Strona 5 z 19 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 187

Wątek: pierwsza cyfrowa lustrzanka po analogowych - co wybrac?

  1. #41
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2 746

    Domyślnie Odp: pierwsza cyfrowa lustrzanka po analogowych - co wybrac?

    Cytat Zamieszczone przez galicjusz Zobacz posta
    Doradzcie w ktora strone spojrzec - przejrzalem kilka sklepow, sporo testow, opinii itd. Na placu boju zostal Canon 200D, Canon 800D i Pentax K-70.
    Z tej trójcy najlepszym wyborem jest IMO 800D. Do tego EF-M 18-55 mm f/3.5-5.6 IS STM + EF-S 55-250 mm f/4-5.6 IS STM.

  2. #42
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: pierwsza cyfrowa lustrzanka po analogowych - co wybrac?

    Jakie szkła chcesz zapinać?

  3. #43
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 263

    Domyślnie Re: Odp: pierwsza cyfrowa lustrzanka po analogowych - co wybrac?

    Cytat Zamieszczone przez kajko Zobacz posta
    Obejrzyj ten film na YT i zobacz co gościu wybrał: https://youtu.be/n_cEmS1neC0
    Na CB to nie przejdzie Powyższy link zostanie spalony na stosie

    Już za chwileczkę, już za momencik napiszą, że filmik jest tendencyjny bo nie było "Patataj... Patataj... Patataj" a zdjęcia do testu z EOS R i 6D zostały sfabrykowane i podstawione. Jest to celowa dywersja prowadzona wrogów systemu i wroga propaganda rozpowszechniana przez fanboyów innych systemów

    A wracając do rzeczywistości jakby nic nowego dla osób mających realne podejście do fotografowania różnym sprzętem. Ze swojej strony Pentaxa zamknąłem modelem K1000 i ME Super, tyle że to już prehistoria, ale znam osobiście osoby bazujące od wielu lat na Pentaxach np. Gosię Jurasz https://fotoblysk.com/gosia-jurasz-fotografia/ - bardzo sobie chwali aparat i posiadane obiektywy.
    Ostatnio edytowane przez candar ; 18-03-2019 o 22:44
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  4. #44
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Re: Odp: pierwsza cyfrowa lustrzanka po analogowych - co wybrac?

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Na CB to nie przejdzie Powyższy link zostanie spalony na stosie

    Już za chwileczkę, już za momencik napiszą, że filmik jest tendencyjny bo nie było "Patataj... Patataj... Patataj" a zdjęcia do testu z EOS R i 6D zostały sfabrykowane i podstawione. Jest to celowa dywersja prowadzona wrogów systemu i wroga propaganda rozpowszechniana przez fanboyów innych systemów

    A wracając do rzeczywistości jakby nic nowego dla osób mających realne podejście do fotografowania różnym sprzetem.
    Nie wiem czy sobie zdajesz sprawę ale co do fanboyów to Ciebie powoli nikt nie będzie w stanie przebić tutaj. Do jakiegokolwiek wątku się nie wejdzie tam wszędzie candar niesie kaganek oświaty ....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  5. #45
    Uzależniony Awatar Macios
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    45
    Posty
    692

    Domyślnie Re: Odp: Re: Odp: pierwsza cyfrowa lustrzanka po analogowych - co wybrac?

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Nie wiem czy sobie zdajesz sprawę ale co do fanboyów to Ciebie powoli nikt nie będzie w stanie przebić tutaj. Do jakiegokolwiek wątku się nie wejdzie tam wszędzie candar niesie kaganek oświaty ....
    Jeszcze z Photointo i JP - i mamy Świętą Trójce Sony na CB

  6. #46
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 263

    Domyślnie Re: Odp: Re: Odp: pierwsza cyfrowa lustrzanka po analogowych - co wybrac?

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Nie wiem czy sobie zdajesz sprawę ale co do fanboyów to Ciebie powoli nikt nie będzie w stanie przebić tutaj. Do jakiegokolwiek wątku się nie wejdzie tam wszędzie candar niesie kaganek oświaty ....
    Za każdym razem bawi mnie nabieranie wody w usta, gdy pojawiają się linki o tym, że wszechświat nie ogranicza się wyłącznie układu słonecznego z jedną gwiazdą na firmamencie. To, że o czymś się nie rozmawia, lub unika rozmowy nie przesądza o tym, że przestaje istnieć - to nie są Baśnie z tysiąca i jednej nocy oraz nie Trolfjordene
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  7. #47
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 244

    Domyślnie Odp: pierwsza cyfrowa lustrzanka po analogowych - co wybrac?

    Jak myślicie? Czy Candar robi zdjęcia w czapce? Czy nosi różowe gacie jak Jan Pawlak?

  8. #48
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2018
    Wiek
    46
    Posty
    215

    Domyślnie Odp: pierwsza cyfrowa lustrzanka po analogowych - co wybrac?

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Jak myślicie? Czy Candar robi zdjęcia w czapce? Czy nosi różowe gacie jak Jan Pawlak?
    Abstrahując od wojenek systemowych zachowajmy resztki obiektywizmu i nie mieszajmy dwóch systemów walutowych - jest zasadnicza różnica w jakości artystycznej i technicznej zdjęć Candara i Jana Pawlaka.
    Canon EOS RP + 50/1.8 RF

  9. #49
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 263

    Domyślnie Re: Odp: pierwsza cyfrowa lustrzanka po analogowych - co wybrac?

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Jak myślicie? Czy Candar robi zdjęcia w czapce? Czy nosi różowe gacie jak Jan Pawlak?
    Napisz od razu, że zakładam różowe gacie na głowę podczas zdjęć i będzie czysty obraz poziomu komentarzy na CB oczywiście bez żadnych wycieczek osobistych. Po co się ograniczać ? Idź na całość!
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  10. #50

    Domyślnie Odp: Re: Odp: pierwsza cyfrowa lustrzanka po analogowych - co wybrac?

    Dziecinada.

Strona 5 z 19 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •