Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Lampa do 5d mark iv

  1. #1
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Dec 2018
    Posty
    15

    Domyślnie Lampa do 5d mark iv

    Witam. Moze ktos polecic mi lampe do mark iv. Zastanawiam się nad YN600ex-rt II a YN968ex-rt. Moze ktoś ma taki komplet i podpowie czy te lampy nie maja problemów z komunikacją z body?

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    55
    Posty
    2 195

    Domyślnie Odp: Lama do 5d mark iv

    Cytat Zamieszczone przez WKR Zobacz posta
    Witam. Moze ktos polecic mi lampe do mark iv. Zastanawiam się nad YN600ex-rt II a YN968ex-rt. Moze ktoś ma taki komplet i podpowie czy te lampy nie maja problemów z komunikacją z body?
    mam yn600ex2 wszystko działa jak powinno, może tylko w ettl lekko przeswietla w porównaniu z canonowska 600ex, i ma troche mniejsza ilośc błysków z identycznych aku, ale za te cene... :-)
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  3. #3
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2018
    Miasto
    47-364 Komorniki
    Wiek
    63
    Posty
    88

    Domyślnie Odp: Lama do 5d mark iv


  4. #4
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Dec 2018
    Posty
    15

    Domyślnie Odp: Lama do 5d mark iv

    Dziękuję za odpowiedzi. Bylem juz zdecydowany ale na internecie zobaczylem filmik w ktorym YN600ex-rt II z mark iv przedswietla zdjęcia tak ze nic nie widać. Ale skoro u tombas dziala ok to już troche sie uspokoiłem. Pozdrawiam.

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    55
    Posty
    2 195

    Domyślnie Odp: Lama do 5d mark iv

    Cytat Zamieszczone przez WKR Zobacz posta
    Dziękuję za odpowiedzi. Bylem juz zdecydowany ale na internecie zobaczylem filmik w ktorym YN600ex-rt II z mark iv przedswietla zdjęcia tak ze nic nie widać. Ale skoro u tombas dziala ok to już troche sie uspokoiłem. Pozdrawiam.
    nie przesadzajmy, ja oceniam je na jakies 2/3 działi wiecej niz canon,wiec nie wiem co było na tym filmiku... a to mocniejsze swiecenie YN daje sie łatwo korygowac :-) i jest ok, ja uzywam tez biełej nasadki, oryginalnej YN (taki ichniejszy sto-fen, a kosztuje grosze)
    a co dziwne, to z 7d2 wg mnie przeswietla mniej...
    Ostatnio edytowane przez tombas ; 23-02-2019 o 08:25
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  6. #6
    Początki nałogu Awatar swallow77
    Dołączył
    Mar 2010
    Miasto
    Kristiansand, Koszalin
    Wiek
    46
    Posty
    322

    Domyślnie Odp: Lama do 5d mark iv

    Cytat Zamieszczone przez WKR Zobacz posta
    Dziękuję za odpowiedzi. Bylem juz zdecydowany ale na internecie zobaczylem filmik w ktorym YN600ex-rt II z mark iv przedswietla zdjęcia tak ze nic nie widać. Ale skoro u tombas dziala ok to już troche sie uspokoiłem. Pozdrawiam.
    Uszkodzenie kontrolera mocy w lampie objawia sie właśnie prześwietlaniem. Oglądając filmik nigdy nie wiesz czy opowiada on o produkcie, wadliwym produkcie, czy uszkodzonym produkcie.

    Pozdrawiam!
    wysłano z FRD-L19 przy użyciu Tapatalka

  7. #7
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Dec 2018
    Posty
    15

    Domyślnie Odp: Lampa do 5d mark iv

    Jeszcze raz dziekuje za odpowiedź, i dziękuję również za poprawienie literówki w tytule, bo nie wiedziałem jak edytowac

  8. #8
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2018
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    444

    Domyślnie Odp: Lampa do 5d mark iv

    Ja mam tę lampę ale używam z Canonem 80D i u mnie nic nie przeswietla. Na moje amatorskie potrzeby wrecz idealna. Robię nią w pomieszczeniach błyskajac w sufit czy sciany a nie bezpośrednio na wprost.

  9. #9

    Domyślnie Odp: Lampa do 5d mark iv

    Jam mam ta 968 i ze starym juz 100D tez nie przeswietla...
    Mały, prosty, fajny 100D. https://www.flickr.com/photos/andrzejxm/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •