bezlustrkowca ...

    Cytat Zamieszczone przez Eberloth Zobacz posta
    Uwierz, że więcej użytkowników tego forum tarza się się po podłodze czytając twoje wpisy, nie moje. Pisząc o cm miałem na myśli ergonomię. A skoro już w obu omawianych zestawach ją tracimy, to wolę mieć przykręcone jedno szkło o wielu ogniskowych ze światłem 1.8, niż mało użytecznego poza portretem słoja.
    Mając w systemie M Canona świetne i jasne szkło EF-M 32 f/1.4 STM w życiu bym nie wybrał gargantuicznej Sigmy Art 18-35 f/1.8. Za cenę tej sigmy można zakupić dwa Canony EF-M 22 mm f/2.0 STM + EF-M 32 f/1.4 STM. Ale oczywiście Twoja racja musi być najtwojsza. Nie lubię zoomów bo to zawsze kompromis użyteczności vs jakości optycznej.

    Cytat Zamieszczone przez Eberloth Zobacz posta
    Koniec karmienia troli na dziś.
    Tu się zgadzam.

    HOWGH
    Ostatnio edytowane przez candar ; 17-06-2019 o 17:40
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  5. #195
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2010
    Miasto
    TWOJA STARA
    Posty
    697

    Domyślnie Odp: Rezygnuję z Canona... tylko na co? Przesiadka na bezlustrkowca ...

    Cytat Zamieszczone przez Eberloth Zobacz posta
    Koniec karmienia troli na dziś.
    candar jest niereformowalny, przecież to wiadomo od dawna...
    ebe ebe

  6. #196
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 245

    Domyślnie Re: Odp: Rezygnuję z Canona... tylko na co? Przesiadka na bezlustrkowca ...

    Cytat Zamieszczone przez p0m Zobacz posta
    candar jest niereformowalny, przecież to wiadomo od dawna...
    p0m standardowo musi obsikać każdy wątek nie pisząc nic sensownego, snując wyłącznie smętne wycieczki osobiste. Zabrakło jedynie "różowych tygrysów" i autostrady, aby promieniał pełnią szczęścia. Zapewne szybko to nadrobi, tak więc nic straconego...
    Ostatnio edytowane przez candar ; 18-06-2019 o 02:15
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  7. #197
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1 998

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Rezygnuję z Canona... tylko na co? Przesiadka na bezlustrkowca ...

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    p0m standardowo musi obsikać każdy wątek nie pisząc nic sensownego, snując wyłącznie smętne wycieczki osobiste. Zabrakło jedynie "różowych tygrysów" i autostrady, aby promieniał pełnią szczęścia. Zapewne szybko to nadrobi, tak więc nic straconego...
    Za to ten post to merytoryczny majstersztyk.
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

  8. #198
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 944

    Domyślnie Re: Rezygnuję z Canona... tylko na co? Przesiadka na bezlustrkowca ...

    to ja zamykam watek. na ochloniecie, na 2 dni.

    nie robie sobie zanadto nadziei ze to rozwiaze problem osobistych wycieczek, ani zludzen ze chetni nie znajda latwo innego watku w tym celu. no ale dajmy sobie szanse



    -- REMANENT, 18-19 czerwca 2019 --
    www albo tez flickr

Strona 20 z 20 PierwszyPierwszy ... 10181920

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •