Strona 49 z 97 PierwszyPierwszy ... 39474849505159 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 481 do 490 z 961

Wątek: Canon EOS RP

  1. #481
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 599

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Re: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Niniejszym proszę o ZACYTOWANIE moich rzekomych żalów na temat Sony na forum Sony. !
    Nie zrozumiałeś intencji?
    Przeczytaj jeszcze raz:
    Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
    CANDAR z całym szacunkiem ale mając a7II który poza stabilizacją, miał jeden slot, był bez jostika, mial dr na poziomie R, kiepski wyświetlacz oraz wizjer, to też na forum Sony zalileś się w niemal każdym możliwym wątku .....?
    Poprosimy byś zacytował swoje posty z KKM, gdzie krytykujesz Sony za to, za co tak chętnie krytykujesz na forum Canona.
    Obserwuję, że jednak coś ci się "przestawiło" przy zmianie systemu. Masz uraz, że musiałeś zmienić system? Nie podpieraj się tym, że miałeś i masz nadal Canona 5D. Bo widać tu sporą niekonsekwencję. Jeśli uznajesz system C za ch...owy to co u Ciebie robi ten 5D? Da się nim robić zdjęcia? Jakoś bardzo fałszywie wygląda to Twoje komentowanie z pozycji niby zatroskanego o markę (często podkreślasz niby sentyment, no i stopka z samymi Canonami, jaki to z Ciebie fan Canona), na co zwrócili uwagę już chyba wszyscy czytelnicy tego forum.
    Wątek zamkniety, więc na razie nie odpiszesz, ale to dobrze bo może przemyślisz wpierw temat i zmienisz swoje postępowanie.

  2. #482
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    40

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    wyrawałem w świątecznej promocji RP za 4299 minus jeszcze cashback

    fotograficznie do zdjęć z starymi 24L czy 85L kompletny odjazd i jakość FullFrame, eye AF w portracie mistrzostwo
    wideo FHD zwrot o 180 po przesiadce z GH4/GH5, wideo z canona to jakaś żeneda, 5lat w rozwoju do tyłu względem Sony/Panasonic


    dla zdjęć 110% warto
    jakość wideo kompletnie nieakceptowalna, brak profili, krzywej Slog, mała rozpiętość tonalna, a do 4K to juz w ogole tylko Sony/Panasonic (3-4letnie modele dają lepsze wideo niż nowy Canon)


    gdybym dał za RP 5,5-6k jak jeszcze 3mies temu to następnego dnia byłby zwrot w ramach 14dni
    za 3600 genialna pełna klatka ale TYLKO do zdjęć i zostawiam
    Ostatnio edytowane przez niekrasz ; 21-12-2019 o 20:05

  3. #483
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 277

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    bardzo sie cieszymy ze ty sie cieszysz ale to watek o R
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  4. #484
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    40

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    RP jest zablokowany chyba na stałe, a matryca ta sama

  5. #485
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez niekrasz Zobacz posta
    RP jest zablokowany chyba na stałe, a matryca ta sama
    Matryca ta sama w czym?
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  6. #486
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Re: Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Matryca ta sama w czym?
    Tak samo duża

  7. #487

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Zastanawiam się nad wyborem R czy RP
    Przepraszam za głupie pytanie . Czy w praktyce jest tak jak głoszą internety , że pomiędzy matrycą RP a dobrym apsc faktycznie brak różnicy w iso , dr itp ?

  8. #488
    Coś już napisał Awatar Kredek23
    Dołączył
    Mar 2013
    Miasto
    Andrychów
    Wiek
    63
    Posty
    67

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    RobertoM
    Matryca w RP to jednak pełna klatka a APS-C to jednak mniejsza matryca. RP ma matryce taką jak 6D II, więc różnica jest zdecydowana. Jeżeli chodzi o wybór pomiędzy RP a R to musisz sam odpowiedzieć sobie na pytanie: Jakiego rodzaju zdjęcia chcesz nim robić? Jakich obiektywów używać? R jest trochę większy od RP. Gabarytowo i wagowo podobny do EOS 6D II. Posiada taka samą baterię. RP ma zdecydowanie mniejszy akumulator. W R jest lepszy wizjer elektroniczny niż w RP. R Ma zdecydowanie lepszą matrycę. Najlepiej iść do sklepu gdzie są obyta modele i przymierzyć. Będziesz widział, który lepiej leży w dłoniach. Obydwa na pewno mają przewagę w nad lustrzanką w ilości wykonanych ostrych zdjęć. Działanie auto fokusa super. Używam R-ki. Ale wybór należy do ciebie.

  9. #489
    Dopiero zaczyna Awatar grreeg
    Dołączył
    Dec 2019
    Posty
    45

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez niekrasz Zobacz posta
    wyrawałem w świątecznej promocji RP za 4299 minus jeszcze cashback


    W jakim sklepie udało Ci się go kupić tak tanio i jeszcze uzyskać zwrot ?
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 18-01-2020 o 00:37 Powód: poprawione cytowanie

  10. #490

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez Kredek23 Zobacz posta
    RobertoM
    Matryca w RP to jednak pełna klatka a APS-C to jednak mniejsza matryca. RP ma matryce taką jak 6D II, więc różnica jest zdecydowana. Jeżeli chodzi o wybór pomiędzy RP a R to musisz sam odpowiedzieć sobie na pytanie: Jakiego rodzaju zdjęcia chcesz nim robić? Jakich obiektywów używać? R jest trochę większy od RP. Gabarytowo i wagowo podobny do EOS 6D II. Posiada taka samą baterię. RP ma zdecydowanie mniejszy akumulator. W R jest lepszy wizjer elektroniczny niż w RP. R Ma zdecydowanie lepszą matrycę. Najlepiej iść do sklepu gdzie są obyta modele i przymierzyć. Będziesz widział, który lepiej leży w dłoniach. Obydwa na pewno mają przewagę w nad lustrzanką w ilości wykonanych ostrych zdjęć. Działanie auto fokusa super. Używam R-ki. Ale wybór należy do ciebie.
    Dzięki
    Właściwie przemyślałem i zdecyduje się na rp.
    Bezwględnie r ma przewagę :1/8000, lepszy wizjer , matryca.
    Jednak jak na moje potrzeby rp jest wystarczający.

Strona 49 z 97 PierwszyPierwszy ... 39474849505159 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •