Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 52

Wątek: Canon 250D

  1. #31

    Domyślnie Odp: Canon 250D

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Może być tak, że plastik jest czarny, tylko malowany. Za tą opcją przemawia waga białej wersji większa o 2 gramy. Ale również w tym przypadku pytanie pozostaje zasadne.
    Zawodowi kolarze szosowi z pewnością wezmą to pod uwagę!

  2. #32
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 046

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Photointo Zobacz posta

    Canon to jest udany Jest już info o nowym aparacie EOS 250D na ich polskiej stronie i jako zalety wymieniony jest wizjer optyczny: "zobacz rzeczywisty obraz świata" Mają dobrych marketingowców.
    Nie widzę w tym nic złego, w końcu optyka nie obcina DR i widzisz co jest.

  3. #33
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 304

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    Nie widzę w tym nic złego, w końcu optyka nie obcina DR i widzisz co jest.
    +1 ja też
    optyka to nie telewizorek widzisz co widzisz okiem - dla mnie to zaleta

  4. #34
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    +1 ja też
    optyka to nie telewizorek widzisz co widzisz okiem - dla mnie to zaleta
    No bo to jest takie bezlustro z OVF ....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  5. #35
    Początki nałogu Awatar swallow77
    Dołączył
    Mar 2010
    Miasto
    Kristiansand, Koszalin
    Wiek
    46
    Posty
    322

    Domyślnie Odp: Canon 250D

    Cytat Zamieszczone przez p0m Zobacz posta
    nie czaisz żartu?
    Czaję, ale niesmieszny. Strasznie męczące się stały wycieczki do s i jego użytkowników. No i.. jeśli posiadam s (obok c), to jak mam się poczuć?

    Pozdrawiam!
    wysłano z FRD-L19 przy użyciu Tapatalka

  6. #36
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2010
    Miasto
    TWOJA STARA
    Posty
    697

    Domyślnie Odp: Canon 250D

    Cytat Zamieszczone przez swallow77 Zobacz posta
    Czaję, ale niesmieszny. Strasznie męczące się stały wycieczki do s i jego użytkowników. No i.. jeśli posiadam s (obok c), to jak mam się poczuć?

    Pozdrawiam!
    wysłano z FRD-L19 przy użyciu Tapatalka
    strasznie męczące to się stały wycieczki zapatrzonych fanboyów s w stosunku do c
    ebe ebe

  7. #37
    Początki nałogu Awatar swallow77
    Dołączył
    Mar 2010
    Miasto
    Kristiansand, Koszalin
    Wiek
    46
    Posty
    322

    Domyślnie Odp: Canon 250D

    Cytat Zamieszczone przez p0m Zobacz posta
    strasznie męczące to się stały wycieczki zapatrzonych fanboyów s w stosunku do c
    Nieprecyzyjnie sie wyrazilem: gdybym posiadał aparat S.. to niby do jego zakupu skłonićby mnie miała ta część mojej natury, która nie rozumie podstawowych działań matematycznych? No bo przecież mam C, więc już ten fakt jest wystarczający do zaliczenia z matmy..(?)
    To, że kilka tygodni temu przeżyliśmy tu jakiś "fanboyowy najazd" nie znaczy, że każdą okazję, nawet niezwiązaną tematycznie, należy wykorzystać do wyśmiewania użytkowników S.

    Pozdrawiam!
    wysłano z FRD-L19 przy użyciu Tapatalka

  8. #38
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    44

    Domyślnie Odp: Canon 250D

    Cytat Zamieszczone przez swallow77 Zobacz posta
    Czaję, ale niesmieszny. Strasznie męczące się stały wycieczki do s i jego użytkowników. No i.. jeśli posiadam s (obok c), to jak mam się poczuć?
    Normalnie. Sam mam oprócz Canona mały aparat Sony :-) Jeżeli żart niesmaczny, to przepraszam. Bez cynizmu.
    Cytat Zamieszczone przez swallow77 Zobacz posta
    Nieprecyzyjnie sie wyrazilem: gdybym posiadał aparat S.. to niby do jego zakupu skłonićby mnie miała ta część mojej natury, która nie rozumie podstawowych działań matematycznych? No bo przecież mam C, więc już ten fakt jest wystarczający do zaliczenia z matmy..(?)
    To, że kilka tygodni temu przeżyliśmy tu jakiś "fanboyowy najazd" nie znaczy, że każdą okazję, nawet niezwiązaną tematycznie, należy wykorzystać do wyśmiewania użytkowników S.
    To był żart. Naprawdę. Z nikogo się nie naśmiewam. Jeżeli kogoś uraziłem, to jeszcze raz przepraszam. Peace.

  9. #39
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2017
    Miasto
    Nowy Sącz
    Posty
    210

    Domyślnie Odp: Canon 250D

    Zauważyliście, że numerologia serii 000 zatoczyła koło? Po 250 jest 300D który już był itd. Można przypuszczać, że jest to ostatnia taka lustrzanka Canona. Szczyt technologii w przypadku tej serii aparatów (dalej tego kontynuować w przypadku technologii bezluster nie ma chyba sensu), szczyt miniaturyzacji w przypadku kompaktowych lustrzanek.
    Ostatnio edytowane przez Photointo ; 18-04-2019 o 10:13

  10. #40
    Początki nałogu Awatar swallow77
    Dołączył
    Mar 2010
    Miasto
    Kristiansand, Koszalin
    Wiek
    46
    Posty
    322

    Domyślnie Odp: Canon 250D

    Cytat Zamieszczone przez Photointo Zobacz posta
    Zauważyliście, że numerologia serii 000 zatoczyła koło? Po 250 jest 300D który już był itd. Można przypuszczać, że jest to ostatnia taka lustrzanka Canona. Szczyt technologii w przypadku tej serii aparatów (dalej tego kontynuować w przypadku technologii bezluster nie ma chyba sensu), szczyt miniaturyzacji w przypadku kompaktowych lustrzanek.
    Kurcze (bo drugie moje hobby), kiedy handlowe statki żaglowe osiągnęły doskonałość właśnie się pojawiła technologia uniezależniająca flotę handlową od wiatru. Jeszcze przez wiele lat klipry były szybsze (srednio 650km morza na dobę; rekord 860km) od parowców, pływał na darmowe "paliwo".. a jednak stał się droższy w eksploatacji. Nie mógł też pływać przez kanał Sueski ze względu na niekorzystne wiatry.. I nadeszły czasy, że wielkie żaglowce trzeba było odstawić. Dziś pływa się na nich dla przyjemności.. jeśli kogoś stać.

    Tak jak odeszły kiedyś szklane płyty, czy 35mm, tak znikną lustra.. i tylko ciekawość bierze czym będzie następca bezlusterkowca. Ale nadal wielu z nas sobie będzie starociami dla przyjemności fotografować

    Pozdrawiam!
    wysłano z FRD-L19 przy użyciu Tapatalka

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •