Strona 4 z 20 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 198

Wątek: Rezygnuję z Canona... tylko na co? Przesiadka na bezlustrkowca ...

  1. #31
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1 503

    Domyślnie Odp: Rezygnuję z Canona... tylko na co? Przesiadka na bezlustrkowca ...

    Cytat Zamieszczone przez grzegorz01 Zobacz posta
    ... Nie nie chce zmienić systemu, ...
    A w tytule "Rezygnuję z Canona...". Może zacznij od poprawnego sformułowania pytania.

  2. #32
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    May 2019
    Posty
    42

    Domyślnie Odp: Rezygnuję z Canona... tylko na co? Przesiadka na bezlustrkowca ...

    Oj nie czepiajcie sie. Chodzilo mi o to, ze nie chce zmienic systemu dla zasady, bo mi sie nagle przestal podobac. Chcialem tylko poznac Wasze doswiadczenia w tej materii. Ktos zmienil i jest ok. Ktos inny wrocil do punktu wyjscia bo uznal ze bezlust.nie daja jednak tego czego szukal itd.

  3. #33
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 405

    Domyślnie Odp: Rezygnuję z Canona... tylko na co? Przesiadka na bezlustrkowca ...

    Cytat Zamieszczone przez grzegorz01 Zobacz posta
    Oj nie czepiajcie sie. Chodzilo mi o to, ze nie chce zmienic systemu dla zasady, bo mi sie nagle przestal podobac.
    Chyba jest jakiś powód, dla którego rezygnujesz z Canona skoro taki jest tytuł wątku.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  4. #34
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Rezygnuję z Canona... tylko na co? Przesiadka na bezlustrkowca ...

    Cytat Zamieszczone przez grzegorz01 Zobacz posta
    Oj nie czepiajcie sie.
    Nie czepiamy się - dałeś jednoznaczny tytuł wątka i to implikuje podejście czytających .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  5. #35

    Domyślnie Odp: Rezygnuję z Canona... tylko na co? Przesiadka na bezlustrkowca ...

    Cytat Zamieszczone przez grzegorz01 Zobacz posta
    Oj nie czepiajcie sie. Chodzilo mi o to, ze nie chce zmienic systemu dla zasady, bo mi sie nagle przestal podobac. Chcialem tylko poznac Wasze doswiadczenia w tej materii. Ktos zmienil i jest ok. Ktos inny wrocil do punktu wyjscia bo uznal ze bezlust.nie daja jednak tego czego szukal itd.
    Dla rozpoznania tematu zastosuj filtr do uzyskanych opinii. Proponuję 3 kryteria:
    1. Ci co przeszli na bezlustra i nie wrócili do lustrzanek.
    2. Ci co przeszli i wrócili.
    3. Pozostali.

    Zapoznaj się z wrażeniami 1 i 2.
    3 to albo beletrystyka albo chęć obrony swojego jedynie słusznego wyboru (często do czasu).

  6. #36
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 405

    Domyślnie Odp: Rezygnuję z Canona... tylko na co? Przesiadka na bezlustrkowca ...

    Cytat Zamieszczone przez miszak Zobacz posta
    Dla rozpoznania tematu zastosuj filtr do uzyskanych opinii. Proponuję 3 kryteria:
    1. Ci co przeszli na bezlustra i nie wrócili do lustrzanek.
    2. Ci co przeszli i wrócili.
    3. Pozostali.
    No i jeszcze:
    Ci co przeszli na bezlustra, nie wrócili do lustrzanek i pozostali w systemie Canona.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  7. #37
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Re: Rezygnuję z Canona... tylko na co? Przesiadka na bezlustrkowca ...

    mujboze...

    to pasjonujace posluchac jak uzytkownicy tego forum rozwiazuja ciezkie problemy pierwszego swiata. jaki aparat wybrac z puli dostepnych w 2019 roku (ktorymi nie da sie sp* zdjecia, bez naprawde duzego "talentu"), zeby potem moc zwalac na niego wine za gnioty...

    to bardzo ladny aparat, chcialbym poznac historie tego aparatu...




    moge juz zamknac ten watek? oczekiwana wartosc dodana informacji w nim spadla mi ponizej zera :/
    www albo tez flickr

  8. #38
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Re: Odp: Rezygnuję z Canona... tylko na co? Przesiadka na bezlustrkowca ...

    wpisujcie miasta, ktore juz wjechaly na autostrade...
    www albo tez flickr

  9. #39

    Domyślnie Odp: Rezygnuję z Canona... tylko na co? Przesiadka na bezlustrkowca ...

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    No i jeszcze:
    Ci co przeszli na bezlustra, nie wrócili do lustrzanek i pozostali w systemie Canona.
    Celowo nie wymieniłem żadnej marki ale oczywiście można dodać wiele innych punktów.
    Nawiązując do Canona to sam jestem ciekawy ile osób zrezygnowało z dslr i przeszło całkowicie na M bo mówimy tu o APSc. Osobiście z taką osobą się nie spotkałem. FF i R to zupełnie inna bajka i tu takich osób będzie coraz więcej.

  10. #40
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Odp: Rezygnuję z Canona... tylko na co? Przesiadka na bezlustrkowca ...

    Cytat Zamieszczone przez miszak Zobacz posta
    Nawiązując do Canona to sam jestem ciekawy ile osób zrezygnowało z dslr i przeszło całkowicie na M bo mówimy tu o APSc.
    Masz na mysli zmiane FF DSLR na Mke?
    Czy zmiane APSC na M?

    Osobiscie zamienilem 750D z calym inwentarzem (18-55, 10-18, 55-250, 35IS) na M5 (15-45, 55-200, 32, 22). Dla mnie dobra zmiana, ze wzgledu na szkla (EFM 32 jest boski, EFM 55-200 unikatowy bo malenki a niezly optycznie). W kwestii korpusow to pol-na-pol. M5 ma pewne zalety, ale nieodmiennie to nadal go* celownik elektroniczny i mizerna zywotnosc baterii. No ale taka jest cena za mniejsze obiektywy, no...

    Z tym ze to u mnie drugi system(?) jest. FF DSLR pozostaje nietykalny do powaznej roboty (landszaft, podroz), bo to jest powazny aparat z dojrzala ergonomia i bateria na caly dzien, a nie zabawka do pstrykania familijnego

    Cytat Zamieszczone przez miszak Zobacz posta
    obiście z taką osobą się nie spotkałem. FF i R to zupełnie inna bajka i tu takich osób będzie coraz więcej.
    Obecna optyka R (mocne slowa na 5 obiektywow na krzyz jest poza moim kregiem zainteresowan. Wiec tym bardziej pomysl, zeby kupowac eksperymenty ergonomiczne Canona (gladziki R czy "uchwyt" RP)

    Jak wyjda RF 15-35/4 IS, 24-70/4 IS i 70-300/4 IS to bede sie mogl zastanawiac czy jest je do czego wpiac...

Strona 4 z 20 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •