Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 56 z 56

Wątek: Czy pełna klatka do krajobrazów ma sens?

  1. #51
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 245

    Domyślnie Odp: Czy pełna klatka do krajobrazów ma sens?

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    Na moje oko, na 500px najfajniejsze fotki krajobrazowe pochodzą z D810, D850, 5DIV, K-1. A więc jednak FF i to do amatorskich zastosowań.
    Albo odwrotnie: najlepsi fotografowie krajobrazu na tej stronce kupili sobie te właśnie korpusy

    Oczywiście spotkać tam można każdy sprzęt i genialne fotki nim zrobione ale statystyka jest jakby taka.
    Ciekawostka:
    dla popularnych korpusów można sobie zobaczyć ilość fotek publikowanych z danego korpusu w przeciągu ostatniego roku - liczba ta spada drastycznie w ciągu ostatnich ok. 2 miesięcy. Albo poważniejsi ludzie się olali na ten portal, albo przestali podawać exify, albo coś jest na rzeczy.
    Całkiem niedawno na 500px skasowali ludziom konta bez powodu. Znajoma pisała o przywrócenie i jej przywrócili a mnie już nie. Tona moich zdjęć poszła do kosza.
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  2. #52
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 400

    Domyślnie Odp: Czy pełna klatka do krajobrazów ma sens?

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Całkiem niedawno na 500px skasowali ludziom konta bez powodu. Znajoma pisała o przywrócenie i jej przywrócili a mnie już nie. Tona moich zdjęć poszła do kosza.
    To by wiele wyjaśniało. Sam porzuciłem kilka bezpłatnych portali jak się stały nachalnie płatne.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  3. #53
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 245

    Domyślnie Odp: Czy pełna klatka do krajobrazów ma sens?

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    To by wiele wyjaśniało. Sam porzuciłem kilka bezpłatnych portali jak się stały nachalnie płatne.
    Ano właśnie. Ja siedzę jeszcze na 1x.com bo mam darmowe konto, ale podobno teraz już są konta płatne.
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  4. #54
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 304

    Domyślnie Odp: Czy pełna klatka do krajobrazów ma sens?

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Ano właśnie. Ja siedzę jeszcze na 1x.com bo mam darmowe konto, ale podobno teraz już są konta płatne.
    na 1x fotki nadal trzymają poziom ale ruch z umieszczeniem sprzedaży na głownej stronie mz też dziwaczny (jak pierwszy raz zobaczyłem to pomyślałem że zlikwidowali serwis) ale pewnie tak działa ten świat

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    Na moje oko, na 500px najfajniejsze fotki krajobrazowe pochodzą z D810, D850, 5DIV, K-1. A więc jednak FF i to do amatorskich zastosowań.
    Albo odwrotnie: najlepsi fotografowie krajobrazu na tej stronce kupili sobie te właśnie korpusy

    Oczywiście spotkać tam można każdy sprzęt i genialne fotki nim zrobione ale statystyka jest jakby taka.
    Ciekawostka:
    dla popularnych korpusów można sobie zobaczyć ilość fotek publikowanych z danego korpusu w przeciągu ostatniego roku - liczba ta spada drastycznie w ciągu ostatnich ok. 2 miesięcy. Albo poważniejsi ludzie się olali na ten portal, albo przestali podawać exify, albo coś jest na rzeczy.
    dużo megapikseli do dużych wydruków (albo do cropa jak ktoś nie daje rady w plenerze ale wątpię) i bardzo uniwersalne korpusy (D850 dla mnie to praktycznie ideał - brakuje tylko napisu canon), ewentualnie spora dostępność "względnie taniego" i dobrego szkła do 5DIV.

  5. #55
    Uzależniony Awatar Macios
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    45
    Posty
    692

    Domyślnie Odp: Czy pełna klatka do krajobrazów ma sens?

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Całkiem niedawno na 500px skasowali ludziom konta bez powodu. Znajoma pisała o przywrócenie i jej przywrócili a mnie już nie. Tona moich zdjęć poszła do kosza.
    Dlaczego Ci skasowali konto? Dostałeś jakieś upomnienie/ostrzeżenie/feedback?

  6. #56
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 245

    Domyślnie Re: Odp: Czy pełna klatka do krajobrazów ma sens?

    Cytat Zamieszczone przez Macios Zobacz posta
    Dlaczego Ci skasowali konto? Dostałeś jakieś upomnienie/ostrzeżenie/feedback?
    Nie, nic nie dostałem, podobnie jak nie dostali córka i inni znajomi. Po prostu z dnia na dzień nasze konta i zdjęcia nagle zniknęły z sieci. Córce i znajomej przywrócili konta po zapytaniu o co chodzi a mnie nie. Początkowo nawet myślałem, że może chodzić o brak oznaczeń 18+ na aktach, ale to akurat nie miało żadnego znaczenia.
    Ostatnio edytowane przez candar ; 05-05-2019 o 15:53
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •