Strona 75 z 75 PierwszyPierwszy ... 2565737475
Pokaż wyniki od 741 do 742 z 742

Wątek: Canon EOS RP

Pełne uzależnienie

Domyślnie Odp: Canon EOS RP

Cytat Zamieszczone przez Bechamot Zobacz posta
    prosciej o 2 literki

ale zadajac pytanie dlugosci ok 25 literek w sumie wyszlo o ok 23 literki trudniej.

--- Kolejny post ---

np 1040 mah * 7,2 V = 7488 mAVH = 7,5 Wh , czyli 7,5 J

powerbank 10 Ah , 5 v ma Energie 50 J

sprawnowc ladowania ok 50 - 70 % tzn oddac mozesz z powerbank do barterii ok 25 - 35 J

czyli ok 3 ladowan.

ladowanie ostatnich 10 % pojemnosci baterii przewaznie trwa bardzo dlugo , wydluza sie niemal w nieskonczonosc , dlatego ladujac z powerbanka w krotkim czasie udaje sie uzyskac naladowanie nieco mniejsze od 100 % i tak sie zostawia .

upss...
    zeby przejsc na J trzeba przemnozyc godzine przez sekundy czyli 7,5 Wh= 27 k J
    powerbank 50 Wh*3600sek = 180kJ

dla formalnej prawidlowosci - wynik sie nie zmienia , gdyz 3600 wystepuje i w liczniku i mianowniku , czyli wystarcza na te ok 3 ladowania.
    iloczyn pojmnosci i napiecia powerbanku dzieli sie przez iloczyn napiecia i pojemnosci baterii.

upal czasem doskwiera , czasem pomaga w mysleniu.

Coś już napisał
    Miasto
    Lublin

Domyślnie Odp: Canon EOS RP

Bardzo dziękuję za pomoc, za odpowiedzi. Otóż to co ja teraz robię, to jest dokładnie ZABAWA APARATEM.
    Mogę mieć to jakieś wypatrzone zdjęcie, ale jak nie zrobię, nic się nie stanie.
    Robię tylko i wyłącznie dla przyjemności fotografowania.
    Wczoraj około pół godziny zajęło mi zrobienie jednego ujęcia na długim czasie, cyknąłem 5 razy, ale 4 razy miałem w kadrze nieproszonych gości,
    a zatrzymać ich na chwilę nie mogłem, bo to ja byłem tam intruzem. Za piątym razem miałem "czysty" kadr.
    Takie coś, o czym napisałem, wyładowuje mi akumulatory, a nie ilość zrobionych zdjęć. Zdarza się, że podchodzę / przymierzam przez obiektyw do jakiegoś ujęcia kilka razy, a ostatecznie rezygnuję z foty.

Strona 75 z 75 PierwszyPierwszy ... 2565737475

Uprawnienia umieszczania postów