Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9171819
Pokaż wyniki od 181 do 187 z 187

Wątek: pierwsza cyfrowa lustrzanka po analogowych - co wybrac?

  1. #181
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2010
    Miasto
    TWOJA STARA
    Posty
    697

    Domyślnie Odp: pierwsza cyfrowa lustrzanka po analogowych - co wybrac?

    będę nadal twierdził, że jesteście dzieciaczkami, którzy przekomarzają się, który to ma lepsze klocki albo samochodziki do zabawy, zero merytorycznej dyskusji i już raczej jej nie będzie. A większość wpisów powyżej jest jedynie marną i przewidywalną próbą dokonywania erystycznych sztuczek, które Wam się nie udają.
    ebe ebe

  2. #182
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 277

    Domyślnie Odp: Re: pierwsza cyfrowa lustrzanka po analogowych - co wybrac?

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Osobiście to uważam, że trochę brakuje na forum uczciwej/obiektywnej oceny użytkowanych aparatów przez członków forum - bez tzw. popadania w samozachwyt.
    to może zacznij czytać właściwe działy/wątki??
    https://www.canon-board.info/forums/19-Canon-dSLR/page2
    znajdziesz tam plusy dodatnie i plusy ujemne

    ale właściwie o czym tu "obiektywnym" pisać? przerobiłem kilka cropów i i kilka FF, ponieważ szedłem cały czas do przodu to w momencie kupna 5dmk3 banan nie schodzi mi z buzi do dziś, a mam go od 2012
    i owszem mógłbym kupić Sony bo mi się podoba, ale jak zwykle jest kilka ale...cena, bardzo istotna rzecz i szkła
    oba te obiektywne argumenty są tak istotne ze nie widzę najmniejszego sensu wchodzenia w S
    w międzyczasie zakupiłem sobie Fuji xt10, ładny , kompaktowy aparacik, ale obiektywnie uważam ze szkła są do niego stanowczo za drogie a baterie za szybko znikają
    to jest typowy hipsterski produkt idealnie pasujący na wyjście do clubo-kawiarni czy parku, gdzie pasek od aparatu można dobrać do butów
    zabieranie wszędzie 6 baterii i dwóch podwójnych ładowarek jest jednak meczące
    i tu ten wredny Canon pokazał światełko w tunelu czyli EOS R
    ja wiem ze ma DR do ****, czego i tak nie umiem wykorzystać, nie ma tego czy tamtego, zamyka stawkę i przynosi wstyd Japonii
    ale chce go mieć i myślę ze spełni całkowicie moje potrzeby-bo ja potrzebuje do szczęścia 5dmk3, tylko w mniejszej wersji

    ale jeśli dla kogoś jest najważniejsze DR, -/+ ev, to niech kupi Sony i się cieszy, nie rozumiem po co się męczyć w systemie C...
    każdemu według potrzeb
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  3. #183
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2 746

    Domyślnie Odp: Re: pierwsza cyfrowa lustrzanka po analogowych - co wybrac?

    Cytat Zamieszczone przez becekpl Zobacz posta
    to może zacznij czytać właściwe działy/wątki??
    https://www.canon-board.info/forums/19-Canon-dSLR/page2
    Słusznie, w nich jeszcze nie podkreślono aspektu fundamentalnego znaczenia DR

    Cytat Zamieszczone przez becekpl Zobacz posta
    Canon pokazał światełko w tunelu czyli EOS R
    ja wiem ze ma DR do ****, czego i tak nie umiem wykorzystać, nie ma tego czy tamtego, zamyka stawkę i przynosi wstyd Japonii
    ale chce go mieć i myślę ze spełni całkowicie moje potrzeby-bo ja potrzebuje do szczęścia 5dmk3, tylko w mniejszej wersji

    ale jeśli dla kogoś jest najważniejsze DR, -/+ ev, to niech kupi Sony i się cieszy, nie rozumiem po co się męczyć w systemie C...
    każdemu według potrzeb
    Fajnie napisane. IMO zasługuje na lajka. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	icon14.png
Wyświetleń:	62
Rozmiar:	589 Bajtów
ID:	1997

  4. #184
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 598

    Domyślnie Odp: pierwsza cyfrowa lustrzanka po analogowych - co wybrac?

    Cytat Zamieszczone przez p0m Zobacz posta
    będę nadal twierdził, że jesteście dzieciaczkami, którzy przekomarzają się, który to ma lepsze klocki albo samochodziki do zabawy, zero merytorycznej dyskusji i już raczej jej nie będzie. A większość wpisów powyżej jest jedynie marną i przewidywalną próbą dokonywania erystycznych sztuczek, które Wam się nie udają.
    A ja widzę, że ten wpis podoba mi się 10X mniej niż candara. Macie (bo nie tylko ty) nastawienie anty. To jakich odpowiedzi sie spodziewacie? Przychylnych?
    Proszę zakopać topory, być tolerancyjnym i dysktować merytorycznie. Będę więcej na tym forum i zapewniam że jak jakiś fanboy Sony będzie pisął głupoty to będzie temperowany. Jeśli będzie pisał głupoty.
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

  5. #185
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1 503

    Domyślnie Odp: pierwsza cyfrowa lustrzanka po analogowych - co wybrac?

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    A ja widzę, że ten wpis podoba mi się 10X mniej niż candara. Macie (bo nie tylko ty) nastawienie anty. ...
    Mam wrażenie, że według ciebie mądry jesteś tylko ty i wyznawcy pewnej firmy, reszta użytkowników tego forum do dla ciebie idioci, którzy niczego nie rozumieją. Wydaje mi się, że ciągnięcie tego dalej nie ma sensu. Po raz pierwszy widzę admina wrogo nastawionego do całej forumowej społeczności (nie zaliczam do niej narośli z klubu różowego tygrysa) i demonstrującego tę wrogość przy każdej okazji.

  6. #186
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: pierwsza cyfrowa lustrzanka po analogowych - co wybrac?

    Moim zdaniem ciągnięcie tego wątku nie ma już żadnego sensu. Obawiam się że jedyne co osiągniemy to pogłębianie tej patologii, a zupełnie nie to jest celem tego forum.
    Dlatego zamykam.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  7. #187
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 598

    Domyślnie Odp: pierwsza cyfrowa lustrzanka po analogowych - co wybrac?

    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Mam wrażenie, że według ciebie mądry jesteś tylko ty i wyznawcy pewnej firmy,.
    Ja? Sony?
    Jeśli chodzi o mały obrazek to od około 30 lat fotografuję prawie wyłącznie Nikonami.
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9171819

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •