Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 52

Wątek: Canon 250D

Mieszany widok

  1. #1
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Canon 250D

    Wygląda na to że następca 200D tuż za rogiem .
    https://www.canonrumors.com/the-cano...-announcement/
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  2. #2
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 244

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Wygląda na to że następca 200D tuż za rogiem .
    https://www.canonrumors.com/the-cano...-announcement/
    Najciekawsze z tego wszystkiego, to dlaczego biały jest o 2g cięższy od czarnego...

  3. #3
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    44

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Najciekawsze z tego wszystkiego, to dlaczego biały jest o 2g cięższy od czarnego...
    Pewnie o 2EV będzie lepiej z cieni wyciągał ;-)

  4. #4
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2017
    Miasto
    Nowy Sącz
    Posty
    210

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    No i ta lustrzanka ma już wszystkie bajery najnowszych bezluster canona, to jest postęp.

    Canon to jest udany Jest już info o nowym aparacie EOS 250D na ich polskiej stronie i jako zalety wymieniony jest wizjer optyczny: "zobacz rzeczywisty obraz świata" Mają dobrych marketingowców.
    Ostatnio edytowane przez Photointo ; 10-04-2019 o 07:43

  5. #5
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2 746

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Photointo Zobacz posta
    Canon to jest udany Jest już info o nowym aparacie EOS 250D na ich polskiej stronie i jako zalety wymieniony jest wizjer optyczny: "zobacz rzeczywisty obraz świata"
    https://www.optyczne.pl/697.1-artyku...C4%99kach.html

  6. #6
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Photointo Zobacz posta

    Canon to jest udany Jest już info o nowym aparacie EOS 250D na ich polskiej stronie i jako zalety wymieniony jest wizjer optyczny: "zobacz rzeczywisty obraz świata" Mają dobrych marketingowców.
    Nie widzę w tym nic złego, w końcu optyka nie obcina DR i widzisz co jest.

  7. #7
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 316

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    Nie widzę w tym nic złego, w końcu optyka nie obcina DR i widzisz co jest.
    +1 ja też
    optyka to nie telewizorek widzisz co widzisz okiem - dla mnie to zaleta

  8. #8
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    +1 ja też
    optyka to nie telewizorek widzisz co widzisz okiem - dla mnie to zaleta
    No bo to jest takie bezlustro z OVF ....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  9. #9
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2017
    Miasto
    Nowy Sącz
    Posty
    210

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Rzeczywisty obraz świata to mogę sobie oglądać gdy matryca będzie potrafiła oddać dynamiczy obraz który widzi oko, z zachowaniem adaptacji do świateł i cieni.

  10. #10
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 601

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    No to potrzebujesz skromnie licząc tak z 20 EV. gdybyś chciał mieć słońce w kadrze, bez przepału i zarazem detal w cieniu, to grubo więcej.
    Przy czym takie zdjęcie by wyglądało kiepsko, tak jak kiepsko wyglądają mocne HDRy. JPG ma tylko 8 bitów.
    Oczywiście te 20EV by sie przydało na etapie otwierania RAWa, ale .. PS oferuje 16 bitów, czyli 16 EV.

    Wniosek z premiery 250D jest taki - o lustrzankach nie zapomniano (co mnie nie dziwi), jeszcze sporo czasu minie zanim Canon będzie miał tak tanie bezlustro.
    I coś istotniejszego - do lustrzanek dodano to co było zaletą bezlusterkowców - myślę o eyefocus.
    4K w tak tanim sprzęcie cieszy.
    W sumie fajny sprzęcik, martwi skromy wybór pól AF przy używaniu go jako lustrzanki.

    PS - to wątek o bezlustrach, nie o lustrzankach no i to już nie spekulacja, bo ten aparat jest. Piszmy tam gdzie nalezy.

    EDIT - przeniosłem do działu o lustrzankach.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 10-04-2019 o 11:11
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •