Strona 7 z 20 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 198

Wątek: Rezygnuję z Canona... tylko na co? Przesiadka na bezlustrkowca ...

  1. #61
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: Rezygnuję z Canona... tylko na co? Przesiadka na bezlustrkowca ...

    Cytat Zamieszczone przez Sunders Zobacz posta



    IMO znikną głównie te mniej zaawansowane.
    te zaawansowane znikną przez bez lusterkowce
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  2. #62
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 221

    Domyślnie Odp: Rezygnuję z Canona... tylko na co? Przesiadka na bezlustrkowca ...

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    dobry telefon załatwia sprawę coraz mniej ludzi biega z "luszczankami" trzeba sobie odpowiedziec na pytanie - co robię takiego co nie daje się zrobić telefonem? jesli nie potrafisz wskazać niczego konkretnego to nie potrzebujesz innego aparatu niż telefon


    jp
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  3. #63
    Uzależniony
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Koszalin i okolice
    Wiek
    45
    Posty
    856

    Domyślnie Odp: Rezygnuję z Canona... tylko na co? Przesiadka na bezlustrkowca ...

    W przyszły piątek robię foty na imprezie później zostawię wam linka do zdjęć, zrobimy ślepy test i ciekaw jestem kto dobrze rozpozna którym aparatem były robione zdjęcia, w szranki staną Canon 5dmk3 i olympus omd em1 mk1 podobna data produkcji i podobne obiektywy .... c135/2, 24-70/2.8 mk2 i olympusy 75/1.8, 12-40/2.8


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  4. #64
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: Rezygnuję z Canona... tylko na co? Przesiadka na bezlustrkowca ...

    zrób jeszcze fonem by test był pełen
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  5. #65
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2 746

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Rezygnuję z Canona... tylko na co? Przesiadka na bezlustrkowca ...

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    dziwne. moj dziala
    Mnie to nie dziwi.

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    a Huawei nie jest passe, tylko rzad USA nie lubi konkurencji w dostepie do danych uzytkownikow
    Jest passe, bo rozwój jego systemu operacyjnego właśnie się zatrzymał = aktualizacje stop. Ciekawe co będzie jak wygaśnie jego licencja
    Dziwi Cię przeciwdziałanie przejmowaniu danych użytkowników przez Huawei

  6. #66
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Odp: Rezygnuję z Canona... tylko na co? Przesiadka na bezlustrkowca ...

    Cytat Zamieszczone przez Sunders Zobacz posta

    Jest passe, bo rozwój jego systemu operacyjnego właśnie się zatrzymał = aktualizacje stop. Ciekawe co będzie jak wygaśnie jego licencja
    Dziwi Cię przeciwdziałanie przejmowaniu danych użytkowników przez Huawei
    Jakos z Applem czy Googlem nikt nie widzial problemu. Czemu???

  7. #67
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Rezygnuję z Canona... tylko na co? Przesiadka na bezlustrkowca ...

    Panowie...Proszę was...
    Załóżcie sobie odpowiedni wątek w odpowiednim dziale i bijta pianę do woli ale nie tutaj.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  8. #68
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 264

    Domyślnie Re: Rezygnuję z Canona... tylko na co? Przesiadka na bezlustrkowca ...

    Ale to porównanie mnie już mocno rozbawiło

    Rozmiary matrycy vs korpusu

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	size-E.jpg
Wyświetleń:	70
Rozmiar:	58,0 KB
ID:	2294

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	om.JPG
Wyświetleń:	68
Rozmiar:	86,1 KB
ID:	2295

    Nie wiem jak inni, ale wolę dużą matrycę w małym korpusie niż małą matrycę w dużym korpusie
    Ostatnio edytowane przez candar ; 25-05-2019 o 08:55
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  9. #69
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 316

    Domyślnie Odp: Re: Rezygnuję z Canona... tylko na co? Przesiadka na bezlustrkowca ...

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Ale to porównanie mnie już mocno rozbawiło

    Rozmiary matrycy vs korpusu

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	size-E.jpg
Wyświetleń:	70
Rozmiar:	58,0 KB
ID:	2294

    Nie wiem jak inni, ale wolę dużą matrycę w małym korpusie niż małą matrycę w dużym korpusie
    słyszłem że teraz małe matryce są świetne - tak samo dobre a nawet lepsze

  10. #70
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 264

    Domyślnie Re: Odp: Re: Rezygnuję z Canona... tylko na co? Przesiadka na bezlustrkowca ...

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    słyszłem że teraz małe matryce są świetne - tak samo dobre a nawet lepsze
    Mikro 4/3 tak, ale tylko gdy masz dobre światło i nie podbijasz za wysoko ISO https://www.spidersweb.pl/2018/12/mi...2018-roku.html

    "Definitywnie odradzam małą matrycę ślubniakom, reporterom i eventowcom. W zasadzie to wszystkim, którzy pracują w warunkach, gdzie światło jest mniej niż idealne i gdzie regularnie trzeba pracować z czułością matrycy powyżej ISO 1600. Stanowczo odradzam wszystkim, którzy nie chcą lub nie mogą używać w fotografii dodatkowego oświetlenia.

    Bardzo nie polecam micro 4/3 również tym fotografom, którzy swoje prace dość ostro przycinają i powiększają. Każdy crop zdjęcia wykonanego małą matrycą dramatycznie odbija się na jakości zdjęcia."
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

Strona 7 z 20 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •