Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Canon 40d - wymiana na... no właśnie :)

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 245

    Domyślnie Re: Odp: Canon 40d - wymiana na... no właśnie :)

    Cytat Zamieszczone przez grzegorz01 Zobacz posta
    Nie po to się kupuje bezlustro, zeby korzystać z przejściówek i szkieł z innym bagnetem.
    ??????????????????????????????

    Napiszesz jak na to wpadłeś ? Serio pytam bo to była główna przyczyna mojego przejścia na bezlustra 8 lat temu Zapewne podobnie zaskoczonych poczuło się ponad 50% tych użytkowników bezlusterkowców, którzy przeszli na takowe z DSLR WYŁĄCZNIE DLA KORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI DOWOLNEJ OPTYKI KIEDYKOLWIEK WYPRODUKOWANEJ przez różne adaptery.

    O tym, że mnóstwo fotografów specjalnie kupuje bezlustra, aby używać szkieł manualnych z mocowaniem Leica M , M42 , mocowaniem Canon FD (Obsługa trybu AF-S i AF-C) przez adapter z AF-em to już jakby oczywista-oczywistość obecnie.

    Obejrzyj:


    poczytaj:
    https://www.spidersweb.pl/2017/09/ad...-poradnik.html
    Ostatnio edytowane przez candar ; 23-05-2019 o 21:17
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  2. #12
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Canon 40d - wymiana na... no właśnie :)

    Cytat Zamieszczone przez grzegorz01 Zobacz posta
    Nie po to się kupuje bezlustro, zeby korzystać z przejściówek i szkieł z innym bagnetem. Jeżeli by ktoś chciał po prostu mniejsze body do tych szkieł to ma 200D/250D i na cholerę komu wtedy ten M50
    Na cholerę to kupować 200/250D jak są bezlustra ....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  3. #13
    Bywalec
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    174

    Domyślnie Odp: Canon 40d - wymiana na... no właśnie :)

    Cytat Zamieszczone przez grzegorz01 Zobacz posta
    Nie po to się kupuje bezlustro, zeby korzystać z przejściówek i szkieł z innym bagnetem.
    Wręcz przeciwnie
    6D/M100/MeizuM8

  4. #14
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 245

    Domyślnie Re: Odp: Canon 40d - wymiana na... no właśnie :)

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Na cholerę to kupować 200/250D jak są bezlustra ....
    A, że jak ? Zburzyłeś tym zapisem cały mój świat

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ccccc.JPG
Wyświetleń:	66
Rozmiar:	50,1 KB
ID:	2290
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  5. #15
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Canon 40d - wymiana na... no właśnie :)

    Fotografę ....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •