Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: cashback canon 03/04 2019

  1. #1
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jun 2009
    Miasto
    Warsaw
    Posty
    374

    Domyślnie cashback canon 03/04 2019

    Mam pytanko dotyczące aktualnego cashbacku canon - nie do końca jasny jest dla mnie regulamin. Czy ktoś z tego już korzystał?

    https://www.canon.pl/lens-promo/
    -C

    EOS R5+kilka szkiełek Canona

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Re: cashback canon 03/04 2019

    Cytat Zamieszczone przez chrislab Zobacz posta
    Mam pytanko dotyczące aktualnego cashbacku canon - nie do końca jasny jest dla mnie regulamin. Czy ktoś z tego już korzystał?

    https://www.canon.pl/lens-promo/
    Cześć,
    Nie korzystałem ale sprawdzałem regulamin bo kupowałem szkło i planuję zakup kolejnego body i regulamin wydawał mi się jasny. Jakie konkretnie masz wątpliwości?

  3. #3
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jun 2009
    Miasto
    Warsaw
    Posty
    374

    Domyślnie Odp: Re: cashback canon 03/04 2019

    Cytat Zamieszczone przez aptur Zobacz posta
    Cześć,
    Nie korzystałem ale sprawdzałem regulamin bo kupowałem szkło i planuję zakup kolejnego body i regulamin wydawał mi się jasny. Jakie konkretnie masz wątpliwości?
    czy jak kupiłem aparat 4.03 i w ciągu 90 dni kupię obiektyw, to promocja zadziała, czy nie?
    -C

    EOS R5+kilka szkiełek Canona

  4. #4
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2 746

    Domyślnie Odp: Re: cashback canon 03/04 2019

    Cytat Zamieszczone przez chrislab Zobacz posta
    czy jak kupiłem aparat 4.03 i w ciągu 90 dni kupię obiektyw, to promocja zadziała, czy nie?


    2.2.2. Oferta nie ma charakteru stałego. Okres zakupu obejmuje 90 dni. Okres zakupu zaczyna się w momencie nabycia obiektywu lub aparatu. Data początkowa pokrywa się z datą podaną na dowodzie zakupu.

    3.1. Aby wziąć udział w promocji, Uczestnik musi kupić produkt objęty ofertą ORAZ przesłać poprawny wniosek przez Internet. Wniosek należy przesłać nie później niż 30 dni po zakończeniu okresu zakupu.

    Z tych dwóch punktów regulaminu IMO wynika, że jeśli prześlesz wniosek do 30 dni od zakupu obiektywu, to zadziała.
    Ostatnio edytowane przez Sunders ; 02-04-2019 o 20:58

  5. #5

    Domyślnie Odp: Re: cashback canon 03/04 2019

    Cytat Zamieszczone przez Sunders Zobacz posta
    2.2.2. Oferta nie ma charakteru stałego. Okres zakupu obejmuje 90 dni. Okres zakupu zaczyna się w momencie nabycia obiektywu lub aparatu. Data początkowa pokrywa się z datą podaną na dowodzie zakupu.

    3.1. Aby wziąć udział w promocji, Uczestnik musi kupić produkt objęty ofertą ORAZ przesłać poprawny wniosek przez Internet. Wniosek należy przesłać nie później niż 30 dni po zakończeniu okresu zakupu.

    Z tych dwóch punktów regulaminu IMO wynika, że jeśli prześlesz wniosek do 30 dni od zakupu obiektywu, to zadziała.
    Potwierdzam. Tak zrobiłem i było wszystko ok. Szybko przesłali pieniądze

    Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
    80d + S 17-50 + C 24/2.8 STM + C 50/1.8 STM + C EF 28-105/3.5-4.5 II USM + C 18-55/3,5-5,6 IS STM + YN 600 EX-RT II + N di622

  6. #6

    Domyślnie Odp: cashback canon 03/04 2019

    Nigdy nie korzystałem z Cashback, czy to trzeba jakiś podatek odprowadzić? Z tego co gdzieś tam wyczytałem w necie, to jest sprzedaż premiowana i jeżeli nie przekroczy się 760 zł to nie ma podatku? Kwoty nie jestem pewny.
    Pozdrawiam

  7. #7
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    148

    Domyślnie Odp: cashback canon 03/04 2019

    Mam pytanie, czy ktoś może sprawdzał w praktyce czy cashback zadziała z aparatem niezgodnym z obiektywem pod kątem serii i mocowania np aparat eos-m i obiektywem RF. Wiele sklepów umieszcza stosowną informację na swojej stronie jednak (co akurat jest dość dziwne) regulamin promocji na stronie Canona nie wspomina o tym ani słowem. Jest tylko informacja o aparacie z listy i obiektywie z listy. W faq-ach też nic nie ma.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •