Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Canon vs Tamron

  1. #1
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jan 2019
    Posty
    24

    Domyślnie Canon vs Tamron

    Obiektyw Canon EF 70-300 mm f/4-5.6 IS II USM vs Tamron 70-300 F/4-5.6 Di VC USD, czy warto zapłacić wyższą cenę za canona, do 6D. Dzięki za wszelkie sugestie...

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 400

    Domyślnie Odp: Canon vs Tamron

    Cytat Zamieszczone przez miecio_2007 Zobacz posta
    Obiektyw Canon EF 70-300 mm f/4-5.6 IS II USM vs Tamron 70-300 F/4-5.6 Di VC USD, czy warto zapłacić wyższą cenę za canona, do 6D. Dzięki za wszelkie sugestie...
    Ktoś ma zarządzać Twoją kasą?
    Można za to porównać obrazek:
    https://www.the-digital-picture.com/...mp=4&APIComp=1
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  3. #3
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 619

    Domyślnie Odp: Canon vs Tamron

    Nie wiem jak Canon, ale pamiętam, że Tamron ma straszną (jak dla mnie) winietę na 6d, ale generalnie dawał radę

  4. #4
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2018
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    444

  5. #5
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jan 2019
    Posty
    24

    Domyślnie Odp: Canon vs Tamron

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    Nie wiem jak Canon, ale pamiętam, że Tamron ma straszną (jak dla mnie) winietę na 6d, ale generalnie dawał radę
    Dzięki, jestem bliżej kupna canona, chociaż dwa razy droższy, jeszcze muszę się z tym " przespać "pozdro.........

    --- Kolejny post ---

    Dzięki, już raz drążyłem temat, będzie canon, używek prawie nie ma, bo młoda konstrukcja i widocznie dobra bo nie odsprzedają, a tamronów pełno ....daje do myślenia, pozdrawiam,

  6. #6

    Domyślnie Odp: Canon vs Tamron

    Cytat Zamieszczone przez miecio_2007 Zobacz posta
    Dzięki, jestem bliżej kupna canona, chociaż dwa razy droższy, jeszcze muszę się z tym " przespać "pozdro.........

    --- Kolejny post ---



    Dzięki, już raz drążyłem temat, będzie canon, używek prawie nie ma, bo młoda konstrukcja i widocznie dobra bo nie odsprzedają, a tamronów pełno ....daje do myślenia, pozdrawiam,

    Witam
    Pewnie już dawno kupiłeć i zakładam, że tego Canona. Jesteś zadowolony? Ja go też kupiłem niedawno i uważam że jest super, chociaż stabilizacja jak się załącza to wydaje jakiś dziwny dzwięk. Czy u Ciebie jest to samo?
    https://www.photographer-limerick.com/
    Canon G3, Canon 450D, Canon 80D, Canon 6DMKII, Canon SX60HS, Canon R, Sigma 24-105mm F4 ART, Canon 50mm F1.8 STM, Canon 100mm F2.8, Canon 70-200mm F2.8 IS II USM, Canon 70-300mm F4-5.6 IS II USM Nano

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •