Strona 16 z 97 PierwszyPierwszy ... 614151617182666 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 961

Wątek: Canon EOS RP

  1. #151
    Początki nałogu Awatar swallow77
    Dołączył
    Mar 2010
    Miasto
    Kristiansand, Koszalin
    Wiek
    46
    Posty
    322

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    A jak zapniesz niecanonowy efs to zobaczysz winiete. Trzeba manualnie zmienic na krop.

    Pozdrawiam!
    wysłano z FRD-L19 przy użyciu Tapatalka

  2. #152
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez Photointo Zobacz posta
    Canon się zabrał za to wszystko od **** strony. Wypuścili pro szkła bez pro puszki i entry level puszkę bez entry level szkieł.
    Napisz do Canona może Cię zatrudnią jako wschodzącą gwiazdę marketingu ...
    Cytat Zamieszczone przez cauchy Zobacz posta
    Eee a jak dzialaja obiektywy efs przez adapter z ff??
    Normalnie. Aparat się przełącza w cropa i wycina apsc ze środka matrycy.
    Cytat Zamieszczone przez becekpl Zobacz posta
    hmmmm, i stało sie
    dopiero co wszedłem w F a już niego wyjdę i wejdę w CR
    Że co??
    Cytat Zamieszczone przez Photointo Zobacz posta
    Stanislaw kupię RP i poczekam na puszkę PRO.

    jinks za 2-3 lata puszki Sony będą focić w iso 500 tys. mieć 120 MPX itp. hehe. Wiem, że to bajery, ale skoro Canon nie potrafi sprostać konkurencji pod względem technologicznym matryc to może niech je... kupi od sony? I robi dobre puszki z dobrymi szkłami? :P
    Ja myślę że Canon powienien sobie dać spokój i przestać wciskać te przestarzałe technologie i zająć się czymś bardziej konstruktywnym jak np. sadzeniem pietruszki ....
    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Mam przeczucia, że nie będą to szkła ani lekkie, ani małe, ani też tanie - dospawają MC-11 i wyjdzie coś takiego https://www.optyczne.pl/659.4-artyku...5%82adowe.html
    Niestety wszystko na to wskazuje póki co. Sigma poszła w mega ogóry, z tego co pisali zainwestowali w to masę kasy i nie sądzę żeby teraz chcieli to zamieść pod dywan i robić od nowa. Szczególnie że ja nie wiem czy pod wszystkie bagnety da się robić małe jasne i wypasione optycznie szkła.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  3. #153
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 265

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Niestety wszystko na to wskazuje póki co. Sigma poszła w mega ogóry, z tego co pisali zainwestowali w to masę kasy i nie sądzę żeby teraz chcieli to zamieść pod dywan i robić od nowa. Szczególnie że ja nie wiem czy pod wszystkie bagnety da się robić małe jasne i wypasione optycznie szkła.
    Zaś prawda! Małe to robią, ale tylko pod APS-C i m4/3 https://www.spidersweb.pl/2019/02/si...ja-opinie.html
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  4. #154
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Ja myślę że Canon powienien sobie dać spokój i przestać wciskać te przestarzałe technologie i zająć się czymś bardziej konstruktywnym jak np. sadzeniem pietruszki ....
    Nawet nie wiesz jak bardzo masz rację

    https://www.igrow.news/news/canon-electronics-plans-full-automation-at-vegetable-factory

  5. #155
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 063

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    a no to teraz jasne z tymi EF-S, bo już myślałem, że jest jakaś turboświetlna technologia, że nagle te obiektywy działają na FF
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  6. #156
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2010
    Miasto
    TWOJA STARA
    Posty
    697

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Zaś prawda! Małe to robią, ale tylko pod APS-C i m4/3 https://www.spidersweb.pl/2019/02/si...ja-opinie.html
    jak można cytować spidersweb jako rzetelne źródło czegokolwiek... "iksde".
    ebe ebe

  7. #157
    Bywalec
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Opole
    Wiek
    34
    Posty
    124

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    A na R i tak będzie się przyjemniej fotografowało, z takimi obiektywami jakie są i będą z RF.
    EOS R + 6D + 24L + 35IS + 50 1.4 + 85 1.8

    Fotograf ślubny Opole
    facebook

  8. #158
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2017
    Miasto
    Nowy Sącz
    Posty
    210

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    swallow77 w sumie masz rację z tymi kolorami - ja je uwielbiam. Myślałem, że może Canon kupiłby matryce od sony i zaimplementował swoje kolory hehe.

  9. #159
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    46
    Posty
    7 429

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez Photointo Zobacz posta
    swallow77 w sumie masz rację z tymi kolorami - ja je uwielbiam. Myślałem, że może Canon kupiłby matryce od sony i zaimplementował swoje kolory hehe.
    A ja bym wolał, żeby do EOS R wsadzili matrycę z A73 (razem z IBIS) i wtedy już bym nie miał żadnych wątpliwości
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  10. #160
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 265

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    A ja bym wolał, żeby do EOS R wsadzili matrycę z A73 (razem z IBIS) i wtedy już bym nie miał żadnych wątpliwości
    To jest nas dwóch https://www.canon-board.info/threads...=1#post1386551
    Pozostaje tylko przekonać tylko kogoś w dziale projektowym canona
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

Strona 16 z 97 PierwszyPierwszy ... 614151617182666 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •