Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 111 do 116 z 116

Wątek: pierwsza cyfrowa lustrzanka po analogowych - co wybrac?

Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Miasto
    wawa

Domyślnie Odp: Re: Odp: pierwsza cyfrowa lustrzanka po analogowych - co wybrac?

nie wiem czy statyw wiem ze na ostatniej 12 dniowej wyciecze wystarczyła mi jedna bateria
    to jednak ma swoja wartość
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Miasto
    Londyn

Domyślnie Odp: pierwsza cyfrowa lustrzanka po analogowych - co wybrac?

A ja się zgodzę z Jackiem, D5xxx jest spoko a i szkieł masa na rynku wtórnym. Niestety w Nikonie nawet starocie bez AF kosztują tyle co nowa 50 1.8 Canona.

Domyślnie Re: Odp: Re: Odp: pierwsza cyfrowa lustrzanka po analogowych - co wybrac?

Cytat Zamieszczone przez becekpl Zobacz posta
    nie wiem czy statyw wiem ze na ostatniej 12 dniowej wyciecze wystarczyła mi jedna bateria
    to jednak ma swoja wartość
    A mnie całkiem niedawno na 14 dniowej wycieczce wystarczyło 15 rolek po 35 klatek, które zajmowały 10x więcej miejsca niż obecnie kilka baterii.

Z jednej strony czytam na CB, że dobre foty to wyłącznie ciężkim i wielkim DSLRem oraz równie wielkim i ciężkim statywem da się zrobić a z drugiej strony ciężko nosić ze sobą kilka baterii i jakiś powerbank do aparatu fotograficznego.

Znak czasów ? Czy czegoś innego ?
    Kiedyś A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I/II/III obecnie Fuji/Sony, szkiełka, statyw i takie tam... http://andcar53.wix.com/andrzejcar / https://35photo.pro/andcar Złote myśli forum: "Problem Sony jest taki, że dali bardzo dużo za niewiele a Canon na drugim miejscu może decydować co dać a czego nie"

Miasto
    wawa

staram się ograniczyć do minimum graty, latam w dziwne miejsca gdzie często nie ma prądu o wifi nie wspominając, a ja często tylko z podręcznym
    i tu ciężki kloc Canona z jego cud-bateriami jest idealny
    w sumie jak się nie przeżyję paru dni bez prądu w ciągłym ruchu to ciężko dyskutować

ale myślę ze szybko zakupie EOS R, baterie te same...
    Ostatnio edytowane przez becekpl ; Dzisiaj o 09:56

Domyślnie Re: Odp: pierwsza cyfrowa lustrzanka po analogowych - co wybrac?

Cytat Zamieszczone przez becekpl Zobacz posta
    staram się ograniczyć do minimum graty, latam w dziwne miejsca gdzie często nie ma prądu o wifi nie wspominając, a ja często tylko z podręcznym
    i tu ciężki kloc Canona z jego cud-bateriami jest idealny
    w sumie jak się nie przeżyję paru dni bez prądu w ciągłym ruchu to ciężko dyskutować
    Dyskusja akademicka bo wolę mały i lekki aparat bezlusterkowy z jednym zoomem i kilkoma aku niż ww. "ciężki kloc Canona z jego cud-bateriami". Umartwiać to wolę się na inne sposoby
    Kiedyś A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I/II/III obecnie Fuji/Sony, szkiełka, statyw i takie tam... http://andcar53.wix.com/andrzejcar / https://35photo.pro/andcar Złote myśli forum: "Problem Sony jest taki, że dali bardzo dużo za niewiele a Canon na drugim miejscu może decydować co dać a czego nie"

Miasto
    wawa

no akademicka, jak się foci pod domem to faktycznie bateria nie jest problemem

Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112

Uprawnienia umieszczania postów