Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Lustrzanka do 3 tys i mikrofon kierunkowy oraz grip - jaki model ?

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    100

    Domyślnie Lustrzanka do 3 tys i mikrofon kierunkowy oraz grip - jaki model ?

    Bardzo proszę o pomoc.
    Ktoś potrzebuje lustrzankę z możliwością podłączenia mikrofonu kierunkowego i z dobrą baterią. Jeśli chodzi o to drugie, to myślę, że mógłby pomyśleć o gripie.
    Zastanawiam się, czy 200d spełni te oczekiwania ? - ma jack 3,5mm, więc chyba taki mikrofon da radę ?
    A jeśli chodzi o gripa, to jakoś nie mogę znaleźć do tego modelu, serio nie ma ? - nawet z zamienników ?

    Który najtańszy canon spełniłby 2 powyższe warunki ?
    Pomóżcie proszę, ważna sprawa.

  2. #2
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2018
    Wiek
    46
    Posty
    215

    Domyślnie Odp: Lustrzanka do 3 tys i mikrofon kierunkowy oraz grip - jaki model ?

    Cytat Zamieszczone przez Daga Zobacz posta
    Bardzo proszę o pomoc.
    Ktoś potrzebuje lustrzankę z możliwością podłączenia mikrofonu kierunkowego i z dobrą baterią. Jeśli chodzi o to drugie, to myślę, że mógłby pomyśleć o gripie.
    Zastanawiam się, czy 200d spełni te oczekiwania ? - ma jack 3,5mm, więc chyba taki mikrofon da radę ?
    A jeśli chodzi o gripa, to jakoś nie mogę znaleźć do tego modelu, serio nie ma ? - nawet z zamienników ?
    Teoretycznie jest: https://pl.aliexpress.com/item/Piono...891127271.html
    Canon EOS RP + 50/1.8 RF

  3. #3
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 237

    Domyślnie Odp: Lustrzanka do 3 tys i mikrofon kierunkowy oraz grip - jaki model ?

    Nie kupuj Canona. Tu wszyscy potwierdzą Ci, że tylko Sony.

  4. #4
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    100

    Domyślnie Odp: Lustrzanka do 3 tys i mikrofon kierunkowy oraz grip - jaki model ?

    za taką cenę trudno o Sony z obiektywem chyba...

    Jak jest z tym gripem do 800d ? Podłącza się go kablem do body ? - do którego gniazda ?

  5. #5
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2018
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    444

    Domyślnie Odp: Lustrzanka do 3 tys i mikrofon kierunkowy oraz grip - jaki model ?

    Grip mocujesz od spodu i tworzy jedną całość z body.

  6. #6
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    100

    Domyślnie Odp: Lustrzanka do 3 tys i mikrofon kierunkowy oraz grip - jaki model ?

    ale w komplecie jest chyba kabelek i podłącza się nim gripa do body dodatkowo ?
    Czy ten jack 3,5mm obsłuży każdy mikrofon ? - czy tylko opcjonalne Canona ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •