Strona 5 z 97 PierwszyPierwszy ... 345671555 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 961

Wątek: Canon EOS RP

  1. #41
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    Jaki obiektyw RF masz i dlaczego 35/1.8
    bolesna prawda
    Miłego dnia
    moja www

  2. #42
    Początki nałogu
    Dołączył
    Aug 2017
    Miasto
    Białystok
    Posty
    462

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    To chyba najlepiej przyjęta od lat premiera Canona.
    Cena czyni cuda.

    Przy 780$ za korpus EOS M50 rok temu -wygląda to nieźle.
    Ostatnio edytowane przez capo-di_tutti-capi ; 14-02-2019 o 20:03

  3. #43
    Początki nałogu Awatar Diabeł
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Płock
    Wiek
    53
    Posty
    350

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    To akurat wiadomo - nigdy.

    Co do premiery to ja z kolei nie wiem co by mnie miało skłonić do zakupu 6D mkII mając do wyboru RP.
    na Wakacje to RP wydaje się idealny, ale np. autofocus w servo (jak ktoś potrzebuje)to jednak 6DII

  4. #44
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    Wizjer optyczny, mniej brudząca się matryca, dużo lepsza ilość zdjęć na 1 aku, lepszy AF w ciemnych pomieszczeniach (tradycyjne czujniki AF vs AF Dual Pixel), większy uchwyt. Na wakacje RP, ale do reportażu już 6dII.
    Bądźmy poważni, AF w bezslutrach to już od pewnego czasu jest pod pewnymi względami killer, nie twierdzę że w każdym i zawsze ale akurat w kwestii działania w ciemnicy to dla mnie nie ma wątpliwości co bym wybrał. Oczywiście tu trzeba poczekać na realne puszki.
    Co do "chwytów", wizjerów itd. to ja wiem że prawdziwi mężczyźni poniżej jedynki nie schodzą ale ja co do siebie jestem realistą i mnie takie małe coś bardzo by w torbie ucieszyło zamiast kłapiącego lustrem 6d.

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    za 1.5 roku ale ja za 4000 też bym nie kupił - wyrzucona kasa z mojego punktu widzenia, ale jak ktoś zmienia z apsc albo kupuje od zera to nie mówię nie - bedą łykać jak pelikan ryby co do niego podepną to inna para kaloszy ale o tym ludzie nie myślą jak kupują wjazd na autostradę,...
    Tijaaa, bo w Canonie żywcem nie ma co podpiąć do FFa
    Cytat Zamieszczone przez Diabeł Zobacz posta
    na Wakacje to RP wydaje się idealny, ale np. autofocus w servo (jak ktoś potrzebuje)to jednak 6DII
    Chyba, a i to nie byłbym pewny....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  5. #45
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 316

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Tijaaa, bo w Canonie żywcem nie ma co podpiąć do FFa
    oczywiście że jest nawet w kicie będzie sprzedawane w kicie czyli dobrze dopasowane do aparatu i odbiorcy

    https://www.bhphotovideo.com/c/produ...s_digital.html

    wszytko można dlatego taki kit (nomen omen) jest sprzedawany jeszcze do kompletu brakuje EF stm 50 1.8 i będzie dual kit

  6. #46
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    oczywiście że jest nawet w kicie będzie sprzedawane w kicie czyli dobrze dopasowane do aparatu i odbiorcy

    https://www.bhphotovideo.com/c/produ...s_digital.html

    wszytko można dlatego taki kit (nomen omen) jest sprzedawany jeszcze do kompletu brakuje EF stm 50 1.8 i będzie dual kit
    Nie bardzo rozumiem... znaczy się uważasz.... kupowanie samego body z adapterem nie ma sensu? Czy co próbujesz udowodnić?
    Nie rozumiem też o jakiego odbiorcę Ci chodzi, bo ja kto wie czy nim nie będę (eR miałem zamiar kupić ale jednak stwierdziłem że za drogi do moich potrzeb) - czyli???
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  7. #47
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 601

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Pytanie kiedy będzie dostępny poniżej 4000pln. Bo, że jest to przystawka służąca do napędzenia sprzedazy obiektywów RF wiadomo.
    Nie. Jesli ktoś z braku kasy wybiera RP zamiast R to nie po to by przypinać koszmarnie drogie szkła natywne. Jak ktos kupuje RP to pierw zobaczy jakie sa ceny wszystkich 4 szkieł R. To kupują ci, który chcą wejść w bezlustro z tym co maja.
    Swoją drogą to bezlustra canona wygrają z lustrzankami tym, że w lustrzankach ze średniej półki canon oferuje słaby AF. Tego w Nikonie nie ma, tam AF działa lepiej.
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

  8. #48
    Początki nałogu Awatar Diabeł
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Płock
    Wiek
    53
    Posty
    350

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Swoją drogą to bezlustra canona wygrają z lustrzankami tym, że w lustrzankach ze średniej półki canon oferuje słaby AF. Tego w Nikonie nie ma, tam AF działa lepiej.
    co znaczy słaby? Celność, szybkość? Jeżeli chodzi o szybkość to w tych nowych bezlustrach Canona też szału nie ma, 4 klatki i ciekawe jak będzie spadać ta szybkość

  9. #49
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Re: Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Swoją drogą to bezlustra canona wygrają z lustrzankami tym, że w lustrzankach ze średniej półki canon oferuje słaby AF. Tego w Nikonie nie ma, tam AF działa lepiej.
    ale ktore to sa te ze sredniej polki?

    6D2 to nie 6D1, tam AF smiga jak nalezy
    a w dwucyfrowkach 70D czy 80D to juz od dawna wszystko smigalo jak nalezy
    www albo tez flickr

  10. #50
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 316

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Nie bardzo rozumiem... znaczy się uważasz.... kupowanie samego body z adapterem nie ma sensu? Czy co próbujesz udowodnić?
    Nie rozumiem też o jakiego odbiorcę Ci chodzi, bo ja kto wie czy nim nie będę (eR miałem zamiar kupić ale jednak stwierdziłem że za drogi do moich potrzeb) - czyli???
    oczywiście że ma sens sam bym też kupił sam korpus gdybym kupował i używał z EFami, ten aparat znajdzie wielu odbiorców w każdym poście zaznaczam że to będzie hit - ja co prawda nie kupię ale może R kupię i też bez obiektywów
    natomiast link do B&H świadczy o pewnych brakach w taniej optyce tzn dopasowanej mentalnie do poziomu kupującego RP - ale jeśli ktoś posiada optykę jaką posiada to raczej nic go nie ogranicza w wyborze korpusu
    Ostatnio edytowane przez mirror ; 14-02-2019 o 21:32

Strona 5 z 97 PierwszyPierwszy ... 345671555 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •