Strona 56 z 97 PierwszyPierwszy ... 646545556575866 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 551 do 560 z 961

Wątek: Canon EOS RP

  1. #551

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    W czym się objawia ta kastracja tej puszki.
    Jak dla mnie to uposledzona jest migawka . W sumie to tyle .
    Nie widzę powodów aby twierdzić , że 6d1 czy 2 czy nawet 5d2 nie są kastratami

  2. #552
    Uzależniony
    Dołączył
    Mar 2013
    Miasto
    .
    Posty
    675

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    To nie wadą tylko zaleta Prawdziwie analogowe doświadczenie no może klinu nie ma. A tak jeden centralny punkt i przesunięcie.
    W 6d2 pewniej mi się patrzyło na ekranie bo at ciut lepszy niż w przedpotopowej 6d1 to j tak nocnych punktów nie pokrywał i tak czy siak musiałem przekadrować a centralny najpewniejszy.

  3. #553
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 326

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez odziownik Zobacz posta
    Jeszcze gdyby u Ciebie na wsi uczyli czytania ze zrozumieniem to pewnie byś nawet był w stanie napisać wartościowy post na forum.
    pisz tak dalej forum na pewno będzie bardziej merytoryczne i wartościowe
    Ostatnio edytowane przez mirror ; 26-06-2020 o 11:27

  4. #554
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 265

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez gnd Zobacz posta
    To nie wadą tylko zaleta Prawdziwie analogowe doświadczenie no może klinu nie ma. A tak jeden centralny punkt i przesunięcie.
    W 6d2 pewniej mi się patrzyło na ekranie bo at ciut lepszy niż w przedpotopowej 6d1 to j tak nocnych punktów nie pokrywał i tak czy siak musiałem przekadrować a centralny najpewniejszy.
    Ale kolega tak na serio to pisze ?

    BTW - zarówno 6D , jak RP pod względem możliwości i tego co można wyciągnąć z matrycy dzielą lata świetlne od konkurencji. O AF-ie to już nawet nie wspominam

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez RobertoM Zobacz posta
    W czym się objawia ta kastracja tej puszki.
    Jak dla mnie to uposledzona jest migawka . W sumie to tyle .
    Nie widzę powodów aby twierdzić , że 6d1 czy 2 czy nawet 5d2 nie są kastratami
    Porównaj one sprzęty z tym, co obecnie w podobnej cenie można dostać na rynku. Dla mnie również aparat z wiekową matrycą z poprzednich modeli zawsze będzie kastratem, który ma napędzać sprzedać w postaci starej matrycy opakowanej w nowy korpus (RP)
    Ostatnio edytowane przez candar ; 26-06-2020 o 20:43
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  5. #555
    Uzależniony
    Dołączył
    Mar 2013
    Miasto
    .
    Posty
    675

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    A emotki kolega nie widział?

    Pisałem o ostrzeniu akurat na serio.

  6. #556
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 265

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez gnd Zobacz posta
    A emotki kolega nie widział?

    Pisałem o ostrzeniu akurat na serio.
    Widziałem Przekadrowanie środkowym punktem zmienia płaszczyznę ostrości (było o tym na CB pisane). Przekadrowywać śrdokowym punktem to ja mogę na klinach w analogu
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  7. #557
    Uzależniony
    Dołączył
    Mar 2013
    Miasto
    .
    Posty
    675

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Widziałem Przekadrowanie środkowym punktem zmienia płaszczyznę ostrości (było o tym na CB pisane). Przekadrowywać śrdokowym punktem to ja mogę na klinach w analogu
    No dokładnie. Dlatego analog experience.
    Przesiadam się na bezlusterko przez niedoskonałości fazowego AF. Po co mi jasna stała kiedy ostrość mam na uchu albo policzku a nie oku i zawsze muszę sprawdzać

  8. #558
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 265

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez gnd Zobacz posta
    No dokładnie. Dlatego analog experience.
    Przesiadam się na bezlusterko przez niedoskonałości fazowego AF. Po co mi jasna stała kiedy ostrość mam na uchu albo policzku a nie oku i zawsze muszę sprawdzać
    Z Eye AF w trybie AF-C miałbyś 100 na 100 trafionych
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  9. #559
    Uzależniony
    Dołączył
    Mar 2013
    Miasto
    .
    Posty
    675

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Na to liczę.

  10. #560

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    RP pod względem możliwości i tego co można wyciągnąć z matrycy dzielą lata świetlne od konkurencji. O AF-ie to już nawet nie wspominam

    --- Kolejny post ---



    Porównaj one sprzęty z tym, co obecnie w podobnej cenie można dostać na rynku. Dla mnie również aparat z wiekową matrycą z poprzednich modeli zawsze będzie kastratem, który ma napędzać sprzedać w postaci starej matrycy opakowanej w nowy korpus (RP)

    Prosimy o przykłady jakie cuda techniki można kupić za cenę RP czyli 4.7-5kzl

Strona 56 z 97 PierwszyPierwszy ... 646545556575866 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •