Witam. Dostałem polecenie w firmie na przygotowanie studia do robienia zdjęć na allegro, ebay, Amazon i sklep. Zdjęcia robimy sami, oczywiście białe tło. Nie jestem pewien dokładnie czy w moim budżecie można to zrobić lepiej albo tak samo taniej więc proszę o poradę.

Wybrałem:
- canon 200d (uznałem że body nie jest potrzebne lepsze bo sprzęt któremu będziemy robić zdjęcia nie będzie uciekał) z 18-55 stm I 50 stm. 50mm do większości produktów o wielkości pistoletu lakierniczego, a jak będzie potrzeba szerokości to wtedy kita. Na f8-f10 nie boję się o jakość. Prywatnie mam raynox 250 do zblizeń i wg mnie nadał się fajnie z 50mm stm do zblizeń na przykład iglic aerografów, więc pewnie też bym go zamówił.
- 4x lampa quadralite up 200
- 4x statyw do lamp
- 1x wyzwalacz z odbiornikiem
- statyw do aparatu camrock ts53 z głowicą kulową
- 2x softbox prostokątny na przód. Na tył gole lampy.
Myślałem żeby zrobić już samodzielnie czarne zastawki do ograniczenia odblaskow z każdej strony. I jeszcze białe duże - tak 2x1 - ścianki z kalki do plotera(? chyba tak to się nazywa) żeby do błyszczących rzeczy używać.

Czy w budżecie w jakim ten sprzęt wymieniłem można to zrobić lepiej, albo to samo taniej?


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka