Cześć,
w czerwcu będę robił swoje pierwsze wesele jako fotograf u znajomych na ślubie. (Jako drugi fotograf robiłem trzy wesela i kilka chrztów). Aktualnie mam Canona 5D II z Canonem 24-70mm f/2.8 I. Planuję sprzedać 24-70, jest to zbyt ciemne szkoło jak dla mnie do tego celu i trochę mydli na pełnej dziurze:/

Aktualnie mam dylemat i zastanawiam się nad poniższymi opcjami po sprzedaży 24-70:

1. Czy dokupić do 5D II Canona 35mm f/2.0 drugiej generacji, testowałem ze swoim body i robi naprawdę plastyczne i ostre zdjęcia od pełnego otworu. Do tego dokupić drugie body 50D z Canonem 50mm 1.8 STM - miałem kiedyś taki zestaw w domowym 'studiu'. Wykonałbym tym zestawem jakieś 25% wszystkich zdjęć.

2. Czy może pójść z jednym body (trochę ryzykowne) i dokupić do 5D II właśnie tego Canona 35mm f/2.0 a do węższych ujęć Canona 85mm f/1.8. Trochę ciężko będzie zmieniać ciągle obiektywy i tego będzie to jedyne body. (Ewentualnie mogę pożyczyć Canona 550D i do niego założyć 85mm f/1.8, chociaż na cropie to będzie już zbyt wąsko).

Co byście polecili z powyższych opcji? Gdybym miał więcej funduszy to zainwestowałbym pewnie w Sigme A 35mm f/1.4 i dokupił drugą pełną klatkę z Canonem 85mm f/1.2 Z góry dzięki za rozwianie wątpliwości.