Strona 4 z 97 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 961

Wątek: Canon EOS RP

  1. #31
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    Posty
    1 254

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez 5pirit Zobacz posta
    Pierwszy filmik z Canon RP:

    https://www.youtube.com/watch?v=nFQVfBdadEs

    Właśnie skończyłem oglądać.

    https://youtu.be/nFQVfBdadEs?t=1315

    Niestety stało się to czego się obawiałem i wycięli "Asystent ostrzenia". ******* się Canon.

  2. #32
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Co do premiery to ja z kolei nie wiem co by mnie miało skłonić do zakupu 6D mkII mając do wyboru RP.
    Magia lustra

    P.S.
    A w ogóle wiecie, że właśnie zobaczyliśmy zwycięzcę rankingu sprzedaży 2019 w kategorii ML FF??
    Ostatnio edytowane przez tomfoot ; 14-02-2019 o 16:42

  3. #33
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    46
    Posty
    7 429

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Magia lustra

    P.S.
    A w ogóle wiecie, że właśnie zobaczyliśmy zwycięzcę rankingu sprzedaży 2019 w kategorii ML FF??
    Wizjer optyczny, mniej brudząca się matryca, dużo lepsza ilość zdjęć na 1 aku, lepszy AF w ciemnych pomieszczeniach (tradycyjne czujniki AF vs AF Dual Pixel), większy uchwyt. Na wakacje RP, ale do reportażu już 6dII.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  4. #34
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    A w ogóle wiecie, że właśnie zobaczyliśmy zwycięzcę rankingu sprzedaży 2019 w kategorii ML FF??
    Proszę mi tu nie antycypować

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    Wizjer optyczny, mniej brudząca się matryca, dużo lepsza ilość zdjęć na 1 aku, lepszy AF w ciemnych pomieszczeniach (tradycyjne czujniki AF vs AF Dual Pixel), większy uchwyt. Na wakacje RP, ale do reportażu już 6dII.
    Nie wiem (nie używam Eos R) jak z tym AF w ciemnościach, ale z danych niby wniosek jest inny.

  5. #35
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    46
    Posty
    7 429

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Na papierze to one wszystkie ( z Sony i Nikoem włącznie) mają super hiper AF w ciemniejszych warunkach. A potem lagi i czkawka w wizjerze i AF mieli i mieli. Może nie wszyscy wiedzą, ale na domiar złego NIE DZIAŁA doświetlenie AF z lampy.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  6. #36
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 325

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Jak system ma zdobyć popularnośc to musi oferować tanie body. Choćby było kijowe.
    Jestem ciekawy kiedy pokażą body RM z matrycą APS-C za 800-900 EUR.
    apsc już jest martwe tylko jeszcze nie wszyscy się z tym pogodzili

    śmierć apsh tez byla zaskoczeniem pomimo tego że apsh było martwe juz w momencie powstania

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Magia lustra

    P.S.
    A w ogóle wiecie, że właśnie zobaczyliśmy zwycięzcę rankingu sprzedaży 2019 w kategorii ML FF??
    i aparat roku 2019
    Ostatnio edytowane przez mirror ; 14-02-2019 o 18:41

  7. #37
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    i aparat roku 2019
    Pytanie kiedy będzie dostępny poniżej 4000pln. Bo, że jest to przystawka służąca do napędzenia sprzedazy obiektywów RF wiadomo. Wiadomo też, że ostatnimi ruchami to jednak canon pozamiata ponownie rynek (o sprzedaży ilościowej i wartościowej piszę).

  8. #38
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 325

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Pytanie kiedy będzie dostępny poniżej 4000pln. Bo, że jest to przystawka służąca do napędzenia sprzedazy obiektywów RF wiadomo. Wiadomo też, że ostatnimi ruchami to jednak canon pozamiata ponownie rynek (o sprzedaży ilościowej i wartościowej piszę).
    za 1.5 roku ale ja za 4000 też bym nie kupił - wyrzucona kasa z mojego punktu widzenia, ale jak ktoś zmienia z apsc albo kupuje od zera to nie mówię nie - bedą łykać jak pelikan ryby co do niego podepną to inna para kaloszy ale o tym ludzie nie myślą jak kupują wjazd na autostradę, nowoczesność w domu i zagrodzie i co tam jeszcze sobie wymyślą

  9. #39
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 265

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    apsc już jest martwe tylko jeszcze nie wszyscy się z tym pogodzili
    Nie uogólniałbym aż tak mocno. W wielu zastosowaniach APS-C sprawdza się całkiem dobrze (długo by wypisywać). BTW - https://www.canon-board.info/threads...=1#post1385444

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    bedą łykać jak pelikan ryby co do niego podepną to inna para kaloszy ale o tym ludzie nie myślą jak kupują wjazd na autostradę, nowoczesność w domu i zagrodzie i co tam jeszcze sobie wymyślą
    Ano będą kupować jak RP jak szalone
    BTW - proponuję od razu założyć nowy wątek i przypiąć u góry: "Jaki obiektyw polecacie do canona RP ?"
    Ostatnio edytowane przez candar ; 14-02-2019 o 18:57
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  10. #40
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    BTW - proponuję od razu założyć nowy wątek i przypiąć u góry: "Jaki obiektyw polecacie do canona RP ?"
    Jaki obiektyw RF masz i dlaczego 35/1.8

Strona 4 z 97 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •